Post Reply 
FratelloAgito
Author Message
FratelloAgito Offline
*

Posts: 6
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #1
FratelloAgito
Witam wszystkich!

Zanim zaczniesz oglądać moje LP to wpierw radze to przeczytać. Moim głównym powodem dlaczego LP, jest to że mam złą dykcję oraz wadę wymowy. A z tego co wiem, to bardzo pomaga, co prawda nie od razu, ale po jakimś czasie jest znaczna poprawa. A drugim powodem, mogę nawet powiedzieć "pobocznym" powodem jest to że naprawdę mi się to podoba :)

Wracając do tematu, jestem zwykłym chłopakiem, który ma manie znajdowania różnych sekretów grach oraz zbierania achivmentów. Nie gram w gry po to aby się pochwalić "Jaki jestem dobry!" czy coś w tym stylu, po prostu gram dla zabawy oraz żeby czasem się rozluźnić i się czegoś nauczyć ;) Jeśli uważasz gry nie tylko za kolejne "wyzwanie" tylko zabawę to zapraszam na mój kanał :)

Aktualne projekty :

- Devil May Cry 4

Planowane projekty :

-Bloodrayne
-Darksiders

Mój kanał : http://www.youtube.com/user/FratelloAgito

Jestem też otwarty na krytykę, więc byłbym wdzięczny za jakieś rady lub coś.
06-05-2011 12:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wilku Offline
*

Posts: 1
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: FratelloAgito
Obejrzałem pierwszy odcinek Bloodrayne i.... podobało mi się. Mówisz wyraźnie, gra cię nie zagłusza, jest git.
15-05-2011 19:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: FratelloAgito
Plus za Darksiders w planach - jeśli zrobisz, z chęcią obejrzę.

Z wymową nie jest też tak tragicznie (na YT są gorsze przypadki), choć aby wydać jakiś bardziej konstruktywny werdykt, będę musiał jeszcze trochę obejrzeć...

Biorąc pod uwagę ostatnich premierowych zagrajmerów, za plus można uznać również komplet gier...
15-05-2011 20:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: FratelloAgito
(06-05-2011 12:24 )FratelloAgito Wrote:  Moim głównym powodem dlaczego LP, jest to że mam złą dykcję oraz wadę wymowy. A z tego co wiem, to bardzo pomaga, co prawda nie od razu, ale po jakimś czasie jest znaczna poprawa.

Tak. LCSintrax może to potwierdzić. Chcesz wyleczyć wadę wymowy - idź do logopedy.

[Image: aqI8D.jpg]
15-05-2011 22:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: FratelloAgito
Albo stwierdź, że to taka gwarowa naleciałość, choć i to musisz umieć jak udowodnić.
16-05-2011 15:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: FratelloAgito
Albo się zgódź z powyższym i dalej obrabiaj dupsko za plecami. Roofix i Gik, też was lofciam.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
16-05-2011 18:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: FratelloAgito
W sumie to z wadą wymowy to pewnym sensie nie głupi pomysł. Ja tak robiłem z moją "dysleksją". Pisałem jak najwięcej i każdy wyraz sprawdzałem w słowniku, uczyłem się zasad ortografii etc. Pomogło. Zostały mi tylko typowe literówki dyslektyczne czyli pisanie "p" zamiast "b", "t" za "g" itp. Ale też mniej.

Wszystko się da. Ja też mam wadę wymowy - planuję nagrać kieeeedyś z czegoś LP. Ale nie wiem czy wyrobię się do końca świata.
16-05-2011 22:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: FratelloAgito
Wiesz, też kiedyś już sobie zaplanowałem - zobaczymy, kto będzie pierwszy.
16-05-2011 23:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: FratelloAgito
Kaszubiak, szacunek dla ciebie. Wielu dyslektyków, nic nie robi sobie ze swojej pisowni. Miałem takiego kolegę, tłumaczył się: "Nie da się tego wyleczyć, próbowałem i nic".

U ciebie, nie jest tak źle z tą wymową. Tylko cię dość słabo słychać.
(This post was last modified: 17-05-2011 06:42 by Sworson.)
17-05-2011 06:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
FratelloAgito Offline
*

Posts: 6
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: FratelloAgito
Odnośnie tej mojej wady wymowy, w ciągu pół miesiąca, znacznie się poprawiło. Na pewno jest lepiej niż kiedyś, a co do dysleksji, to sam ją mam, a raczej miałem. Bo udało mi się z tego wyleczyć. Czasami jeszcze zrobię jakieś głupie błędy, ale są one rzadko zauważalne. Można się ze wszystkiego wyleczyć, wystarczy chcieć.

A co do moim LP, moim zdaniem jest dobrze, mówię teraz o wiele częściej, tylko mam mały problem z dźwiękiem... ale jakoś sobie z tym poradzę.
17-05-2011 07:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5