Post Reply 
Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Author Message
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #1
Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Właśnie zobaczyłem kolesia który ma tu (dawno temu się nie logował - Quack) i na podobnej stronie konto i pisze na drugiej stronie że ma partnera w tgn co jest pewnie ściemą bo z ciekawości zobaczyłem jego guzik "www" a tam 506 subów a odwiedzin w filmikach po parenaście i jeden filmik z dużą ilością wyświetleń z marca to wtedy owszem miał dużo wyświetleń ale później to równia pochyła http://www.youtube.com/user/Plakoish no to myślę coś się nie zgadza patrzę na 12,13,14 sierpnia kosmos http://socialblade.com/youtube/user/Plakoish z resztą zobaczcie wykres. Co niby wtedy takiego zamieścił? Ale chodzi mi nie o to że beka z niego bo beka i żenada tylko głównie o to co mu z tego? Przecież każdy jak zobaczy na wyświetlenia to będzie wiedział że to fejk i nie da suba a partnerstwa i tak nie dostanie no chyba że liczy na naiwnych że skoro tyle subów to też ktoś da suba ?
01-09-2012 21:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
To tak samo jak RockAlone. On też ma średnio po 30k wyświetleń filmów a subów już 180k. Jak miał 60k subów to wyświetlenia były na identycznym poziomie. Kupują dla własnej radości i nie można im tego zabronić :p

TO MNIE ŚMIESZY
01-09-2012 21:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
http://www.youtube.com/user/Nempik7

Mistrz wszechświata w tym temacie - widzowie a wyświetlenia.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
01-09-2012 21:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
dobry ten nempik systematycznie codziennie tworzy nowe kilkanaście kont i "Jestem po długiej przerwie i wróciłem do YouTuba - z tąd te wyświetlenia =)"
01-09-2012 21:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzeziO Offline
*

Posts: 44
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
@offtop: OGM - bawią mnie już te Twoje chore teorie spiskowe...
01-09-2012 22:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
To nie teoria to prawda.

TO MNIE ŚMIESZY
01-09-2012 22:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzeziO Offline
*

Posts: 44
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Zatem, skoro to prawda, proszę o dowody. To, że ubzdurałeś sobie ile ktoś miał wyświetleń przy "x" liczbie widzów to nie znaczy, że kupuje suby. Dowody :)
01-09-2012 22:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
ten żebrak też coś kombinował http://socialblade.com/youtube/user/KamilScheicht
patrzcie na wrzesień 2010 a jak była w styczniu akcja oczyszczania kont to poleciało mu 16 tysięcy subów
01-09-2012 22:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Prosisz o dowody na Rocka? Toż to ten pan był zamieszany w tyle afer, że nie ma co nawet dyskutować. Jemu da się wszytko udowodnić. A i to że ma problem z wyświetleniami przez ponad 100k przychodzących subów świadczy o tym, że chłopczyna ma problem.
Czyżby kolejny wyznawca religii Papanetii?

TO MNIE ŚMIESZY
01-09-2012 23:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
(01-09-2012 23:09 )ogm Wrote:  Prosisz o dowody na Rocka? Toż to ten pan był zamieszany w tyle afer, że nie ma co nawet dyskutować.

Najprostsze wywinięcie się z tarapatów zbędnym "dużo afer, zero podstaw".

(01-09-2012 23:09 )ogm Wrote:  Jemu da się wszytko udowodnić.

A więc zrób to. :)

(01-09-2012 23:09 )ogm Wrote:  A i to że ma problem z wyświetleniami przez ponad 100k przychodzących subów świadczy o tym, że chłopczyna ma problem.

Teoria spiskowa znikających łyżeczek? Wystarczy wykonać prostą matematykę założeniową.
01-09-2012 23:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Co sądzicie o moim projekcie. MultiQbek 4 1.430 25-03-2012 20:15
Last Post: kaszub

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5