Post Reply 
Smurfowanie [LoL]
Author Message
Neverm0ar Offline
*

Posts: 3
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #1
Smurfowanie [LoL]
Witam, szukam ludzi do gry, najlepiej smurfy na west'cie. Wymagania to przynajmniej ok. 1600 elo na main'nie, ale w sumie może być mniej. Jakby co to na swoim main'nie miałem 2k elo (east: phant4sy) Sam nie mam zamiaru nagrywać (jeszcze się zastanowię). Mój nick na tymże smurfie (west): Neverm0ar. Naturalnie nie mam nic przeciwko temu, żeby ktoś wrzucał to na yt. Póki co mam 20,5 lvl. Później można pomyśleć o zrobieniu jakiejś serii o smurfowaniu. Jestem dyspozycyjny w weekendy (pt-nd). Peace.
PS. Pozwoliłem sobie skopiować mój temat z innego forum. Nie wcale nie jestem leniwy, po prostu nie chce mi się pisać 2 razy tego samego
04-02-2013 21:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Smurfowanie [LoL]
Hmm czyli nagrywanie jak zorganizowana grupa wyjadaczy znęca się nad noobkami. To musi być interesujące.

[Image: 88440151.gif]
05-02-2013 17:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Neverm0ar Offline
*

Posts: 3
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Smurfowanie [LoL]
Więc znęcać się będę tak czy siak (musze jakoś się wybić na tym smurfie). Pytanie tylko czy to nagrywać. Sporo osób wciąż twierdzi, że niektórych gier nie da się wycarryować, a taka seria mogłaby temu zaprzeczyć. Lepsze to niż n-ta "ucieczka z piekła".
05-02-2013 19:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Smurfowanie [LoL]
Cóż napisałeś posta, jakbyś zamierzał grać grupą 5 ludzi, a chyba przyznasz że 5 ludzi na 1,6k elo nie będzie miało żadnych problemów z jakimikolwiek grupami na niskim elo. Ale skoro to ma być tylko duo q to w sumie jedna ryba jak to nazwiesz i tak będzie to przypominać ucieczkę z piekła.

[Image: 88440151.gif]
06-02-2013 09:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Neverm0ar Offline
*

Posts: 3
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: Smurfowanie [LoL]
Hmm nie mogę znaleźć fragmentu w którym pisałbym o całym teamie (ale w sumie jeszcze nie zdecydowałem o tym jak to ma ostatecznie wyglądać).
06-02-2013 16:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5