Post Reply 
Mała dyskusyja whita z ogmem o..dyskusjach.
Author Message
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #1
Mała dyskusyja whita z ogmem o..dyskusjach.
(09-09-2012 13:22 )ogm Wrote:  ......

Widzę, że twoje posty dorównują twojemu zjebanemu awatarowi. Czekasz, aż ci ktoś robaka wrzuci?... A co do sztucznego zbierania subów, ja nie jestem za, jednak nikogo nie będę za to potępiał, po prostu staram się trzymać od takich z daleka choć i to nie jest łatwe, patrząc, że na wielu kanałach widzi się zachęty do subskrybowania.
(This post was last modified: 09-09-2012 19:12 by appareil.)
09-09-2012 16:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
(09-09-2012 16:44 )whit Wrote:  
(09-09-2012 13:22 )ogm Wrote:  ......

Widzę, że twoje posty dorównują twojemu zjebanemu awatarowi. Czekasz, aż ci ktoś robaka wrzuci?... A co do sztucznego zbierania subów, ja nie jestem za, jednak nikogo nie będę za to potępiał, po prostu staram się trzymać od takich z daleka choć i to nie jest łatwe, patrząc, że na wielu kanałach widzi się zachęty do subskrybowania.

Skąd ta nienawiść milordzie? Życie jest piękne, więc nie warto kłócić się o takie pierdoły. Wyjdź na dwór. Zażyj świeżego powietrza, ciesz się życiem ;D

TO MNIE ŚMIESZY
(This post was last modified: 09-09-2012 17:19 by ogm.)
09-09-2012 17:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
(09-09-2012 17:19 )ogm Wrote:  
(09-09-2012 16:44 )whit Wrote:  
(09-09-2012 13:22 )ogm Wrote:  ......

Widzę, że twoje posty dorównują twojemu zjebanemu awatarowi. Czekasz, aż ci ktoś robaka wrzuci?... A co do sztucznego zbierania subów, ja nie jestem za, jednak nikogo nie będę za to potępiał, po prostu staram się trzymać od takich z daleka choć i to nie jest łatwe, patrząc, że na wielu kanałach widzi się zachęty do subskrybowania.

Skąd ta nienawiść milordzie? Życie jest piękne, więc nie warto kłócić się o takie pierdoły. Wyjdź na dwór. Zażyj świeżego powietrza, ciesz się życiem ;D

Piszę to co myślę, jednak według mnie to ty próbujesz mnie poniżyć w oczach innych tym postem. Większość twoich postów jest na takim poziomie, że szkoda gadać... i owszem, pałam nienawiścią do twojej głupoty!
09-09-2012 18:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
(09-09-2012 18:44 )whit Wrote:  
(09-09-2012 17:19 )ogm Wrote:  
(09-09-2012 16:44 )whit Wrote:  
(09-09-2012 13:22 )ogm Wrote:  ......

Widzę, że twoje posty dorównują twojemu zjebanemu awatarowi. Czekasz, aż ci ktoś robaka wrzuci?... A co do sztucznego zbierania subów, ja nie jestem za, jednak nikogo nie będę za to potępiał, po prostu staram się trzymać od takich z daleka choć i to nie jest łatwe, patrząc, że na wielu kanałach widzi się zachęty do subskrybowania.

Skąd ta nienawiść milordzie? Życie jest piękne, więc nie warto kłócić się o takie pierdoły. Wyjdź na dwór. Zażyj świeżego powietrza, ciesz się życiem ;D

Piszę to co myślę, jednak według mnie to ty próbujesz mnie poniżyć w oczach innych tym postem. Większość twoich postów jest na takim poziomie, że szkoda gadać... i owszem, pałam nienawiścią do twojej głupoty!

Widzę, że ambitny z ciebie człowiek. Cieszę się.

TO MNIE ŚMIESZY
09-09-2012 18:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
(09-09-2012 18:30 )Infelicity Wrote:  A ja widzę, że oprócz tego, że nie potrafisz dyskutować, co już raz udowodniłeś na "szałcie", powinieneś brać tabsy na uspokojenie, okaż przynajmniej minimalne ilości kultury w netach.

Udowodniłem tyle, że potrafię się wycofać z dyskusji zmierzającej donikąd. Zrozum, że każdy medal ma dwie strony i można w nie skończoność wymyślać argumenty broniące swojej wypowiedzi. Dlatego wolałem zakończyć z tobą rozmowę na shoutboxie bez nerwów niż prowadzić tą błahą i nic nie znaczącą wymianę zdań w nieskończoność. Bo przecież do tego pijesz.
(This post was last modified: 09-09-2012 19:37 by whit.)
09-09-2012 19:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
Drogi panie @whit Nie wiem jaki masz cel w swoim działaniu, ale to ty atakujesz. Skoro potrafisz wycofać się z dyskusji, która zmierza donikąd to po co ją w ogóle zaczynasz? Mam nadzieję, że w przyszłości zachowasz się jak prawdziwy gentleman i zachowasz swoje myśli dla siebie. Chyba , że masz zamiar wnieść coś pożytecznego do tematu. W takim wypadku masz pełne prawo do podzielenia się swoimi przemyśleniami. Życzę miłej nocy i przyjemnych snów :)

TO MNIE ŚMIESZY
09-09-2012 20:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
(09-09-2012 20:03 )ogm Wrote:  Drogi panie @whit Nie wiem jaki masz cel w swoim działaniu, ale to ty atakujesz. Skoro potrafisz wycofać się z dyskusji, która zmierza donikąd to po co ją w ogóle zaczynasz? Mam nadzieję, że w przyszłości zachowasz się jak prawdziwy gentleman i zachowasz swoje myśli dla siebie. Chyba , że masz zamiar wnieść coś pożytecznego do tematu. W takim wypadku masz pełne prawo do podzielenia się swoimi przemyśleniami. Życzę miłej nocy i przyjemnych snów :)

(09-09-2012 20:03 )ogm Wrote:  Chyba , że masz zamiar wnieść coś pożytecznego do tematu.

A co z tym cyniku i ignorancie? Oto twój poprzedni post:

(09-09-2012 20:03 )ogm Wrote:  ......
09-09-2012 20:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
(09-09-2012 19:36 )whit Wrote:  Udowodniłem tyle, że potrafię się wycofać z dyskusji zmierzającej donikąd. Zrozum, że każdy medal ma dwie strony i można w nie skończoność wymyślać argumenty broniące swojej wypowiedzi. Dlatego wolałem zakończyć z tobą rozmowę na shoutboxie bez nerwów niż prowadzić tą błahą i nic nie znaczącą wymianę zdań w nieskończoność. Bo przecież do tego pijesz.

Jeśli tak nazywasz brak jakichkolwiek argumentów, nazywanie mnie niedojrzałym w porównaniu do wieku w profilu (który i tak jest fałszywy, we wszystkich moich kontach na serwisach, forach etc. mam fałszywe nazwiska i wiek, które nigdy się nie powtarzają, takie usposobienie) i stwierdzenie "i tak nie ma sensu dyskutować" to gratuluję.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
09-09-2012 20:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
(09-09-2012 20:14 )whit Wrote:  A co z tym cyniku i ignorancie? Oto twój poprzedni post:

(09-09-2012 20:03 )ogm Wrote:  ......

"...." Kropi oznaczają mniej więcej to samo co "Bez komentarza" są też wyrazem zażenowania lub lekkiego wyśmiewania się z czegoś ( w tym wypadku z postu ) Mają w sobie tak zwaną ironię. Ale możesz tego nie wiedzieć, widocznie nie każdy jest otwarty na takie komentarze inni wolą po prostu wyzywać innych a nawet używać wulgarnych słów by umocnić swoją pozycję...

TO MNIE ŚMIESZY
09-09-2012 21:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów?
(09-09-2012 20:14 )whit Wrote:  
(09-09-2012 20:03 )ogm Wrote:  Drogi panie @whit Nie wiem jaki masz cel w swoim działaniu, ale to ty atakujesz. Skoro potrafisz wycofać się z dyskusji, która zmierza donikąd to po co ją w ogóle zaczynasz? Mam nadzieję, że w przyszłości zachowasz się jak prawdziwy gentleman i zachowasz swoje myśli dla siebie. Chyba , że masz zamiar wnieść coś pożytecznego do tematu. W takim wypadku masz pełne prawo do podzielenia się swoimi przemyśleniami. Życzę miłej nocy i przyjemnych snów :)

(09-09-2012 20:03 )ogm Wrote:  Chyba , że masz zamiar wnieść coś pożytecznego do tematu.

A co z tym cyniku i ignorancie? Oto twój poprzedni post:

(09-09-2012 20:03 )ogm Wrote:  ......

(09-09-2012 20:03 )ogm Wrote:  "...." Kropi oznaczają mniej więcej to samo co "Bez komentarza" są też wyrazem zażenowania lub lekkiego wyśmiewania się z czegoś ( w tym wypadku z postu ) Mają w sobie tak zwaną ironię. Ale możesz tego nie wiedzieć, widocznie nie każdy jest otwarty na takie komentarze inni wolą po prostu wyzywać innych a nawet używać wulgarnych słów by umocnić swoją pozycję...

Sądzę, że to wybroni się samo.

(09-09-2012 20:03 )ogm Wrote:  [...]inni wolą po prostu wyzywać innych a nawet używać wulgarnych słów by umocnić swoją pozycję...

Wybacz, jednak jeśli mógłbyś mi wytłumaczyć czymże są wulgarne słowa, dlaczego są złe i kto tak powiedział, będę wdzięczny, ponieważ od dłuższego czasu nie mogę się tego dowiedzieć. Jeśli chciałbyś napisać, że są to ogólnie przyjęte normy daruj sobie, niczego takiego nie podpisywałem i jeśli nawet to nie są przyjęte przeze mnie... Umocnić swoją pozycję? ehm... jak to mówią, głodnemu chleb na myśli. Nic innego oprócz tego oraz milczenia nie pasuje by odpowiedzieć na twoją "złotą myśl".
09-09-2012 21:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Soushibo - mała ilość widzów MateuszHP 11 4.042 02-02-2013 22:55
Last Post: Andre

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5