Post Reply 
MrShihor
Author Message
MrShihor Offline
*

Posts: 19
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #1
MrShihor
Witam każdego czytającego. Chciałbym przedstawić mój kanał. Dopiero zaczynam przygodę z YT więc proszę o wyrozumiałość ale przyjmę każdą krytykę na klatę. Kanał się pomału rozwija a szata graficzna jest amatorska z powodu braku umiejętności graficznych. Jeśli znajdzie się ktoś kto mi pomoże w prowadzeniu kanału będę wdzięczny.

Na kanale tym będą filmiki takie jak Let's Play, reklamy, poradniki oraz różne takie tam...

W chwili obecnej na moim kanale jest Let's Play The Guild 2 w przyszłości mam zamiar nakręcić z Call Of Juarez Więzy Krwi albo Assasin's Creed.

Link do mojego kanału:
http://www.youtube.com/user/MrShihor

Mam nadzieje że komuś się spodoba to jak kręcę filmiki chętnie przyjmę wasze rady co poprawić.

Pozdrawiam.
17-04-2011 09:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: MrShihor
Jeżeli nie potrafisz zrobić tła, to nie rób żadnego tła, albo poszukaj jakiegoś w Internecie. To obecne wygląda co najmniej nieschludnie.

Staraj się lepiej opisywać to co robisz, zacząłem oglądać pierwszy odcinek The Guild, ty coś tam klikasz, robisz a ja w ogóle nie wiem co się dzieje.

I Audio którego obecnie brak, zasługuje to na śmierć tysiąca krzyków. Napraw to.

Napraw też odcinek 4 The Guild, który ma beznadziejną rozdzielczość.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 17-04-2011 10:39 by punio7.)
17-04-2011 10:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrShihor Offline
*

Posts: 19
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: MrShihor
Punio obniżyłem rozdzielczość bo w HD za długo się wrzucały. Co do tła to poszukam. A audio to pokombinuje. Co do opisywania zacznę to robić.
17-04-2011 10:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: MrShihor
Cóż źle zrobiłeś z rozdzielczością. Gra wygląda beznadziejnie. Nagrywaj w rozdzielczości co najmniej 480p i obniż rozdzielczość w grze. W przeciwnym wypadku jakikolwiek tekst w grze zamieni się w kupę nieczytelnych pikseli.

[Image: 88440151.gif]
17-04-2011 10:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
thefifiasek Offline
*

Posts: 63
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: MrShihor
Poza tym co chwila słychać dziwne buczenie. Nie wiem co to, ale może postaraj się to poprawić. Gdy pisze ten tekst naliczyłem 4 takie "buczenia"
24-04-2011 00:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrShihor Offline
*

Posts: 19
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: MrShihor
Mała aktualizacja:

Obecnie nagrywam:
Zagrajmy W:
Global Operations
The Guild 2
Warcraft 3 Frozen Throne
Inne:
Projekty
Inspiracje

Informacje ogólne:
Zdjęto mi limit. Powstał filmik z okazji wakacji ( ^^ ). Wysyłam filmiki do Play Next. Na moim kanale jest playlista z filmikami Play Next.
21-06-2011 08:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5