Post Reply 
LikkiCurry
Author Message
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
LikkiCurry
To mój trzeci post na forum, a teoretycznie powinien być tym pierwszym... wypadek przy pracy. ;)

No więc, witam wszystkich zagrajmerów, forumowiczów i wszystkich tych bezbożnych, przeglądających forum bez rejestracji (jeśli oczywiście są tacy).

Zwę się/zwą mnie Likki; Grzegorz z imienia; z wieku nie za młody, acz i znowu nie taki stary.
Jestem oczywiście zagrajmerem (lub też let's playerem, jak kto woli). Swą przygodę ze zjawiskiem zwanym LP/playthrough rozpocząłem w pierwszych miesiącach roku 2008, za pośrednictwem być może znanego przez niektórych z was serwisu GameAnyone.com (obecnie jest to prawdziwe imperium LP, z milionami filmów w bazie) - w tamtym też, mniej więcej, okresie podjąłem moją pierwszą próbę nagrania LP. (Oczywiście po angielsku :P) W każdym razie, nie wyglądało to zbyt ciekawie, więc po trzech partach LP Dungeon Siege zaprzestałem prób. Aż do roku 2009.

Ale to już temat na dłuższą opowieść, a mi z wrodzonego lenistwa, po prostu nie chce się tego wszystkiego opisywać. Jeśli kogoś to NAPRAWDĘ interesuje, mogę się wysilić. A tak... :P Anyway, w chwili obecnej oprócz prowadzenia własnego, ostatnio niestety zaniedbanego kanału

http://www.youtube.com/user/LikkiCurry

pełnię funkcję redaktora prowadzącego serwisu Games-Area.org, w związku z czym lwia część tworzonych przeze mnie LP lądować będzie na tym oto kanale:

http://www.youtube.com/user/GAPlaytrough


Co do gier, oto mała rozpiska :

(Tytuł | Platforma | Kanał | Stan)

Borderlands | PC | LikkiCurry | W trakcie
Tiny Toon Adventures | NES | LikkiCurry | W trakcie
Assassin's Creed | Komórki | LikkiCurry | Ukończony
Drakensang: TRoT | PC | GAPlaytrough | Rozpoczynam
Fallout: New Vegas | PC | GAPlaytrough | W planach
Planescape: Torment | PC | GAPlaytrough | W planach

Może będę ją aktualizował. Ta, zdecydowanie będę.

(Jestem ciekaw, czy ktoś jeszcze napisze coś w tym temacie).
06-11-2010 19:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
Question RE: LikkiCurry
W sumie taka formalność, ale jakoś nie mogłem znaleźć czasu, aby o tym poinformować.

Zawieszam mój kanał LikkiCurry na czas nieokreślony, zaś wszystkie filmy (oprócz LP Assassin's Creed'a robionego dla Gameanyone.com) usuwam.

Nie jestem jeszcze pewien co do dalszego losu kanału. Być może po prostu go zawieszę i zostawię w obecnej formie.

Jeśli chodzi o twórczość LP - tą kontynuuję na kanale GAPlaytrough, w dwóch walktrough - Drakensangu: The River of Time i Fallout: New Vegas. W razie czego:

http://www.youtube.com/user/GAPlaytrough
19-12-2010 21:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5