Post Reply 
NiubilProductions
Author Message
Niubil Offline
*

Posts: 9
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #1
NiubilProductions
siemanko :P tutaj niubilproductions możecie mówić niubil ;p chciałbym zareklamować swój kanał youtube który jest w trakcie rozwijania się na razie 6 odcinków z gry Wolfenstein 2009 gra domyślna nazwa jest 2009 bo jest cała seria tych gier, za następne zagrajmy mam dużo pomysłów ale może jakaś fajna gierke podpowiecie zrobie na 100%, aha bede robił także Zagrajmy Razem w Minecraft'a bo uwielbiam tą grę, jeśli się podoba na prawde pisać fajne, jeśli się nie podoba oszczędź sobie napisania gówno, tylko z krytykuj i wytknij mi błedy bo pewnie dużo popełniam a chce robić coś dla was, nie dla siebie pozdrawiam .

link do kanału : http://www.youtube.com/user/NiubilProductions

serdecznie zapraszam.

co do minecrafta to nie bedzie zwykłe zagrajmy, tylko tak bedzie nazywac sie seria, a bedzie polegała ona na tym ze bedziemy budowali różne fajne rzeczy bez mobów i z użyciem czasami do niektórych rzeczy komend gm.
(This post was last modified: 15-04-2011 13:31 by Niubil.)
15-04-2011 13:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrArroniro Offline
*

Posts: 36
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: NiubilProductions - Zagrajmer na PC
1.zajrzyj do regulaminu
2.kolejny minecraft... jeszcze z 30 serii minecraft bo ich za mało
3.daj link do kanału
4.nie pisz z dużych liter
(This post was last modified: 15-04-2011 13:25 by MrArroniro.)
15-04-2011 13:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Niubil Offline
*

Posts: 9
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: NiubilProductions - Zagrajmer na PC
już zrobiłem i już patrze do regulaminu
(This post was last modified: 15-04-2011 13:33 by Niubil.)
15-04-2011 13:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: NiubilProductions
(15-04-2011 13:16 )Niubil Wrote:  bedziemy budowali różne fajne rzeczy bez mobów i z użyciem czasami do niektórych rzeczy komend gm.
Co w tym nadzwyczajnego?

Audio w grze zagłuszą Cię czasami. A kiedy Cię nie zagłusza to rzucasz mięsem na prawo i lewo jakbyś uważał że ci źli Niemcy cię usłyszą. VV klon, tak na razie się prezentujesz.

[Image: 88440151.gif]
15-04-2011 13:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Niubil Offline
*

Posts: 9
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: NiubilProductions
punio7, to że przeklinam no sorry taki już jestem nie zmienie się, zawsze możesz zmienić kanał na inny i to ci polecam, obejrzysz se jjayjokera, lub bungo21 jak nie lubisz przekleństw ja taki jestem i się nie kryje nie będę udawał kogoś kim nie jestem specjalnie dla ciebie pozdrawiam .
co do audio w grze, w odcinku 4 chyba 5 zostanie przyciszone bo już dostałem jedna taką wiadomość, niemcy są źli tak bo mam takie o nich zdanie, nie wszystkich ale bardzo lubie historię i wiem co oni nam zrobili gdybyś się troche orientowałem ośmieszają nasza mniejszość w niemczech i robią smieszne filmy o polakach że jesteśmy jakiśmy debilami lub coś w tym stylu, mojego kolege w niemczech byl na tydzien pobili 3 razy jakieś młode gangi nie wiem o co kaman mam takie do nich zdanie i ich nie lubie, i powiedz mi co to ten VV klon bo ja nikogo nie klonuje pozdrawiam i dziękuje za krytyke z audio ale to zostało poprawione w 4 odcinku lub 5.

//Edit by Bigos: Nie zajrzałeś do regulaminu. Obydwa posty do poprawy + 10%
(This post was last modified: 15-04-2011 15:16 by Bigos.)
15-04-2011 14:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: NiubilProductions
W Śmietniku masz temat BladeBeliara gdzie była debata o wulagaryzmach, choć co ciekawsze mądrości dresgrajmera zostały usunięte. W skrócie - nie wyrażanie siebie, nie naturalność, a niedojrzałość i brak szacunku do widza.
Quote:ośmieszają nasza mniejszość w niemczech i robią smieszne filmy o polakach
Wszyscy? Also, stereotypy. Są takie o każdej nacji, w każdym społeczeństwie. A raban jaki Polacy urządzają wokół postrzegania ich w świecie jako złodziei i taniej siły roboczej tylko to nakręca. Swoją drogą — zdajesz sobie sprawę, że właśnie zachowujesz się jak kocioł przyganiający garnkowi?

Protip: Studio, Productions, Entertainment czy inny ęą dopisek do nazwy nie uczyni jej lepszym.
(This post was last modified: 15-04-2011 15:56 by appareil.)
15-04-2011 15:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Niubil Offline
*

Posts: 9
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: NiubilProductions
(15-04-2011 15:55 )apparatus Wrote:  Protip: Studio, Productions, Entertainment czy inny ęą dopisek do nazwy nie uczyni jej lepszym.

1. To że dopisałem sobie Productions co oznacza Produkcje i nic więcej, czyli nazwa przedstawia Produkcje Niubila nie wiem o co ci teraz chodzi .

2. W dupie mam sławe, jestem jaki jestem i się nie zmienie, już to pisałem.

3. To że wy jesteście jacyś inni i w internecie udaje kogoś kimś zupełnie nie jesteście świadczy o waszej głupocie, bo jak powiedział blade cytuje "Każdy klnie mniej lub więcej...
więc gówno wiesz o życiu...
I ja go popieram popieram w 100%, wole oglądać go niż jakiś popie******** sprzedawczyków pozdro .
15-04-2011 17:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: NiubilProductions
Quote:W dupie mam sławe
A kto o niej pisze?

Quote:popie******** sprzedawczyków
Oho, to ta słynna naturalność?
Nie łapię nowomowy młodzieżowej, toteż pojęcie o "sprzedawczykach" mam raczej blade. Chętnie jednak dowiem się co podmiot liryczny chciał nam przekazać w tym poście.

Quote:Produkcje Niubila nie wiem o co ci teraz chodzi
To się rozumie samo przez się, a przynajmniej powinno, bo dobrze wszyscy wiemy ilu ludzi wrzuca kradzione materiały na yt. A chodzi mi o to, że takie pseudo profesjonalne dopiski, rodem z nazwy wytwórni filmowej, są raczej śmieszne, niż poważne.
(This post was last modified: 15-04-2011 18:06 by appareil.)
15-04-2011 18:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MugoX Offline
*

Posts: 102
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: NiubilProductions
Przyszedłeś tu z założeniem że się nie zmienisz. Nie przyjmiesz krytyki, ani nic z tych rzeczy. Więc przyszedłeś się tylko zareklamować. Jednocześnie mówisz, że na sławie Ci nie zależy. Coś tu oszukujesz.

Proponuje popracować nad interpunkcją. Lepiej się czyta tekst, w którym zdania są oddzielone kropkami postawionymi w odpowiednich miejscach i tak dalej... Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie, powinieneś pracować nad nim od każdej strony (Zresztą, po co ja to piszę, przecież mówiłeś, że taki jesteś naturalnie i nie zamierzasz się zmienić).

[EDIT]

Przypomniało mi się. Jestem wyjątkiem wśród ludzi. W ogóle nie przeklinam, czy to w towarzystwie innych ludzi, czy kiedy znajduje się sam. Nie możesz kreować własnej opinii na podstawie tak nielicznych dowodów. Zakładasz że wszyscy przeklinają, a to nie prawda. Ile mam lat nie ma większego znaczenia. Ale jeśli chcesz wiedzieć to mam 19, czyli nie jestem głupim dzieciakiem który grzecznie słucha rodziców. Przeklinanie jest przereklamowane
(This post was last modified: 15-04-2011 19:58 by MugoX.)
15-04-2011 18:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: NiubilProductions
Aktorzy na scenie też często udają kogoś kim zupełnie nie są, ich też uważasz za głupich?

Nie ukrywam, że nie przeklinam w życiu codziennym, ale robię to z umiarem i z powodem. Nie rzucam mięsem w co dziesiątym słowie jak czasami ty to robisz, więc wcale nie muszę aż tak zbytnio udawać.

My sprzedawczyki? Niby na jakiej podstawie? A racja, jesteśmy pipoer******, ten argument wyjaśnia wszystko.

I Internet piszemy z dużej, informatyczny ignorancie.

[Image: 88440151.gif]
15-04-2011 19:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5