Post Reply 
Shurikanpl
Author Message
ShurikanPL Offline
*

Posts: 4
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #1
Shurikanpl
Siema tu Shurikan to to jest prezentacja mojego kanału na youtube.

Jest młodym zagrajmerem (mam 16 lat) i chce spróbować swych sił w tym fachu.

Aktualnie nagrywam filmy z Serious Sam Pierwsze Starcie i Gothic 1.

W nie dalekiej przyszłości planuje nagrać Painkillera i Medal of Honor Pacific Assaul

http://www.youtube.com/user/ShurikanPL

Zapraszam wszystkich chętnych do oglądania.
(This post was last modified: 25-04-2011 15:56 by ShurikanPL.)
17-04-2011 17:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Shurikanpl
Niby fatalnie nie jest. Ale jest kilka mankamentów, które mocno zniechęcają. Oglądałem Gothica. Słabo Cię słychać. Dźwięki z gry są jak dla mnie za głośno - zagłuszają twój głos. Drażni mnie też trzaskający co jakiś czas mikrofon. Uwierz mi, że to przeszkadza. Należę do osób które często siedzą przy kompie ze słuchawkami a takie trzaski skutecznie zniechęcają widza.
Ostatnia sprawa to to w jaki sposób mówisz - czyli więcej życia w głosie. Mówisz trochę przyciszonym głosem tak jak byś nie był do końca pewien tego co mówisz. Popracuj na tym wszystkim a będzie o wiele lepiej.
18-04-2011 11:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ShurikanPL Offline
*

Posts: 4
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Shurikanpl
Problem z dźwiękiem w Gothicu został rozwiązany. Długo męczyłem się z tym, próbowałem wiele ustawień ale w końcu trafiłem. Co do trzaskania mikrofonu też to rozwiązałem. Musiałem zmienić mikrofon. A co do sposobu mówienia będę się starał mówić bardziej żywiej.
18-04-2011 19:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5