Post Reply 
Gry, które się nie starzeją
Author Message
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Gry, które się nie starzeją
Wormsy, są cudne ostatni ten remake cudowny praktycznie nic nie musieli zmieniać, ja lubie sobie czasem wrócić też do sąsiadów z piekła rodem, age of empires III
23-03-2013 00:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
taslop95v Offline
*

Posts: 3
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #22
RE: Gry, które się nie starzeją
Gra która się nie starzeje, może nie jest aż tak stara no, ale Medal of Honor Alied Assault, Call of Duty ;)
04-04-2013 10:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bunieksb Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Gry, które się nie starzeją
Jak dla mnie gry które nigdy sięnie zestarzeją: Ice Tower, Wormsy (ciągle te same tylko usprawniona grafika; no może poza 3D), Heroes of Might and Magic III (z dodatkami), Diablo 2, Pokemon (ciągle to samo z lepszą grafiką), seria Final Fantasy (jestem wielkim fan boy'em).

Yo! Buniek tutaj. Zagrajmer, let's player, audio/video loger, blogger i przedewszystkim YOUTUBER pełną parą ^_^ <- to tak w skrócie :P
17-04-2013 09:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CZOLG Offline
*

Posts: 13
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #24
RE: Gry, które się nie starzeją
hmmm myśle ze taką grą będzie mirror's edge ale na teraz to chyba kapitan pazur i need for speed most wanted (chodzi mi oczywiscie o tego starego) najlepsza fabuła która wciąga i trzyma aż do samego końca niewiele wyścigówek to ma
(This post was last modified: 17-04-2013 20:44 by CZOLG.)
17-04-2013 20:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kos2 Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #25
RE: Gry, które się nie starzeją
Cóż wg mnie Gothic 2 nigdy się nie zestarzeje. Ma bardzo uniwersalną grafikę a do tego rozwiniętą fabułę.
18-04-2013 07:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ramzes Offline
*

Posts: 17
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Gry, które się nie starzeją
Ja moge powrócić do serii Civilization. Dla mnie jest to super gra, uniwersalna bardzo i wciągająca.
A z gatunków klasyków to wygrywają 2 gry - CS 1.6 i Tibia. O tak Tibia to historia, gra zepsuta przez samych twórców, jednak mimo wszystko gra w nią dużo osób. ;P
19-04-2013 20:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Hell_Baron Offline
*

Posts: 34
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #27
RE: Gry, które się nie starzeją
Jak dla mnie jedną z takich nieśmiertelnych gier jest tytuł Heroes of Might and Magic 3 wraz z dodatkami. Potrafię w niego grać godzinami i mieć wciąż zabawę, a nawet jak wracam do tej gry po kilku tygodniach to mnie nie zawodzi.
Innym takim tytułem może być TES3: Morrowind. Jak dla mnie jeden z najlepszych cRPG, a jeśli chodzi o całą serię to jest na szczycie. Do przejścia gry podchodziłem wielokrotnie jednak nadal jej nie ukończyłem, a na mapie pozostało jeszcze sporo lokacji do odwiedzenia, nie mówiąc już o questach czy NPC'ach.
To teraz może jakiś FPS dla odmiany. Będzie to stary ale jary CS 1.6, który mimo upływających lat trzyma poziom i można się przy nim odprężyć (albo wku***).
Mógłbym jeszcze dorzucić Warcraft, Starcraft BW, Doomy I - II, Settlersów i Civilization.

[Image: 1603387-NRO4NIQ.png]
(This post was last modified: 19-04-2013 22:56 by Hell_Baron.)
19-04-2013 22:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Gry freeware, które nie ssą Gik 21 5.537 28-06-2011 20:50
Last Post: Kern3l

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5