Post Reply 
Kyotka
Author Message
Kyotka Offline
*

Posts: 24
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #1
Kyotka
  • Witaj drogi czytelniku!
    Jestem Kyotka i zagrajmy robię od mniej więcej pół roku, chociaż niekoniecznie musi to oznaczać, że robię je dobrze - ocena należy już do was. Jestem dziewczyną, chodź może tego nie słychać, która naprawdę lubi grać oraz nagrywać gry. Jeśli nudzi ci się wieczorami i bezsensowny bełkot ci nie przeszkadza to jak najbardziej możesz ponudzić się ze mną.

    Aktualnie nagrywane:
    - Wiedźmin
    - Ojciec Chrzestny 2

    Projekty ukończone:
    - Harry Potter i Kamień Filozoficzny ~ [17] ~
    - Harry Potter i Komnata Tajemnic ~ [22] ~
    - Harry Potter i Książę Półkrwi ~ [29] ~
    - Anno 1701 ~ [35]
    - Fahrenheit ~ [30]
    - Fable: Zapomniane Opowieści (ciemna strona mocy) ~ [43]
    - Prince of Persia: Piaski Czasu ~ [37]
    - Left 4 Dead ~ [25]
    - Left 4 Dead 2 ~ [30]

    Liczby w nawiasach oznaczają ilość odcinków znajdujących się na moim kanale.

    Projekty skasowane:
    - Infernal
    - Need For Speed Most Wanted

    W planach:
    - Prince of Persia Dusza Wojownika oraz Dwa Trony
    - Kolejne części Harrego Pottera.
    - Devil May Cry 4
    - Wiedźmin 2

    Zapraszam do konstruktywnej krytyki:

"Zagrajmy w" wg. Kyotki
(This post was last modified: 13-12-2011 17:11 by Kyotka.)
06-04-2011 20:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Kyotka
Nic specjalnego, nic oryginalnego. Poza Farenheitem, ale tą grę i tak dużo ludzi zna.

[Image: 88440151.gif]
06-04-2011 20:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Kyotka
Hey!

Nie martw się - słychać kobiecy głos ;] Przejrzałem i zauważyłem takie rzeczy:
- momentami pojawia się licznik fps'ów z frapsa
- jak przyśpieszasz film (świetny pomysł, robię to samo ;D), to albo przyciszaj, albo puszczaj część ścieżki dźwiękowej normalnie w tle, a przyśpieszone video. Zbyt długie przyśpieszanie gdzieś ucinaj (albo jeszcze bardziej przyśpieszaj)
- masz często pretensje do gier - nie zachęca to do słuchania ;]
- czasami bardzo cicho nagrywasz (ale to chyba każdemu się zdarza)

Odnośnie spraw płci - nigdy, przenigdy nie pokazuj zdjęcia, nieważne jak wyglądasz.

Pozdrowienia i powodzenia!
K.

P.S.: Uśmiechnij się czasem przy nagrywaniu - słychać różnicę w barwie głosu - na plus ;]

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
06-04-2011 21:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Kyotka
(06-04-2011 21:21 )Kern3l Wrote:  - momentami pojawia się licznik fps'ów z frapsa
Na to chyba nie ma się wpływu? Zauważyłem u wielu zagrajmerów, że fps'y było widać, np tylko na oknie ładowania/zapisywania gry.

Troszkę cicho nagrywasz, ale jest pozytywnie. Chyba trochę więcej czasu spędzę na Twoim kanale : )
06-04-2011 21:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Kyotka
(06-04-2011 21:36 )MrZupapl Wrote:  
(06-04-2011 21:21 )Kern3l Wrote:  - momentami pojawia się licznik fps'ów z frapsa
Na to chyba nie ma się wpływu? Zauważyłem u wielu zagrajmerów, że fps'y było widać, np tylko na oknie ładowania/zapisywania gry.

Być może, na razie nie spotkałem się z tym problemem. Pewnie jakiś bug we Frapsie - może trzeba spróbować nagrywać z najnowszą wersją?

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
06-04-2011 22:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kyotka Offline
*

Posts: 24
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Kyotka
Dziękuję za rady i postaram się poprawić, chodź może to być trudne dla mnie, gdyż należę do osób jakie bardzo lubią narzekać na wszystko oraz przy okazji szybko się denerwują ^ ^" Mimo to wezmę się za siebie.
Co do licznika to nie mam pojęcia czy w ogóle da się coś z tym zrobić. Jak na razie pojawiło mi się to jedynie przy wczytywaniu gry oraz podczas wizji w PoP. Jeśli masz jakiś pomysł co z tym zrobić to wal śmiało.
Na głośność nagrywania nie mam wpływu niestety. Mam słaby mikrofon, a więc nie mogę zwiększyć głośności gry, gdyż potem w ogóle nic nie słychać, a dość często trudno mi wykrzesać z siebie więcej energii by komentarz był lepszy.

Edit:
Nagrywanie z najnowszą wersją nic nie daje, a przynajmniej z tego co pamiętam.

"Zagrajmy w" wg. Kyotki
(This post was last modified: 06-04-2011 22:10 by Kyotka.)
06-04-2011 22:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Kyotka
Zawsze można coś poradzić na dźwięk. W win 7 możesz sobie ustawić wzmocnienie do mikrofonu. Naprawdę wiele to daje. Pamiętam, że jak nagrywałem na xp, ściszałem dźwięk nie tylko w grze, ale i w ustawieniach głośności w windowsie. Gdy gra już nie będzie nas przygłuszać, zawsze można wszystko w programie edytującym pogłośnić np. w ulead.
Można też nagrywać głos osobno, np Audaciti, i potem wszystko łączyć np. w uleadzie i w nim przyciszyć ścieżkę dźwiękową z gry i pogłośnić linię z Twoim głosem.
(This post was last modified: 06-04-2011 22:19 by MrZupapl.)
06-04-2011 22:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Kyotka
Polecam zainwestować np. w headset Creative HS-800. Zwykle nie polecam nic od Creative, jednakże tutaj mamy w niskiej cenie (ok. 80zł) bardzo dobry mikrofon (sprawdź na moim kanale). Nie jest superczuły, dlatego mam go ustawionego wysoko na policzku, na wysokości nosa, skierowany w dół (mimo gąbki on ma kierunek). Jeśli będziesz obchodzić się ostrożnie z nimi, będą bardzo dobrze służyć. Jedyne wady: przebasowienie dźwięku (w sumie trochę pomaga przy nagrywaniu, gdyż mniej męczy uszy, a także trochę lepiej siebie słyszysz - w końcu idziesz w trochę wyższe tony), delikatność, a także ściskanie głowy (załóż na kilka nocy na szerokim przedmiocie jak obudowa PC i ta wada przestanie istnieć).
No, poza tym wyglądają kiepsko, ale co kto lubi ;>

Koniecznie włącz wzmocnienie mikrofonu, chociaż wątpię, że go nie masz. W prawie każdym programie do edycji (może nawet i WMM) jest zwiększanie głośności dźwięku z klipów - co lepszy sam powie, jakie są szczytowe wartości.

Polecam Adobe Premiere Pro do edycji - nie spotkałem niczego lepszego, bardzo niewiele wad ma.

No i nie staraj się być kimś innym - będzie to fałszywie brzmiało ;] Za to dla własnego dobra możesz starać się zmienić na bardziej flegmatyczny charakter (poligon zostaw poza LP) ;>

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
06-04-2011 23:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
macienku Offline
*

Posts: 5
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Kyotka
Jak już pisałem na kanale: plusik za gameplay w Anno 1701. Reszta nie w moim typie.
Pozdrawiam
07-04-2011 13:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kyotka Offline
*

Posts: 24
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Kyotka
Co do głośności to dzisiaj rano pobawiłam się trochę w Uleadzie i sądzę, że od następnych odcinków wszystko powinno być głośniejsze.
Co do mikrofonu to na ten moment nie mam funduszy na lepszy sprzęt i nie sądzę bym mogła na coś liczyć w najbliższym czasie, a więc mój staruszek musi wystarczyć.
Co do programu to na ten moment wolę pozostać przy swoim. Wiele krwi się polało przy instalacji jednego, a co dopiero męka z drugim. Dopóki Ulead się sprawdza to będę z niego korzystać.

Dziękuję wam za wiadomości i pozdrawiam. :]

"Zagrajmy w" wg. Kyotki
07-04-2011 13:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5