Post Reply 
znikające subskrypcje
Author Message
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #1
znikające subskrypcje
też tak macie ? na obu przeglądarkach, na pierwszej stronie 0 subskrypcji a na drugiej stronie są tylko 2 a powinno być 13

http://files.tinypic.pl/i/00208/g2tw73tskim8.png
(This post was last modified: 08-11-2012 11:24 by john.)
08-11-2012 11:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: znikające subskrypcje
To nie jest błąd. Po prostu, jak masz np. włączoną pocztę i dostajesz powiadomienia o subach, to często jest komunikat "Nowy użytkownik zasubskrybował Twój kanał w YouTube
Nie ma jeszcze swojego kanału w YouTube, ale będzie otrzymywać powiadomienia, gdy prześlesz nowy film, utworzysz playlistę, polubisz film itp."

Taka osoba jest liczona jako twój widz, ale nie jest wyświetlany, gdyż nie posiada swojego kanału na YT.

Dodatkowo może to też być zwykły błąd YT, oni ciągle teraz coś zmieniają i mogli coś zepsuć, że nie wyświetla się kto jest widzem
(This post was last modified: 08-11-2012 14:10 by JudiMakeFun.)
08-11-2012 13:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: znikające subskrypcje
Wiem że tak jest ale ja nie pisałem o takim przypadku tylko ogólnie o widok subskrypcji mam 53 a teraz widać ich 6
08-11-2012 15:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Teeronvolt Offline
*

Posts: 5
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #4
Problem z Widzami
Cześć,witajcie mam problem z widzami iż jest on taki gdy wchodzę w Zakładkę Widzowie nie widzę ich w ogóle albo mam 1 widza a tak naprawdę powinienem mieć ich 10 Proszę o pomoc,ma to jakiś związek z wtyczkami nie sądzę bo wchodziłem na Konto u znajomego a widzów nie było Dalej!

Proszę o szybką pomoc bo jest to trochę irytujące! Pozdrawiam
Oraz Zapraszam na kanał



10-11-2012 12:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Problem z Widzami
Taki temat jak ten powstał z 2 dni temu: http://zagrajmyw.pl/watek-znikajace-subskrypcje

Btw. za głupie teksty "wchodzcie na moj supel kanalek, mam 10 widzoooow juz subujcie", dostaje sie warna, więc uważaj
10-11-2012 13:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Teeronvolt Offline
*

Posts: 5
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Problem z Widzami
(10-11-2012 13:17 )JudiMakeFun Wrote:  Taki temat jak ten powstał z 2 dni temu: http://zagrajmyw.pl/watek-znikajace-subskrypcje

Btw. za głupie teksty "wchodzcie na moj supel kanalek, mam 10 widzoooow juz subujcie", dostaje sie warna, więc uważaj

Spokojnie , ja nie z tych ludzi !

Nadal nie mam odpowiedzi na ten temat gdyż na tamtym pości nic nie zostalo w 100% wyjaśnione więc czekam na odpowiedź Pozdrawiam!
10-11-2012 13:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Problem z Widzami
Co nie znaczy, że trzeba było zakładać nowy wątek. Łączę i 10%.
10-11-2012 13:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: znikające subskrypcje
No dobra piszemy o tym i tamtym ale czemu nikt nie napisze oprócz mnie i Teeronvolt "też tak mam", bo chyba każdy kto ma widzów ma ten problem czy się mylę ? Temat powstał by zweryfikować czy wszyscy mają ten błąd a nie po to by szukać powodów czemu ja tak mam.
11-11-2012 11:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: znikające subskrypcje
No i co Ci to da, że ktoś inny też tak ma? Owszem, YT też mi takie numery wycina, ale mam to w nosie. To nie jest żaden problem, ani tym bardziej przyczyna by panikować... YT znów grzebie w swoim kodzie, więc całkiem możliwe, że jutro wejdziesz na swój kanał i zamiast liczby 53, czy ilu tam widzów masz, zobaczysz okrągłe 0, by pojutrze normalnie widzieć ponownie swoją liczbę widzów. Tylko Ty i Teeronvolt uznaliście to za problem, reszta przeszła nad standardowymi błędami YT do porządku dziennego. Nie ma dnia by na YT coś się nie sypało i to akurat jest najmniej istotne. Jedyne co możesz zrobić to się przyzwyczaić i ew. każdy zauważony błąd zgłaszać (przycisk Prześlij opinię na samym dole ekranu po prawej).
11-11-2012 12:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: znikające subskrypcje
to mi da, że dowiem się że nie po mojej stronie jest błąd
a ten problem już występuje kilka dni więc nie wiem czy to taki spontaniczny mało ważny błąd dlatego wolałem się upewnić że po mojej stronie działa wszystko poprawnie w przeglądarkach
11-11-2012 13:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5