Post Reply 
Czy robię coś źle, czy admin?
Author Message
Leszczomen Offline
*

Posts: 20
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #1
Czy robię coś źle, czy admin?
Witam, mam pewien problem. Otóż każdy post, jaki piszę na dziale "Wasze Zagrajmy" nigdy nie zostaje upublikowany? Piszę zgodnie z zasadami, nie ma błędów ortograficznych, a mimo to nie ma go. Chciałbym wiedzieć czy robię dobrze czy źle, chciałbym się "zareklamować" ale nie mogę! Czy mógłbym chociaż dostać wiadomość dlaczego tak jest? Czy moderator(czy kto tam to przegląda) tego nie zobaczył, czy mu się nie podoba mój styl pisania?
Czekam na odpowiedz.
02-12-2012 20:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Czy robię coś źle, czy admin?
To forum to nie miejsce na reklame. Jeśli zarejestrowałeś się tylko po to, by ludzie wchodzili na twój kanał i robisz tematy typu "to jest mój kanał, subskrybujcie, oglądajcie, tyyyyyle to już nagrałem, że szok", to możesz spokojnie przestać wchodzić tutaj, bowiem taki temat nigdy nie zostanie zaakceptowany
02-12-2012 21:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Davidb9310 Offline
*

Posts: 77
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Czy robię coś źle, czy admin?
może dlatego że chcesz się zareklamować ten dział nie jest do reklamowania się tylko do dostania oceny z danego zagrajmy które nagrałeś.
02-12-2012 21:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Czy robię coś źle, czy admin?
Przeczytaj sobie bardzo uważnie regulamin działu Wasze zagrajmy i się zastanów, czy nie złamałeś w jakikolwiek sposób, któregoś z punktów tego regulaminu (tak, ten dział ma osobny regulamin, niezależny od ogólnego regulaminu forum). Na tym forum się nie zareklamujesz, to pewne. Stąd nie przybędzie Ci 100 widzów etc. Tutejsi użytkownicy powiedzą Ci tylko co ew. w swoich zakończonych już projektach robiłeś źle i co musisz poprawić w przyszłych.
03-12-2012 12:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Leszczomen Offline
*

Posts: 20
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Czy robię coś źle, czy admin?
(02-12-2012 21:14 )Davidb9310 Wrote:  może dlatego że chcesz się zareklamować ten dział nie jest do reklamowania się tylko do dostania oceny z danego zagrajmy które nagrałeś.

Ja się nie reklamowałem. PIsałem zgodnie z regulaminem, i wrzystko super. Ja nawet PROSIŁEM o ocenę. Ja chcę aby ktoś zobaczył i powiedział czy jestem dobry, słaby, czy powinenem przestać nagrywać. Dlaczego więc posty są usuwane?
03-12-2012 16:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Czy robię coś źle, czy admin?
Bowiem każdy post, w którym wrzucasz swój film jest reklamą. Wystarczy, że ludzi klikną w to i już nabija ci się wyświetlenie, a więc tak, to jest reklama czy tego chcesz czy nie. Jeśli chcesz by ktoś ocenił twój głos, to włącz jakiś swój odcinek, zgraj głos, a potem sam głos wrzuć na jakąś stronę typu wrzuta.pl . Wtedy admin nie będzie miał zastrzeżeń i na pewno zostaniesz oceniony.
03-12-2012 17:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Czy robię coś źle, czy admin?
@Judi: Leszczomen pisze o dziale Wasze zagrajmy. Tam się linkuje swoje materiały, a nie same próbki głosu. Ale są oczywiście pewne zasady tego linkowania, np. tylko ukończone serie.
03-12-2012 17:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Leszczomen Offline
*

Posts: 20
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Czy robię coś źle, czy admin?
(03-12-2012 17:41 )WinterWolf Wrote:  @Judi: Leszczomen pisze o dziale Wasze zagrajmy. Tam się linkuje swoje materiały, a nie same próbki głosu. Ale są oczywiście pewne zasady tego linkowania, np. tylko ukończone serie.

Widziałem nie ukończoną, a nawet dwie.
DLACZEGO JA MAM TAKIE PROBLEMY
04-12-2012 14:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Czy robię coś źle, czy admin?
@up
Przeoczenie lub temat pojawił się zanim administracja zdecydowała się na moderowanie. Tematy niezgodne z regulaminem możesz zgłosić moderatorom (jest taki guziczek pod postem).

Zawitałem na Twój kanał i nie masz ukończonej serii, więc nie masz czego publikować w tamtym dziale. EOT.

Screw you guys, I'm goin' home!
04-12-2012 15:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Czy robię coś źle, czy admin?
Wyraźnie pisze, że posty są akcpetowane po przejrzeniu, czasem może mi to zająć kilka dni, bo mam różne zajęcia, nie tylko to forum. Czasem zrobi to lavos, czasem ktoś inny. Cierpliwości trochę.

Quote:Widziałem nie ukończoną, a nawet dwie.
To je zgłoś. Nawet jest punkt który mówi, że powinieneś to robić, gdy zauważysz. Właśnie po to, żeby nie korzystać z takiej kiepskiej karty przetargowej, jak robisz to teraz.

Quote:DLACZEGO JA MAM TAKIE PROBLEMY
DLACZEGO PISZE CAPSEM, MIMO ŻE WRZUCIŁEM NIEDOKOŃCZONĄ SERIĘ

Anywayz, dzięki że o tym powiedziałeś, pewnie by przepadła bez ostrzeżenia.
(This post was last modified: 04-12-2012 16:15 by appareil.)
04-12-2012 16:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5