Post Reply 
Hidan313
Author Message
Hidan313 Offline
*

Posts: 2
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #1
Hidan313
Witam jestem nowym zagrajmerem dopiero mam taka stycznosc jak by z tym wiec prosze mnie surowo nie oceniac.Robie zagrajmy starych gier lub gier ktore nie wymagaja dobrego sprzetu gdyz posiadam stary i slaby komputer.Mikrofon bardzo znieksztalca mi glos i troche slychac jak bym mowil tak zamulajaco albo od niechcenia.Mam wade wymowy i zdarzaja mi sie potkniecia i niektore scenki musze kilka razy nagrywac bo nie moge sie wyslowic.

Aktualnie nagrywam
- Mario Forever
- Snowy: Wyspa Zagadek

W planach :
- Solaris
- Minecraft (50%)
- Jedi Knight : Jedi Academy

Link do kanalu : http://www.youtube.com/user/Hidan313
03-04-2011 17:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Hidan313
Nie nagrywasz dźwięku, robisz filmy po 2-5 minut (a nie lepiej to połączyć?), na kanale kolor czcionki jest taki sam jak tła (?!?!) no i na koniec masz jedynie 3 filmiki o łącznej długości 11 minut. Planujesz nagrywać Minecraft a Mario ci się przycina.

Ogarnij kanał, ogarnij dźwięk, zrób jakąś konkretną ilość konkretnego materiału bo narazie to co produkujesz prezentuje się bardzo słabo. Wtedy zapraszam ponownie.

[Image: 88440151.gif]
03-04-2011 20:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Hidan313 Offline
*

Posts: 2
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Hidan313
@up Dzisiaj zaczela sie z tym moja przygoda i jeszcze wiem ze wszystko jest bardzo kiepskawe ale postaram sie jakos ogarnac to.
Dzwieku nie nagrywam bo w sluchawkach gram,ale jeszcze bede probowal z glosnikami to pokombinowac zeby dzwiek tez sie pojawil.Mysle ze wlasnie tak bede laczyl teraz filmiki zeby tych partow nie bylo 100+ w jednym zagrajmy.Mario mi sie troche przycina z niewiadomych przyczyn moze moj komp jest za slaby na mario nawet? nie wiem sam xD.Jak bys mogl podac do siebie jakis kontakt i udzieli kilku rad to bylbym bardzo wdzieczny
03-04-2011 20:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Hidan313
Jak chcesz to mogę Ci pomóc w nagrywaniu i później w obróbce filmów.
Tylko programy we własnym zakresie musisz zakupić. Jak coś to PM me.
03-04-2011 20:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Xardiman Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Hidan313
Tak więc, moim zdaniem nagrywanie letsów z takiej gry jak Mario jest nieco dziwne, ale nie przejmuj się tym, to tylko moje zdanie. Na początku ledwo rozumiałem co mówisz ale potem jakoś uszło. W Mario nie słychać dźwięków z gry i odcinki są bardzo krótkie. Poza tym nie jest źle. Życzę powodzenia.
05-04-2011 20:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5