Post Reply 
Don't Starve
Author Message
Tylak21 Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Don't Starve
@Up Nie sądzę, żeby tak szybko się znudziła, bo dodają cały czas coś nowego ;)
@Chomik Patrzcie państwo, starożytny chejter. Chejtóje wprost! Miszcz
@Topic Co do ilości dni, które przeżyłem to najdłużej chyba 38 dni. Zginąłem, ponieważ zapomniałem o pełni, a nie miałem przy sobie broni i zbroi.
23-01-2013 22:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
nobody Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Don't Starve
@Up
No tak, ale kiedyś przestaną, chyba, że jakoś uda im się ten świat powiększyć i mocno uatrakcyjnić, ale raczej sądzę, że w momencie gdy przestaną, aktualizować tę grę, to zacznie ta gra pomału zanikać.
24-01-2013 15:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
AcerNew2 Offline
*

Posts: 29
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Don't Starve
Gra świetna. Multi tryb gdyby wprowadzili, to jeszcze więcej osób by ją kupowało, bo nie jest drogi klucz, a dla samej możliwości pogrania z kolegą. Nie wiem tylko jak by to zrobili,gdy jedna osoba zginie co by się działo z drugą.

There must always be fun
29-03-2013 19:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LukaszzDw98 Offline
*

Posts: 5
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #14
RE: Don't Starve
Bardzo fajna gierka na 'samotne wieczory' jak ktoś się nudzi to bardzo fajnie sobie pograć. :)
Sam grałem w demo, w sumie nadal pogrywam, myślę nad kupnę pełnej wersji ale w obecnej chwili trochę przejadła mi się, aczkolwiek chcę powrócić do niej ponieważ dużo się zmieniło. Moim zdaniem na lepsze :) Pozdrawiam.

Trololololo
03-04-2013 22:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gramse Offline

Posts: 1
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #15
RE: Don't Starve
glupia gra slaba slaba grafika mam ja na steam i mowie nie warto jej miec bo nudna i wogole nie ma na dwoch grania dlatego latwo sie nudzi i latwo umrzec
29-04-2013 14:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5