Post Reply 
Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Author Message
BrzeziO Offline
*

Posts: 44
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
http://slppcd.blogspot.com/
Co sądzicie o tej akcji?
Moim zdaniem jest to totalna bzdura.
Sam autor tej a[u]kcji, nie ma jakiegokolwiek dostępu do sprawdzania wpłat na te chore dzieci. Akcja ta ma na celu po prostu wypromować jej autora tak jak w przypadku PlayNext.
"Między innymi dzięki waszemu wsparciu Mikołajek, któremu także pomagamy, otrzymał protezy nóżek. " - Bzdura.
Te dzieci, nie dostały żadnych pieniędzy z tej akcji. Przecież nie o to w tym chodzi, prawda? Zalecam przejrzeć sobie zakładkę "Jak nagrać let's play i pomóc dziecku?".
Jak można pomóc dzieciom wchodząc na stronę?
Dlaczego na tej stronie jest podpięty Adsense, skoro Można pomóc jedynie wpłacając darowiznę?
Jeżeli chodzi o samego Mikołajka Janeczko to autor po prostu podpiął się pod inną akcję. Samego twórcę tej akcji, bolała dupa, bo na Facebooku ludzie usuwali "lajki". Proponuję zajrzeć również do zakładki "lista pomagających" i spojrzeć na to ładne pogrupowanie:)
16-09-2012 12:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Adsense może być od blogspota. Natomiast wśród darczyńców jest nick brzeziotv :D
PS
Akcja o pomoc tym konkretnym dzieciom czyli Oliwi i Mikołajowi była prowadzona już dawno przez Let's Playerów. Nie wiem od kogo się zaczęło.

TO MNIE ŚMIESZY
(This post was last modified: 16-09-2012 12:52 by ogm.)
16-09-2012 12:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzeziO Offline
*

Posts: 44
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Zaczęło się ode mnie. Pierwszy zaproponowałem pomoc w postaci filmu, który na mniejszą lub większą skalę to rozpromował. Niestety, żałuję. Btw. Większość nagrywała filmy w ogóle nie orientując się w sprawie, więc.....
16-09-2012 12:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
atin5555 Offline
*

Posts: 39
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Witam,

Jestem założycielem akcji i jedyną osobą którą boli tutaj dupa, jest Brzezio, ponieważ gada rzeczy wyssane z palca, bez żadnego zastanowienia. Oliwia jest moją siostrą cioteczną i to jej mama, moja ciocia, wiedząc o mojej aktywności na YT, zaproponowała coś takiego.

Nie promowałem się na tej akcji, wybacz Brzezio, ludzie myślą nawet że to siostra BartkaZBartka...

PIENIĄDZE PRZECHODZĄ PRZEZ FUNDACJE - TO JEST DOWÓD NA WSZYSTKO. :)

Tak btw, Brzezio odkąd się z nim ,,pokłóciłem'' zaczął o mnie negatywnie się wypowiadać w internecie, wątpię żeby coś zdziałał...


Pozdrawiam.

Closterkeller <3
(This post was last modified: 16-09-2012 14:09 by atin5555.)
16-09-2012 14:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzeziO Offline
*

Posts: 44
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Przecież to jest dział dyskusje O.,o
Z jakiego powodu miałaby mnie boleć dupa?
"Nie promowałem się na tej akcji" - W takim razie dlaczego zainteresowanie Twoim kanałem drastycznie wzrosło gdy akcja wystartowała?
"Tak btw, Brzezio odkąd się z nim ,,pokłóciłem'' zaczął o mnie negatywnie się wypowiadać w internecie" - To nie jest temat o Tobie, tylko o Twojej akcji :)

+BONUS -
[Image: 45837184037679645343.png]
(This post was last modified: 16-09-2012 14:12 by BrzeziO.)
16-09-2012 14:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Idźcie się kłócić gdzie indziej, drodzy młodzi ludzie.


Daruj sobie protekcjonalny ton moda.
(This post was last modified: 16-09-2012 15:08 by Lavos.)
16-09-2012 14:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzeziO Offline
*

Posts: 44
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Nie rozumiem, nie mam zamiaru się kłócić, ani się nie kłócę, więc nie wiem o co Ci chodzi.
Po prostu odpowiedziałem na jego post...
Mam wrażenie, ze to Atin nie rozumie co to znaczy "forum" i nie rozumie znaczenia "dyskusja".
16-09-2012 14:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
[spoiler]SPAM
Lubię Placki
KONIEC SPAMU[/spoiler]

TO MNIE ŚMIESZY
(This post was last modified: 16-09-2012 15:00 by Lavos.)
16-09-2012 14:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
(16-09-2012 14:00 )atin5555 Wrote:  Oliwia jest moją siostrą cioteczną i to jej mama, moja ciocia, wiedząc o mojej aktywności na YT, zaproponowała coś takiego.
Widzę ciocia oblatana z YT.

(16-09-2012 14:00 )atin5555 Wrote:  Nie promowałem się na tej akcji, wybacz Brzezio, ludzie myślą nawet że to siostra BartkaZBartka...
Nie promowałeś się?
06.09.12 +5 subów przez kolejne 6 dni od 10-30 subów gdy w normalnym dniu masz od -1 do 4, nie wspominając o wyś.

(16-09-2012 14:00 )atin5555 Wrote:  PIENIĄDZE PRZECHODZĄ PRZEZ FUNDACJE - TO JEST DOWÓD NA WSZYSTKO. :)
Super, a jaki mamy dowód, że przechodzą przez fundację? Powiedzieć każdy może.

No i kasa z reklam z strony zapewne idzie na te dzieci, a nie na ciebie prawda?
No i gdzie te filmy ludzi na ggłównej stronie?
(This post was last modified: 16-09-2012 19:44 by kubn2.)
16-09-2012 19:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzeziO Offline
*

Posts: 44
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Stowarzyszenie Let`s Playerów pomagających chorym dziecom? - Bullshit!
Większość ludzi pousuwało te filmy kiedy zorientowali się, że chodzi o hype, i że cała akcja nie ma najmniejszego sensu.
Btw. ciocia, o której wspomniał jest cholernie bogata, ciekawe dlaczego ona nie pomogła tylko prosi o pomoc w internecie?:)
17-09-2012 14:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5