Post Reply 
Jaro
Author Message
Jaro13 Offline
*

Posts: 5
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #1
Jaro
Hej,witam wszystkich forumowiczów. Jak wypada przez kulturkę powinienem się przedstawić na początek,nazywam się Damian i mam 17 lat mieszka blisko Wrocławia i uczę się w technikum :P. A teraz coś na temat mojego konta :)

Tak swoje konto mam już nie całe 3 lata no może 4 coś koło tego.
Zagrajmerem jestem od nie dawna,ale jakieś już mam swoje doświadczenie. Początkowe odcinki wychodził mi słabo,natomiast ten najnowsze wychodzą mi całkiem dobrze ale od czego są ludziska z YT w końcu to oni oceniają moje prace. Staram się wykonywać swoją robotę całkiem starannie choć nie zawsze moje komentowanie jest idealne noo ale cóż jak to się mówi czasami można mieć złe dni :P. Ogólnie mówiąc moje konto jest mało popularne,może gdybym od początku zaczął być zagrajmerem to lepiej by to wyglądało,tylko że zacząłem od tworzenia filmów w GTA a potem Gothic(Całkiem nieźle mi to wychodziło niestety przez brak pomysłów na odcinki serialu z Gothica musiałem zakończyć dość szybko tą produkcję i zająć się czymś innym) i tym czymś innym było tworzenie "Recenzji". Taaak no i ten projekt z recenzjami przyniosły mi nawet fajne efekty,zacząłem zdobywać powoli jakiś widzów przez te recenzje ale nie było ich bardzo dużo :P. Od momentu zaczęcia robienia zagrajmy w/przejścia gier zdobyłem prawię 30 widzów. Pierwszym moim przejściem było "Gothic 3" wszystkie odcinki jakie są aż do danej chwili mają najwięcej oglądalności widocznie jest na to jakiś popyt oglądalności :P. Chciałbym tak poza tym zaprezentować swoje konto,usłyszeć jakieś porady czy coś podobnego :) no i przede wszystkim zapraszam wszystkich na oglądanie moich odcinków,mam nadzieje że nie którym się spodoba.

http:/www.youtube.com/fatP111

Aktualne zagrajmy w to : Mafia II,Gothic 3 i legenda z psx czyli DRIVER :D
Planowanych mam wiele ale nie będę się już rozpisywałem na moim profilu wszystko jest opisane. Pozdrawiam wszystkich :D i miłego oglądania
03-05-2011 23:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5