Post Reply 
Wyświetlenia na minusie
Author Message
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #1
Wyświetlenia na minusie
Właśnie mi licznik zmalał z 203520 do 95410 wyświetleń filmów. Nie żebym się przejmował, ale chciałbym wiedzieć o co w tym może chodzić ? W zasadzie mi to jest na rękę bo po co mi wyświetlenia których nie można zliczyć na poszczególnych filmach i może wyglądać to sztucznie. W analityce nadal są widoczne po wciśnięciu zakresu "Okres" z tym że tylko 154k. Czy chodzi o stare filmy które kilka lat temu usunąłem a miały sporą oglądalność i nagle sobie przypomnieli o liczniku ?
18-12-2012 19:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Wyświetlenia na minusie
Boto sprawdzacze może? Pousuwali jakieś konta... Martwe suby, w suemi nie wiem ale często YouTube ma fazy na odejmowanie różnych ciekawych liczbów użytkownikom... np. Zarobków :P

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
19-12-2012 04:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gilathiss Offline
*

Posts: 17
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Wyświetlenia na minusie
YouTube ma nowy system obliczeń. Jeśli miałeś film na którym miałeś 100k wyś i usuniesz ten film, to automatycznie odejmie Ci z Twojego konta te wyświetlenia.
20-12-2012 20:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheIntelPL Offline
*

Posts: 62
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Wyświetlenia na minusie
@up
A niby skąd te przypuszczenie? Jesteś w błędzie.Ja stworzyłem filmik, były 2 wyświetlenia i go usunąłem a wyświetlenia wciąż są.

Gdyby w jakimś z moich postów pojawił się błąd, a ty go zauważysz to proszę cię, poinformuj mnie.
Prędkość łącza internetowego: 15mb/s
20-12-2012 21:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Wyświetlenia YouTube na minusie ISKIEROV94 14 2.981 22-02-2013 16:36
Last Post: ISKIEROV94

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5