Post Reply 
Zarobki w partnerstwach
Author Message
potas1 Offline
*

Posts: 3
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #1
Zarobki w partnerstwach
Mam zamiar stworzyc program, ktory oblicza zarobki za wyswietlenia. Doradzcie mi, czy te wartosci $ sie zgadzaja.
Adsense: (wiem, ze placa za kliki, ale % klikniec jest zawsze podobny) 0,7$
Machinima: 1,45$
Socialblade 0,3$
Fullscreen 0,25$
TGN 0,65$

Wszystko za 1000 wysw.
Mozecie powiedziec, ktore wartosci warto zmienic? Proces obliczania bede robil wysw x 0,8 x stawka za 1000 wysw x umowa procentowa / 250 = xPLN
09-10-2012 23:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Zarobki w partnerstwach
Jak dla mnie to nie ma sensu zupełnie. Zarobki z reklam zależą od tak wielu czynników, że dam sobie ogon uciąć, że Twój program nie pokaże nawet przybliżonych wartości zarobków. Dość powiedzieć, że dwóch partnerów w Adsense, którzy wrzucają tyle samo filmów miesięcznie i mają tyle samo wyświetleń może mieć zupełnie dwie różne sumy wypłaty. Te wartości będą też różne zależnie od pory roku. Jeśli już koniecznie musisz pisać taki program to nie podawaj wartości stałych tylko pozwól osobie, która z Twojego programu będzie korzystać samodzielnie wpisać wartość zarobku za 1000 wyświetleń. Czyli zamiast Machinima Xzł, Adsense Xzł etc. dać Wypłata za 1000 wyświetleń [wpisz wartość]zł.

Mam nadzieję, że nie namąciłam i domyślasz się o co mi chodzi :)
10-10-2012 00:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
potas1 Offline
*

Posts: 3
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Zarobki w partnerstwach
Zdaje sobie sprawe z roznych zmiennych, ale to ma byc wartosc orientacyjna.
10-10-2012 01:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Zarobki w partnerstwach
Wartość orientacyjna z zakresem od do można znaleźć już na SocialBlade. Zastanów się po prostu czy chce Ci się robić narzędzie, które z powodu olbrzymiej liczby czynników może okazać się nieprzydatne.
10-10-2012 01:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5