Post Reply 
Razer Naga Molten
Author Message
OmonandTao Offline
*

Posts: 35
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
Razer Naga Molten
Witam. Mam zamiar zakupić nową myszkę i klawiaturę. Z tego co wiem to lepiej zabulić więcej za myszkę. Czy zakup myszki wymienionej powyżej jest warta jej ceny? Oto link na allegro do takiej myszki http://allegro.pl/razer-naga-molten-duza...85975.html
Ten link NIE należy do aukcji mojej, bądź mojego znajomego!
Nie jestem żadnym hardcorowym graczem MMO. Pytanie takie, czy ta myszka przyda się w innych grach i czy rzeczywiście poczuję jakąś różnice między myszą casualową za paredziesiąt złoty.
(This post was last modified: 10-01-2013 02:01 by OmonandTao.)
10-01-2013 02:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Razer Naga Molten
http://allegro.pl/rat-5-saitek-mad-catz-...72893.html
R.A.T jest podobno niezły. Można samemu dostosować myszkę do swojej ręki.
Ja i tak używam 10 letniej klawiatury i 4 letniej myszki, takie są najlepsze D:
10-01-2013 11:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Razer Naga Molten
Polecam Ci od logitecha:
G700 - bardzo dobry sensor + możesz mieć ją jako bezprzewodową i na kablu (jak preferujesz)
Od Razera to: DeathAdder

Oczywiście jeżeli w takich cenach oscylujesz ;)

Myszkę powinno się wybrać ze względu na wygodę - dla mnie tylko kształt g700. Oczywiście jeżeli dobrze ustawisz to będzie różnica miedzy taką powszechną ;)

Nie te przyciski raczej nie przydadzą Ci się w innych grach.
(This post was last modified: 10-01-2013 14:14 by Rexlu.)
10-01-2013 14:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
OmonandTao Offline
*

Posts: 35
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Razer Naga Molten
Warto płacić tak dużo za myszkę? Jestem ciekawy czy w ogóle istnieje jakaś różnica między myszką za paredziesiąt złoty a taką ze prawie 300. Nie licząc oczywiście rzeczy takich jak dodatkowe przyciski i lepszy wygląd.
10-01-2013 19:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Razer Naga Molten
Jest też ważna rozdzielczość, moja myszka ma "przerwy", a taka z 5600dpi jest płynna.
10-01-2013 19:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Razer Naga Molten
Różnica jest taka, że te droższe gamingowe są wygodniejsze i bardziej precyzyjne. Myszy Razera są bardzo solidne i wg mnie warte swojej ceny. Moim zdaniem dobra podkładka też jest bardzo ważna; mogę polecić SteelSeries.

[Image: 2isxd9y.jpg]
(This post was last modified: 11-01-2013 00:05 by MZLJ.)
11-01-2013 00:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Razer Naga Molten
Owszem Steelseries fajna podkładka (chodź i tak za droga, bo potem się dowiedziałem z czego jest i praktycznie mogłem mieć za grosze ^^) w miarę warta swojej ceny :)

Laserowa mysz jest bardziej precyzyjna bo dobrym ustawieniu. Tak jak mówiłem liczy się wygoda. A że ja nie mogłem znaleźć myszy wygodnej dla mojej ręki, z możliwością na kablu i bez przewodowo to padło na g700. I jestem zadowolony.
11-01-2013 17:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5