Post Reply 
Hobbit
Author Message
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #1
Wideo Hobbit
Czy byliście już na filmie Hobbit?

Ja byłem w Imaxie na 3D wersja z napisami i muszę wam powiedzieć, że zdecydowanie warto iść do kina i obejrzeć. Supre efekty i gra aktorska. Początkowo co prawda byłem sceptycznie nastawiony do tego że książkę podzielili na (chyba 3) części ale po obejrzeniu filmu strasznie się cieszę, że tę przygodę będziemy mogli w kinie przeżywać po raz kolejny :)
11-01-2013 12:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Toshi Offline
*

Posts: 13
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #2
RE: Hobbit
Co do książki to chyba się pomyliłeś. Wydaję mi się, że to Władcy Pierścieni podzielili na kilka książek. Co do filmu to zawiedziony byłem tym, że były napisy no ale w tak krótkim czasie byłoby wielkim sukcesem wprowadzić polskiego lektora.
(This post was last modified: 11-01-2013 21:05 by Toshi.)
11-01-2013 21:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Hobbit
Erm... autorowi chodzi zapewne o podzielenie historii z jednej książki na trzy filmy. Lektor w kinach? Ugh. Dużo bardziej wolę napisy, ale ciekawi mnie, jak z dubbingowali Smeagola. Jestem też ciekaw, jak Peter Jackson rozciągnie tą fabułę na kolejne dwa filmy, bo wydaje mi się, że resztę historii można by zawrzeć w jednym.
11-01-2013 21:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rostanga Offline
*

Posts: 30
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Hobbit
Lektor to świętokractwo w większości filmów...
Czytałem książkę, na film się wybieram jak tylko będzie w moim kinie( Małe miasto).
11-01-2013 21:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Baldo Offline
*

Posts: 71
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Hobbit
Początkowo filom ten miał być podzielony na 2 części, ale jednak uznali, że więcej kasy zdobędą jak na 3 podzielą. Ja byłem na premierze w Opolu oczywiście w 3D ale z Dubbingiem. I szczerze powiem że się nie zawiodłem. Smeagola grał Borys szyc jak się nie mylę i to niestety nie był dobry wybór. Jednak Dubbing mi się osobiście podobał. Tak jak efekty specjalne i ben przepiękny Soundtrack!

http://www.baldopi.wordpress.com
http://www.twitter.com/BaldoPL
http://www.facebook.com/orteam
11-01-2013 21:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Hobbit
Duża część soundtracka została wzięta z Władcy Pierścieni, jeżeli się nie mylę.
11-01-2013 21:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Hobbit
Wie ktoś może czy w ferie(około 27 stycznia) będzie wyświetlany Hobbit? I jak ktoś był to niech powie czy dobrze wyświetla w Złotych Tarasach (bo podobno trzeba było w niektórych kinach odwrotnie okulary trzymać, aby był normalny obraz...)
11-01-2013 22:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #8
RE: Hobbit
Hobbit powinien być wyświetlany mniej więcej do końca stycznia minimum. Ja oglądałem trochę na kinomaniak.tv wersje z dubbingiem ale dla mnie wychodzi zbyt "lukierkowe"... A soundtrack rzeczywiście wziełi z Władcy Pierścieni ale mnie osobiście to nie przeszkadzało wkońcu Hobbit jest integralną częśćią trylogii :)
11-01-2013 23:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Hobbit
Że jak? Jeżeli mówisz o książkach, nie masz racji, Hobbit nie jest też częścią filmowej trylogii... Nie rozumiem, co masz na myśli.
12-01-2013 00:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #10
RE: Hobbit
Gdyby było częścią Władcy Pierścieni (tak jak Ty odebrałeś moją wypowiedź) to w tym momencie mówilibyśmy o 'kwadrologii'. Mnie chodzi o to, że książka/film Hobbit jest integralną częścią trylogii tzn. wszystkie decyzje/uczynki itd. które dzieją się w "Hobbicie" mają w późniejszych częściach swoje konsekwencje (jak np. owe znalezienie pierścienia itd itd).
12-01-2013 02:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5