Post Reply 
Zbieram na komputer
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
Zbieram na komputer
Boooże co się dzieje z tym YT.




Spaliła mu się płyta główna to czemu jej nie kupi? Od razu chce kupić sobie alienware'a, a stary komputer zmiażdżyć zamiast sprzedać części i się dołożyć do tego.

Niedługo będą filmiki do widzów bo komuś na grę nie starcza kasy, a na pewno by chcieli tą grę zobaczyć.

"Podkreślam słuchajcie nie chce od was w bardzo prosty sposób wyciągnąć kasy" A co Ty chcesz zrobić urządzając zbiórkę na indiegogo? -_-

Rozumiem można mu pomóc jeżeli ktoś go lubi, ale z filmiku wynika, że on nic od siebie nie dołoży więc ja jakiegokolwiek wsparcia ze swojej strony mu dać nie zamierzam skoro on nie chce przeznaczyć choćby 1zł na nowy komputer.
31-08-2012 15:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grones Offline
*

Posts: 14
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Zbieram na komputer
Nawet zablokował komentarze, bo pewnie ludzie go tam wyzywali, że żebrze na komputer. Sorry, ale ja bym mu na pewno nie wpłacił, bo bez kompa tak wypasionego można żyć, a spoko komputer może kupić za 2-3 tyś, oczywiście stacjonarke, ale nie scheicht musi mieć wypas laptopa, bo renderować filmiki musi gdziekolwiek jest hehe.
31-08-2012 15:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Zbieram na komputer
Może jeszcze płaćmy mu za to, by był łaskaw i nakręcił dla nas jakiegoś let's playa? ;]

Przesadził, tyle mogę powiedzieć. Kasy z partnera mu nie starcza? Czyżby widzowie, których zdobył ostatnimi czasy na MC, nie lubili klikać w reklamy? ;]
31-08-2012 15:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzeziO Offline
*

Posts: 44
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Zbieram na komputer
(31-08-2012 15:32 )Grones Wrote:  Nawet zablokował komentarze, bo pewnie ludzie go tam wyzywali, że żebrze na komputer. Sorry, ale ja bym mu na pewno nie wpłacił, bo bez kompa tak wypasionego można żyć, a spoko komputer może kupić za 2-3 tyś, oczywiście stacjonarke, ale nie scheicht musi mieć wypas laptopa, bo renderować filmiki musi gdziekolwiek jest hehe.

Gdy ktoś napisał mu "szpiegowski" komentarz. To zaczął pisać na CapsLocku, że robi więcej niż te kanały z jeban** minecraftem. Pisał, że dzisiaj można zarabiać na nagrywaniu minecrafta i krzyczeniu wombo-combo do mikrofonu. Później MultiGameplayGuy się oburzył, spytał się go, czemu najeżdza na innych YouTuberów, a później komentarzy nie było :D

(31-08-2012 15:55 )JudiMakeFun Wrote:  Może jeszcze płaćmy mu za to, by był łaskaw i nakręcił dla nas jakiegoś let's playa? ;]

Przesadził, tyle mogę powiedzieć. Kasy z partnera mu nie starcza? Czyżby widzowie, których zdobył ostatnimi czasy na MC, nie lubili klikać w reklamy? ;]

Ma partnera w Fullscreenie, gdzie są beznadziejne stawki.
info: Gimperr
(This post was last modified: 31-08-2012 16:13 by BrzeziO.)
31-08-2012 16:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Eden Offline
*

Posts: 22
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Zbieram na komputer
Głupi żebrak, śmiech na sali. Niech sobie znajdzie normalną pracę...
(This post was last modified: 31-08-2012 16:30 by Eden.)
31-08-2012 16:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Zbieram na komputer
Pamiętacie film, na którym golił włosy z okazji 70k widzów? No właśnie, na nim mówił, że wyzwanie na 80k będzie bardziej bolesne. Może tym wyzwaniem jest zrobienie z siebie samego żebraka?

A tak na serio. Wg. mnie jest sporym nietaktem prosić osoby, na których na co dzień zarabia, o wyłożenie pieniędzy mu na komputer. A że Scheicht zażyczył sobie mega drogi laptop od Alienware jest jeszcze zabawniejsze. Ewidentnie jest to robione nieco pod internetową "sławę", bo zamiast wymienić wadliwą część sprzętu, chciałby, aby widzowie mu się dołożyli do nowego kompa, a to jest pierwsza chyba taka akcja na polskim "Jutubie". I zamiast naprawić komputer, zniszczy go całego i roześle osobom, które wyłożą na stół 15$. Czyli nieważne jak mówią, ważne żeby mówili.

Naprawdę nie sądzę, aby był z naturalnej potrzeby tak zdesperowany, aby robić tą akcje. Oczywiście, nikt nie musi wpłacać kasiory. Ale to on na nich zarabia, nie oni na nim, poza tym to jest jego hobby, na które się widzowie przecież nie składają. I nie wierzę, że wcale jednak o pieniądzach z filmów nie myśli.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 31-08-2012 16:51 by Infelicity.)
31-08-2012 16:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Zbieram na komputer
(31-08-2012 16:50 )Infelicity Wrote:  Naprawdę nie sądzę, aby był z naturalnej potrzeby tak zdesperowany, aby robić tą akcje.

A ja nie sądziłem po kolorowym że jego następny filmik będzie o osobie bezdomnej.
31-08-2012 16:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Zbieram na komputer
Quote:A ja nie sądziłem po kolorowym że jego następny filmik będzie o osobie bezdomnej.

Ludzie zaskakują.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
31-08-2012 17:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Terratron Offline
*

Posts: 20
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Zbieram na komputer
Gdyby nie ckliwy film nasączony przygnębiającą muzyką, to wszystko byłoby chyba ok.
(This post was last modified: 02-09-2012 20:16 by Terratron.)
31-08-2012 17:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Zbieram na komputer
(31-08-2012 17:02 )Infelicity Wrote:  
Quote:A ja nie sądziłem po kolorowym że jego następny filmik będzie o osobie bezdomnej.
Ludzie zaskakują.

Dlatego myślę, że jest jednak tak zdesperowany by o to prosić.

BTW Fajna sygnaturka :D
31-08-2012 17:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5