Post Reply 
Szukam Internetu
Author Message
Toshi Offline
*

Posts: 13
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #1
Szukam Internetu
Szukam dobrego internetu który będzie działać w moim mieście (Iława)
Tak co do ceny miesięcznie to do 50 zł, a prędkość od 4mb do góry.
13-01-2013 10:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Szukam Internetu
Już myślałem, że jakiś kolejny trolling-temat :D
Nie wiemy gdzie mieszkasz, i jaki internet sięgać będzie w twoje strony (Tak jak u mnie np. nie da rady radiowego), zatem pojawia się pierwszy problem.
Zamiast wymieniać kolejne, powiem Ci krótko - popytaj znajomych w okolicy.
13-01-2013 11:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Difel Offline

Posts: 4
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Szukam Internetu
Szczerze nie polecam TP.

Po 7 latach dobrego działania internetu nagle po połączeniu TP z Orange wszystko się sypie.

Konto bankowe nie zostało obciążone rachunkiem za Listopad,internet został wyłączony. Myślałem że to usterka. Zgłosiłem. Po miesiącu od zgłoszenia podreptałem do punktu. Dopiero tam dowiedziałem się ,że internet został odłączony z powodu nie zapłaconego rachunku -.-

Dzień później dostałem List z Kruka. Niestety sąsiad nie mógł Mi pomóc ponieważ nie miał długu w kruk.

Więc po 7 latach comiesięcznego płacenia rachunków (80zł za 1mb/s) TP odłącza internet 3 dni po nie zapłaceniu rachunku.
13-01-2013 11:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Szukam Internetu
znalazłem to. Wygląda w miarę porządku jak na małą mieścinę z pólnocnej Polski, nie wiem jednak czy obejmuje cię zasięg kablowy i jaki oferują upload (zapewne mały skoro się nim nie chwalą), więc będziesz musiał tego dowiedzieć się telefonicznie. Radiówki olej, jeśli wrzucasz na YT, bo uploady biedackie, a ceny wysokie, lepiej już brać Tepsę.
Proponuję poszukać w sieci, popytać się po znajomych lub zadać to pytanie na jakimś lokalnym forum internetowym.
(This post was last modified: 13-01-2013 12:26 by appareil.)
13-01-2013 12:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rostanga Offline
*

Posts: 30
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Szukam Internetu
Przez 2 lata miałem internet radiowy. Gorszego wynalazku nie mogłem wybrać. Cały czas przerwy w dostawie internetu, niski download. Szczerze nie polecam. Od pół roku mam internet 10 mb od TP ( Orange ) i możecie mi nie wierzyć, ale przez te 6 miesięcy miałem tylko jedną 30 min przerwę w dostawie. Jako iż mieszkam na wsi, to mój internet śmiga maksymalnie 7-8 mb( Łącza na więcej nie pozwalają). Jestem bardzo zadowolony z TP. Pingi niskie i bardzo stabilne.
13-01-2013 12:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Szukam Internetu
A ja nie polecam TP, a polecam radiówkę. Wiele zależy od odległości od nadajnika itd.
Radiówka cały czas chodzi z pełną mocą, a Neostrada tylko późno w nocy. Jest to spowodowane tym, że podłączali wszystkich na chama do jednej centrali, a ona już nie wytrzymuje.

Poza tym w neostradzie płacę około 70zł za 2mb a za tyle samo będę miał w radiówce 4 w dzień i 8 w nocy.
13-01-2013 13:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Toshi Offline
*

Posts: 13
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #7
RE: Szukam Internetu
Malix Wrote:A ja nie polecam TP, a polecam radiówkę. Wiele zależy od odległości od nadajnika itd.

Nadajnik jest bardzo daleko od mojego miejsca zamieszkania i z tego co się orientuję to w moim mieście działa internet tylko do 8mb/s
(This post was last modified: 13-01-2013 14:04 by Toshi.)
13-01-2013 14:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Szukam Internetu
Quote:Poza tym w neostradzie płacę około 70zł za 2mb a za tyle samo będę miał w radiówce 4 w dzień i 8 w nocy.
I 256 kb/s uploadu, enjoy.
13-01-2013 14:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Toshi Offline
*

Posts: 13
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #9
RE: Szukam Internetu
UWAGA
Może i to głupie pytania ale nie znam na nie odpowiedzi, więc pytam.
Czy można internet kablowy np taki jak oferuje Multimedia podłączyć do laptopa?
Tak, aby był internet w laptopie bez połączania się z Wi-fi bo nie chcę kupować wi-fi bo mi nie potrzeba.No chyba, że laptop może się połączyć z kablowym przez wi-fi tylko.
(This post was last modified: 14-01-2013 15:35 by Toshi.)
14-01-2013 15:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #10
RE: Szukam Internetu
Jeżeli laptop ma wejście na kabel typu skrętka to jak najbardziej (prawie wszystkie modele mają owe wejście).

Kupujesz skrętkę i podłączasz swój komputer i router (jeżeli takowy masz), ewentualnie bezpośrednio do kabla prowidera to już zależy jakie masz rozwiązania techniczne dostarczania internetu...
14-01-2013 23:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Bronies grzech internetu Marta 53 14.523 23-03-2013 23:51
Last Post: senegha12
  Szukam Mirillis Action Serial Key TheNeVdi 1 3.597 25-08-2012 23:54
Last Post: ADominacja
  Scigałki szukam (Burnout vs. Need For Speed vs. Test Drive) Elwood 2 871 22-08-2012 08:19
Last Post: BrzeziO

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5