Post Reply 
Zarabiaj na filmie
Author Message
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #1
Zarabiaj na filmie
Witam
Mam problem z monetyzacją 2 filmów z gier. Otrzymałem znanego wszystkim maila:

Na tym etapie nie możemy ich zatwierdzić, ponieważ nie mamy wystarczających informacji o Twoich prawach do ich komercyjnego wykorzystania. Możemy sprawdzić Twoje filmy, jeśli potwierdzisz, że masz prawa do komercyjnego wykorzystania wszystkich zawartych w nich elementów, w tym wideo, zdjęć, muzyki, nagrań z gier wideo oraz wszelkich innych materiałów audio i wideo. Dowiedz się więcej, jakie treści mogą być przeznaczone do zarabiania w YouTube. Jeśli Twoje filmy zawierają treści, które należą do innych osób lub firm, przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak uzyskać prawa do ich komercyjnego wykorzystania.

A że to są 2 filmy z gier to chciałem odhaczyć "Zarabiaj na filmie" i jak chcę zapisać zmiany to wyskakuje u góry "Nie można zapisać ustawień Twojego filmu: Wybierz opcję najlepiej opisującą Twoje materiały."

A do wyboru mam jedynie jedną opcję:
Twój film nie jest zatwierdzony do udziału w programie generowania przychodu. Aby rozpatrzyć Twoją prośbę, YouTube potrzebuje informacji dotyczących Twoich praw do komercyjnego wykorzystania tego filmu.
Mogę przedstawić dowód posiadania praw do komercyjnego wykorzystania materiałów Więcej informacji

I co mam zrobić? Kiedyś jak mi napisali to mogłem odhaczyć zarabianie i zapisać zmiany, a teraz nie mogę. Taki wykrzyknik zamiast dolara może sobie tam wisieć cały czas? Czy to jakieś skutki będzie nieść? Czy może lepiej usunąć filmiki ?
(This post was last modified: 31-08-2012 13:25 by john.)
31-08-2012 13:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Zarabiaj na filmie
Żadnych skutków to nieść nie będzie. Oznacza to tylko i wyłącznie, że film nie dostał możliwości zarabiania.
31-08-2012 15:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Zarabiaj na filmie
Tylko nie wiem czemu nie mogę odhaczyć zarabiania żeby tego wykrzyknika nie było, miał ktoś tak?
No i nie wiem czy żadnych skutków nie będzie bo później w mailu jest napisane w nawiasie: "YouTube zastrzega sobie prawo do podjęcia ostatecznej decyzji, czy film może być przeznaczony do generowania przychodu (zarabianie na filmach możemy uniemożliwić użytkownikom, którzy wielokrotnie zgłaszają nieodpowiednie filmy)."

+Pewnie teraz jak będę robił upload to przez kilka następnych filmów mi będą sprawdzać po tych wykrzyknikach i dopiero za x filmów akceptacja od razu

Próbował ktoś w takim przypadku reupload i włączyć zarabianie ? Albo co jak dodam intro bo w tamtych nie miałem to może nie zauważą że to to samo? Albo po prostu usunę te filmy i dam reupload ale bez zarabiania jak zobaczę że nie akceptuje od razu.
Wcześniej dawałem żeby zarabiało i od razu był dolar włączony a te 2 filmy przez parę dni nie robiło czyli pewnie samo się tam coś dopatrzyło.
31-08-2012 16:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Zarabiaj na filmie
reupload zrobiłem tyle że dodałem intro na początku i jakoś zarabia..dziwne mają te systemy rozpoznawania treści skoro raz znajdują coś a raz nie
31-08-2012 22:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Film po filmie ? Blitz 0 764 01-11-2011 15:11
Last Post: Blitz
  Przybliżenie obszaru (obrazu) w filmie MrSetoKami 7 2.943 20-06-2011 06:53
Last Post: TheMikoz

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5