Post Reply 
Vino380
Author Message
Vino380 Offline
*

Posts: 27
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #1
Vino380
Witam czytelników. Zajmuję się kręceniem let's play od niedawna. Nie wiem jak mi wychodzi, ale staram się ile siły w pluchach, śliny w paszczęce i o ile mózg mi gdzieś nie odpłynie. Mam swoje podejście dość dzikie i chaotyczne z dużą ilością słowa eee która jest moim wrogiem i staram się tej litery wyzbyć jak najczęściej. Lubuje się w starszych grach i z uwagi, że mój sprzęt to nie moloch kosmiczny, a i uważa, że warto uwiecznić na taśmie to co nie uwiecznione.

Czym was mogę zainteresować:
Cóż to trudne pytanie, ale może mój głos wam przypadnie, dzięki niemu dostałem 4, a nie 3 z geografii :P (w najnowszych filmach mam już lepszy mikrofon, a nie G za 10 zł), lub moje dziwaczne poczucie humoru, albo moje dziwne zachowanie. Poza tym wy też macie wkład w moje zagrajmy, gdyż dość często staram się robić ankiety (tak u mnie panuje taki wadliwy ustrój zwany demokracją :P).
Mam nadzieję, że ktoś doceni moje wysiłki i w kład w polskie zagrajmy.

Ukończyłem:
Medieval: Total War

Tworzę:
Shogun: Total War
World of Tanks (wiem mmo, ale kocham tą grę to zagrajmy to obecnie wręcz miniserial, gram od closed bety (czyli ponad 1,5 roku) i jestem całkiem doświadczony)

Mam nadzieję, że komuś umilę w ten sposób czas, a jeśli się nie podoba to czekam na konstruktywną krytykę.

Link do kanału:
http://www.youtube.com/user/Vino380

Och zapomniałem wymyśliłem sobie głupie hasło na zakończenie odcinka więc tu też je wpiszę. Czemu? Bo tak!
"i pamiętajcie subskrypcja nie boli"
(This post was last modified: 05-07-2011 21:00 by Vino380.)
27-04-2011 01:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
thefifiasek Offline
*

Posts: 63
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Vino380
Mówisz dosyć ciekawie, w niektórych odcinkach jest jednak słaba jakość dźwięku twojego komentarza. Końcówka Medievala była śmieszna :)
Repertuar też nie jest standardowy, gdyby nie fakt że nie trafiłeś w mój gust jeżeli chodzi o gry to nawet bym cię subskrybował.
Ogólnie jest nieźle, kilka prostych błędów z dźwiękiem ale to się da poprawić.
Pozdrawiam
27-04-2011 14:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Vino380
Masz trochę problemów z dźwiękiem, ale gadasz naprawdę fajnie :) Najbardziej mnie zaciekawił twój world of tanks (aż mnie zachęciłeś do ściągnięcia tej gry :))

Masz ode mnie suba + do polecanych

Ps. Fajnie się przy twoich zagrajmy je śniadanie :D
27-04-2011 14:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Vino380 Offline
*

Posts: 27
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Vino380
Z tym śniadaniem to największy komplement bo też zawsze jem przy zagrajmy, a jak przy zagajmy się milo je to znaczy, że jet dobrze ;p. lecz teraz muszę odpocząć od zagrajmy bo płyta główna kaput i... chlip chlip... Wydałem na kartę a tu taki strzał w stopę ;(
27-04-2011 19:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Vino380
@UP
Mam nadzieje, że szybko wrócisz, bo bardzo fajnie nagrywasz :)
27-04-2011 19:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
bogaczyna Offline
*

Posts: 5
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Vino380
Filmy w dużym skrócie spoko, komentarz też, jedyne co to tak samo jak w przypadku fifiaska gry nie przypadły mi gustu.
27-04-2011 19:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Vino380
(27-04-2011 01:34 )Vino380 Wrote:  Poza tym wy też macie wkład w moje zagrajmy, gdyż dość często staram się robić ankiety (tak u mnie panuje taki wadliwy ustrój zwany demokracją :P).

Od dłuższego czasu mnie te ankiety zastanawiają. Chyba to zależy od psychiki - ja nie lubię jak ktoś mi coś nakazuje. Dla mnie mają sens jedynie wtedy, gdy wszystkie możliwości z mojego obecnego punktu widzenia są równoważne - tak ja raz zrobiłem.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
29-04-2011 02:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Vino380 Offline
*

Posts: 27
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Vino380
Wielki News - Wróciłem :)
12-06-2011 13:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrSetoKami Offline
*

Posts: 41
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Vino380
Taka mała uwaga ode mnie :) Zauważyłem, że nie widać Ci opisów na kanale. Chodzi mi o to co jest pod danym filmem czy też liczba wyświetleń filmu :)

[Image: podpisay.jpg]
12-06-2011 13:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Vino380
Tak, filmy masz dobre. Komentarz też jest dobry. Niestety niekiedy słabo Cię słychać. Jakość dźwięku też mogłaby być lepsza. Suba Ci nie dam bo w moje gusta nie trafiłeś z grami(MMO mnie nie kręcą;) Ale będę wpadał na twój kanał. No i oczywiście czekam na więcej! Powodzenia.
12-06-2011 14:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5