Post Reply 
Sławni "blokerzy"
Author Message
Miwoli Offline
*

Posts: 85
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #1
Sławni "blokerzy"
Hej

Chciałbym się was spytać o wasze zdanie na temat, że ci sławniejszy Zagrajmerzy (CTSG, RockAlone2k, Rojov13, skkf itp, itd) chcąc nie chcąc blokują początkujące rozwijające się talenty. Chodzi o to, że taki Kowalski ma listę subskrypcji, którą zawsze przegląda i nie przegląda dla kogoś nowego, a jak już kogoś zobaczy to nie zostaje widzem bo "Taki Mr.X ma lepszą jakość, lepiej gada" itp. A oni mają tą jakość, bo zarobili już na yt, a młody Zagrajmer nic nie ma, bo nie może zdobyć widzów, bo widzowie wolą oglądać tych znanych.

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną.
03-09-2012 12:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Sławni "blokerzy"
Nie rozumiem. Sławny pozostanie sławny i też kiedyś byli początkującymi, a więc dlaczego sądzisz że blokują innych?
(This post was last modified: 03-09-2012 12:52 by Rangy.)
03-09-2012 12:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Sławni "blokerzy"
W myśl tego rozumowania, to sławni powinni przestać nagrywać, by dać się wybić młodym... Cóż, jeśli ktoś ma dobry pomysł i nie zamierza powielać tego co robiła setka ludzi przed nim, to na pewno się wybije
03-09-2012 12:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Sławni "blokerzy"
Jedynym blokerem jest Rock, bo to on blokuje w komentarzach. A, no i jeszcze Kamil. ba-dum-tss
(This post was last modified: 03-09-2012 12:56 by Kefrus.)
03-09-2012 12:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Miwoli Offline
*

Posts: 85
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Sławni "blokerzy"
Nie chodzi, żeby przestali nagrywać czy coś reklamowali, ale chciałem poznać wasze zdanie na ten temat, czy też uważacie, że widzowie powinni oglądać nie tylko sławnych, bo są sławni, ale też tych mniej znanych. Bo im więcej cię ogląda, tym łatwiej cię znaleźć i tak w kółko.

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną.
03-09-2012 13:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Sławni "blokerzy"
Kuba Wojewódzki jest blokerem, bo chciałem mieć własny talk-show, ale wszyscy oglądają Kubę, a mnie nikt :/

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
03-09-2012 13:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Sławni "blokerzy"
Temat prowadzi donikąd ponieważ cel tematu jest bezsensowny.
Da się rade wybić. Zawsze możesz zrobić Play Next :D
Z tego co wiem Rojo w swoich infoRojkach poleca kanały i zawsze jest to jakaś dawka 100-300 subów. Plus to że możesz u niego dodawadć odpowiedzi wideo, a u Rocka już nie. Nie wiem jak u innych, ale skkf, CTSG, JJJ, MMM nie maja odpowiedzi wideo, a no i Husiek który dodaje tylko fan arty lub tego typu sprawy.
03-09-2012 15:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
LogCase Offline
*

Posts: 42
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Sławni "blokerzy"
Powiem tak jeżeli ktoś ma chujowe filmy to nawet polecenie wujcia Rojcia nic nie da. Wiem po sobie :D

[Image: 79fec8ce4e981eceb0175643776712b9.png?1346698932]
03-09-2012 15:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Sławni "blokerzy"
(03-09-2012 15:18 )LogCase Wrote:  Powiem tak jeżeli ktoś ma chujowe filmy to nawet polecenie wujcia Rojcia nic nie da. Wiem po sobie :D

Jak się starasz to nigdy nie zrobisz ch*jowego filmiku. Po prostu styl w jaki komentujesz grę lub w jaką grę grasz może ograniczyć twoje grono odbiorców.
03-09-2012 15:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Sławni "blokerzy"
Sławni stada owiec, wielkie mi coś. Jutubowe gwiazdki z garścią kompleksów, tytani jutuba na subowych, kruchych nóżkach, ot co.
Ciężko robić swoje, bez oczekiwań na 'sławę'?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
03-09-2012 16:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5