Post Reply 
Ma ktoś pomysł na zorganizowanie mojego kanału?
Author Message
feaq16 Offline

Posts: 5
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #1
Ma ktoś pomysł na zorganizowanie mojego kanału?
Witam,
Ostatnio tak sobie rozmyślam co by tu zmienić na swoim kanale żeby przybyło mi trochę widzów, ponieważ zauważyłem ich spadek z czego można wnioskować że to co robię zaczyna się im nudzić. Jakich kanałów wam głównie brakuje?
Co byście chcieli oglądać na YT?
Jakieś poradniki? Vlogi?

Swoją drogą coś w tych vlogach i blogach musi być bo prawie wszyscy się na tym wybijają.

Zastanawiam się też czy jest sens dalej kręcić Let's Playe ponieważ teraz każdy chce coś nagrywać (coś co ma podchodzić pod określenie "Let's Play") i YT jest zaśmiecany tonami shitu dlatego ludzią którym naprade to wychodzi jest trudniej. Z drugiej strony nie chciał bym też iść na łatwizne i kręcić tysięczną serię z minecrafta, szczerze przyznam że mam 2, które mają najwięcej oglądalności, ale nie usytasfakcjonuje mnie to że mój kanał słynie z Minecrafta.
29-10-2012 22:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Ma ktoś pomysł na zorganizowanie mojego kanału?
Nigdy nie widziałem filmu, w którym człowiek się samo okalecza za pomocą ostrych przedmiotów. Tego brakuje mi właśnie na polskim yt. Myślę, że wybicie się jest murowane, pozdrawiam i polecam ten pomysł

PS: Lepsze to od Majnkrafta
29-10-2012 23:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Ma ktoś pomysł na zorganizowanie mojego kanału?
Quote:ludzią którym naprade to wychodzi jest trudniej
Jest trudniej w czym? To, że pan X ma 50000 widzów powoduje, że trudniej nagrywać ci dobre let's playe?
30-10-2012 00:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Ma ktoś pomysł na zorganizowanie mojego kanału?
Autorowi zapewne chodziło o to że ludziĄ trudniej jest wyPić (się)
30-10-2012 06:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Ma ktoś pomysł na zorganizowanie mojego kanału?
(29-10-2012 22:47 )feaq16 Wrote:  ludzią którym naprade to wychodzi
Co przez to rozumiesz? Let's Play to Let's Play. Wiele z nich polega zaledwie na tym by włączyć nagrywanie i zacząć rajdać do mikrofonu. To nie tworzenie muzyki, gdzie trzeba umieć pisać słowa piosenek lub poskładać dźwięki do kupy. Tu nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności. Chyba, że ktoś planuje bardziej zaawansowaną edycję materiałów, wtedy musi umieć posłużyć się jakimś programem do NLE.

Na YT masz ten sam nick co na forum, prawda? Jeśli tak to zanim zaczniesz kręcić coś nowego zastanów się jak możesz poprawić jakość swoich dotychczasowych materiałów. Gry często Cię zagłuszają, a Ty mamroczesz - to wpływa negatywnie na odsłuch. Trwające pół minuty niezbyt atrakcyjne intro zniechęciło mnie do oglądania całości. Jest o co najmniej 20 s. za długie. Poza tym czy Portal 2 nagrywany był na głośnikach? Całą grę słychać podwójnie.

Jeszcze jedna rzecz ważna moim zdaniem - nieregularność publikowania materiałów sprawia, że ludziom nie chce się czekać na kolejne odcinki (Crysis 2 rozpoczęty w maju, do tej pory nieskończony, ostatni odcinek sprzed paru dni, w międzyczasie rozpoczęty Sanits Row The Third, Portal 2, Dead Island i 2 serie z Minecrafta...).

Wracając do pytania co chcę oglądać: przede wszystkim materiały minimalnie dobrej jakości. Nie mam ani najlepszego słuchu, ani najlepszego wzroku, więc kiepska jakość zniechęca mnie do oglądania. Dobrze jest, gdy dobra jakość idzie w parze z charyzmatyczną osobowością prowadzącego, ale nie jest to wymagane. Byle prowadzący nie smędził i odzywał się podczas grania z sensem.

Jeśli chcesz kręcić inne materiały niż LP to kręć i o to nie pytaj. Pilnuj jakości tych nowych projektów. I dobrze by było byś zakończył te już rozpoczęte - zaczynanie 10 serii by żadnej nie skończyć - zły pomysł.
30-10-2012 07:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
feaq16 Offline

Posts: 5
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Ma ktoś pomysł na zorganizowanie mojego kanału?
Trochę przysnąłem z odpowiedzią, ale zapomniałem sobie że dałem tu posta :D.
Poszperałem tu i ówdzie w vegaise, w poniedziałek przychodzi do mnie nowe mikro (nie będzie już tak przebijać i szumić), w między czasie przybyło mi 10 widzów.
Powiedzcie czy teraz jest ok. Bo myśle że różnica jest całkiem spora.
Tak samo nie zaczynam nowych serii tylko dokańczam te i wtedy zacznę nowe
22-11-2012 23:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Ma ktoś pomysł na zorganizowanie mojego kanału?
Jeśli już kręcisz LP, to opowiadaj o grze, jej otoczce, pokazuj ciekawoski, smaczki, easter-eggi itp Nie ejst pasjonujące oglądanie np kilku LP-erów, którzy przechodzą daną grę w sumie tak samo.
25-11-2012 23:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MC_SOAD Offline

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Ma ktoś pomysł na zorganizowanie mojego kanału?
[spoiler]



ogladajcie i dajcie suba plis....[/spoiler]
(This post was last modified: 02-12-2012 22:21 by Lavos.)
02-12-2012 21:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubs2000 Offline
*

Posts: 2
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #9
RE: Ma ktoś pomysł na zorganizowanie mojego kanału?
(29-10-2012 23:17 )JudiMakeFun Wrote:  Nigdy nie widziałem filmu, w którym człowiek się samo okalecza za pomocą ostrych przedmiotów. Tego brakuje mi właśnie na polskim yt. Myślę, że wybicie się jest murowane, pozdrawiam i polecam ten pomysł

PS: Lepsze to od Majnkrafta

po pierwsze- trzeba być jakimś niedorozwiniętym umysłowo
po drugie- za takie coś YT może nawet usunąć kanał

(30-10-2012 00:18 )appareil Wrote:  
Quote:ludzią którym naprade to wychodzi jest trudniej
Jest trudniej w czym? To, że pan X ma 50000 widzów powoduje, że trudniej nagrywać ci dobre let's playe?

chodzi o to, że ciężko trafić na kanał takiego pana, który ma 23 widzów (mój przypadek :P ) bo wyświetlają się filmiki takiego pana X
wiesz o co chodzi
(This post was last modified: 23-04-2013 14:00 by kubs2000.)
23-04-2013 13:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
swc Offline
*

Posts: 3
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #10
RE: Ma ktoś pomysł na zorganizowanie mojego kanału?
Pewnie ten pan ma materiały które przyciągają uwagę a Ty ? Jakie są twoje materiały ?

W ogóle, jak może tutaj dyskutować kto kol wiek, bez podania swojego konta na youtube ? Przecież to jak byś gadał na temat silnika do BMW posiadając Audi ;s
23-04-2013 14:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowa strona kanału na Youtube ogm 30 4.621 17-02-2013 00:06
Last Post: Reeposter
  Początki kanału na YouTube i jego rozwijanie. Seobjevo 8 1.362 23-10-2012 19:29
Last Post: appareil
  Oceni ktoś mój kanał? feaq16 0 299 09-09-2012 21:43
Last Post: feaq16
  Konkurs i reklama kanału zagrajmy 0 262 10-08-2012 16:11
Last Post: zagrajmy
  Reklama Kanału Scyzoryk 1 392 27-05-2012 17:54
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5