Post Reply 
Drużyna do PlanetSide 2
Author Message
Dzyogas Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Drużyna do PlanetSide 2
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Poszukuję chętnych (max. 5) osób do gry w PlanetSide 2 (gra darmowa). Każda osoba może się zgłosic niezależnie od wieku oraz skilla. Ostrzegam, że przy nagrywaniu nie będę używał całego materiału np: gramy z godzinę ale używam tylko najciekawszych fragmentów tak więc większośc odcinków będzie trwała z pół godziny. Nie używam TeamSpeak'a, używam Skype'a. Są chętni/ne?

PS: Jeżeli już ktoś gra, to niech się zgłaszają osoby grające jedynie Niebieskimi na serverze Cobalt. Region oczywiście EU.

[Image: TTGL____Yoko_Signature_by_Nosferatu_Arucard.png]
(This post was last modified: 11-12-2012 19:08 by Dzyogas.)
11-12-2012 18:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Davidb9310 Offline
*

Posts: 77
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Drużyna do PlanetSide 2
ja mogę pograć dopiero zacznę zabawę z ta grą ale mam nadzieje ze będzie fajnie.
11-12-2012 23:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dzyogas Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Drużyna do PlanetSide 2
Jak coś to oczywiście mogę pomóc w podstawach :F. Oczywiście czasu nie będę miał codziennie. Najczęściej w piątki i soboty.

[Image: TTGL____Yoko_Signature_by_Nosferatu_Arucard.png]
12-12-2012 00:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheLevy Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Drużyna do PlanetSide 2
Nie ogarniam tej gry. Zagranych mam tam chyba ze 3 godziny. Nie polecam
20-12-2012 16:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dzyogi Offline
*

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Drużyna do PlanetSide 2
Piszę z nowego konta bo na stare zapomniałem hasła a email z jego resetem nie przychodzi...
(20-12-2012 16:54 )TheLevy Wrote:  Nie ogarniam tej gry. Zagranych mam tam chyba ze 3 godziny. Nie polecam

No cóż, wg. mnie gra jest nawet lepsza od bf'a. Podaj może jakieś ciekawsze argumenty dlaczego ludzie mieliby przechodzic koło tej gry szerokim łukiem. Moje argumenty by grac w tę grę:

- na jednym serverze są trzy planety, na każdej planecie jest po ok. 2000 graczy, w każdej chwili możesz się przenieśc na inną planetę.

- 3 frakcje rywalizujące ze sobą.

- mimo, że gra jest za darmo (oczywiście mikropłatności są) to tutaj nie działa coś w styl pay to win, ponieważ na tak dużą liczbę osób Twój kupiony za 10 złoty karabin na nic się za bardzo nie przyda. Liczy się tutaj drużynowośc.

- ciekawy system tworzenia drużyny, gdy do jakiejś należymy, dowódca może ustawiac znaczniki gdzie powinniśmy się dalej udac. Drużyna składa się z czterech...nie wiem jak to nazwac....no to inaczej! W jednej drużynie jest alpha, bravo, charlie, delta, w każdej z tych czterech podgrup może znajdowac się 12 graczy. Wychodzi na to, że w jednej drużynie może byc aż 48 graczy!

- udoskonalanie broni (celowniki, kamuflarz i inne), naszego stroju (dodatkowy pancerz, kamulfarz i inne) oraz samych pojazdów, których jest chyba z 7 ale nie jestem pewien, dawno nie grałem.

[Image: hitman__absolution_signature_by_creepncrawl-d4wnewg.png]
KONTAKT:
skype - dzyogas
25-12-2012 11:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Drużyna do PlanetSide 2
Ja bym z chęcią zagrał, jo.
25-12-2012 12:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dzyogi Offline
*

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Drużyna do PlanetSide 2
WSZYSCY CHĘTNI DO GRY NIECH PISZĄ NA SKYPE: dzyogas!
Zmiana servera na woodland, gramy czerwonymi!

[Image: hitman__absolution_signature_by_creepncrawl-d4wnewg.png]
KONTAKT:
skype - dzyogas
25-12-2012 14:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5