Post Reply 
Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku
Author Message
Mehytuber Offline
*

Posts: 3
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #1
Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku



Co sądzicie?
24-09-2012 21:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku
Kwestia gustu. Mi niekryty krytyk się nie podoba, ale RayWilliamJohnson już bardziej.

BTW Fajnie filmik zrealizowany :) Chociaż zaraz będą łapki w doł bo się zbiegną gimnazjaliści z naleśnikami.
24-09-2012 21:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku
Nie wiedziałem, że Lavos już taki sławny, że ludzie pod jego banderą bawią się mesjaszy tuby. Lawl.
24-09-2012 22:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku
Film w skrócie: niekryty krytyk jest beznadziejny, bo tworzy żarty na poziomie przeciętnego kowalskiego, zamiast wyrafinowanych dowcipów, które zrozumie tylko garstka osób. Ale gdyby niekryty robił content dla niszowej społeczności to nigdy by nie zdobył takiej ilości widzów, a filmik który podlinkował Mehytuber by nie powstał. Także... meh.

Tak mi się skojarzyło: http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/ar...zowie.html

Nie widzę nic specjalnie dziwnego w tym, że pierwsze miejsca zajmują kanały które są skierowane dla każdego, czyli dla przeciętnego kowalskiego, a nie wysublimowane analizy starych, niszowych filmów dla garstki fanatyków.

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
24-09-2012 22:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku
Filmik na prawdę bardzo fajnie zrobiony, przyjemnie się oglądało :] Jeśli chodzi o jego treść to cóż. Sam kiedyś oglądałem Niekrytego, teraz jednak tylko co jakiś czas zerknę do jakiejś jego starszej produkcji, bowiem te starsze filmy jakoś lepiej mi się ogląda niż te nowe, które już chyba przestają mnie bawić. Myślę, że autorowi chodziło o to, że człowiek osiągając coś może się zmieniać na lepsze, ale nie musi, a wręcz przeciwnie, może stawać się coraz gorszy. Chodzi tu na pewno min. o sklepy itp, w które mnie też zaczynają już nudzić, ale też o coraz mniejsze starania się większych youtuberów, którzy zaczynają myśleć "hmm teraz czego bym nie wypuścił to będzie dobre, wystarczy, że pokażę, iż włożyłem w to dość pracy, to ludzie dalej będą mnie wielbić". W każdym razie można wywnioskować jedno "YouTube już jest faktyczną maszynką do zarabiania pieniędzy na każdym" ^
25-09-2012 06:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku
Btw.






Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
25-09-2012 07:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku
Filmik dosyć średni, na pewno nie kwalifikuje się do miana krytyki na dobrym poziomie. NK jest be, ale NC jest już dobry - w tym momencie zacząłem się zastanawiać czy twórcy mieli w ogóle do czynienia z twórczością* tego drugiego. Chyba nie. A może bardzo, bardzo mało.
Największym problemem NK jest to, że nie znalazł nigdy rozsądnego kompromisu między imitowaniem a inspiracją swoimi idolami. Jeśli nawet na początku się jakoś starał, to już teraz kompletnie nie musi. To bardzo widać.

skkf Wrote:Nie widzę nic specjalnie dziwnego w tym, że pierwsze miejsca zajmują kanały które są skierowane dla każdego, czyli dla przeciętnego kowalskiego, a nie wysublimowane analizy starych, niszowych filmów dla garstki fanatyków.
Nie wiem czy autorzy omawianej krytyki widzą w tym jakiś fenomen. To dosyć prosty, mechanizm, prawda?
Nie rozumiem troszkę twoich przykładów - czy naprawdę należy je rozważać w ekstremach? Zastosowanie własnej, przemyślanej formuły, nazwijmy to 'zabawy w krytyka' nie jest rzeczą nieosiągalną czy niezwykle wyrafinowaną. Przecież nawet James Rolfie (czyli Angry Video Game Nerd) pokazał, że podczas omawiania filmów nie trzeba rzucać dziecinnymi żartami czy używać miliona cięć podczas pokazywania swojej facjaty.
Nie wierzę, że na jutube znajdują się sami ludzie, którzy kompletnie nie zwracają uwagi na treść, a wabieni są krzykliwą formą. Kopiując tak bezczelnie NC oraz RWJ Niekryty zadeklarował zainteresowanie masami widzów, a te, jak powszechnie wiadomo, mają dość zaniżony próg wymagań oraz takie same gusta.

Tak, filmik korzysta ze stylizacji Zero Punctuation. To jest właśnie rozsądna ilość, na którą można sobie pozwolić bez narażania się na lenistwo oraz bezmyślne odtwórstwo.
__________________________________________
*Tworzenie nieślubnego dziecka kolesia, który zarabia na filmikach innych oraz kogoś, kto podkłada swoje wrzaski w kontekście 'czemu złe filmy są złe' nie jest w moim odczuciu bardzo kreatywne.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
25-09-2012 08:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku
(24-09-2012 22:57 )skkf Wrote:  Film w skrócie: niekryty krytyk jest beznadziejny, bo tworzy żarty na poziomie przeciętnego kowalskiego, zamiast wyrafinowanych dowcipów, które zrozumie tylko garstka osób. Ale gdyby niekryty robił content dla niszowej społeczności to nigdy by nie zdobył takiej ilości widzów, a filmik który podlinkował Mehytuber by nie powstał. Także... meh.

Na początku tworzył fajniejsze filmy i popularność zdobywał tak samo.
25-09-2012 13:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
supermanPL Offline
*

Posts: 27
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku
Kto to wrzucił ludziki od szmat-tuba... Serio myślicie, że to na poważnie?
25-09-2012 18:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku
Kiepskie. Czerstwe przemyślenia kolesia który marudzi, że niewiele rozumie. Albo rozumieć nie chce.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
27-09-2012 13:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Cała prawda o Disie Anubaraq 2 1.588 29-04-2014 21:11
Last Post: Asasinek54
  Podjeżany e-mail od YouTube. yoji720 5 2.536 01-08-2013 20:21
Last Post: PanTrollman
  Co ten youtube odpierdala Andżej 7 2.883 13-05-2013 13:33
Last Post: 05mateo10
  Youtube oszczędza serwery? LamaTiVi 8 2.689 23-04-2013 14:07
Last Post: kubs2000
  Zmiany na YouTube Harley 9 2.402 21-03-2013 21:17
Last Post: Harley
  Niechciane obszary reklamowe na YouTube procjon 9 3.317 01-03-2013 11:58
Last Post: procjon
  Ciągłe bezzasadne roszczenia na YouTube yoji720 5 2.432 16-02-2013 14:05
Last Post: yoji720
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.311 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero
  Mafia na YouTube ponuro1992 15 6.290 04-02-2013 18:43
Last Post: appareil
  Limit youtube. Adeo 33 10.925 24-01-2013 04:57
Last Post: fszeker

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5