Post Reply 
Ciche zniknięcie tematu
Author Message
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Ciche zniknięcie tematu
Witam,
utworzyłem w dyskusji temat o nowej sieci partnerskiej dedykowanej dla Polaków, cóż to za ninja bez żadnego powiadomienia usuwa zupełnie tematy które nie łamią regulaminu? Temat ani nie pokazał się w koszu ani nie dostałem żadnej informacji, w temacie panowała pokojowa atmosfera, nikt nikogo nie flejmował stąd moje pytanie, co się dzieje z tym forum, gdy zrobiłem podobny temat na konkurencyjnym forum o podobnej tematyce nic takiego nie miało miejsca. Proszę o słowo wytłumaczenia i przywrócenie mojego tematu.
(This post was last modified: 17-02-2013 03:07 by lanceq.)
17-02-2013 03:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Ciche zniknięcie tematu
Nie mów ojcom jak tu dzeci robić. To jest forum prowadzone przez paru mądrych administratorów, oni wiedzą co robią i nie ma zupełnej potzeby kłócić z decyzjami starszych. EoT

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
17-02-2013 10:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Ciche zniknięcie tematu
Dalej czekam na słowo wyjaśnienia. Po co się wypowiadasz skoro nie masz nic związanego z tematem? Temat kieruję do moderacji/administracji. A jeżeli sądzisz że dyskusja to kłótnia to jesteś troszkę za młody na fora.
(This post was last modified: 17-02-2013 11:23 by lanceq.)
17-02-2013 11:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Ciche zniknięcie tematu

[Image: t43eX.jpg]
17-02-2013 11:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Ciche zniknięcie tematu
Faktycznie, w takim razie o co cho z tym, że jedyny temat jakiego nie mogę przeglądać to właśnie ten:

[Image: fwjzbwc.jpg]
(This post was last modified: 17-02-2013 13:46 by lanceq.)
17-02-2013 13:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Ciche zniknięcie tematu
Temat jest w ukrytym koszu. A został tam przeniesiony, bo forum to nie bilbord reklamowy.
17-02-2013 15:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Ciche zniknięcie tematu
Hmm? Rozumiem że w takim razie nie mogę w żadnym boardzie poinformować użytkowników tego forum o nowej sieci partnerskiej?

W takim razie dlaczego istnieje taki temat: http://zagrajmyw.pl/watek-machinima-agor...ry-partner

Skoro pośrednio reklamuje on kilka sieci? Fajnie by było, gdybyś powiedział o co na prawdę chodzi, bo pierwszy raz z czymś takim się spotykam na tym forum.
(This post was last modified: 17-02-2013 15:49 by lanceq.)
17-02-2013 15:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Ciche zniknięcie tematu
Tylko zauważ różnicę: w tamtym temacie jest dyskusja na temat wad i zalet poszczególnych partnerstw. W twoim było coś w stylu wyskakującego bannera z treścią: TYLKO U NAS NAJLEPSZE PARTENRSTWO!

[Image: 3f42793d4e99.gif]
Wszyscy mnie hejcom (・へ・)
17-02-2013 16:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Ciche zniknięcie tematu
Nope, po prostu poinformowałem o zaletach Naszej sieci, dodatkowo temat służył do dyskusji w którą niektórzy użytkownicy się wdali, stąd nie rozumiem kompletnie zachowania administracji.
(This post was last modified: 17-02-2013 16:14 by lanceq.)
17-02-2013 16:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Ciche zniknięcie tematu
4.8 Informacje mające charakter reklamowy lub promocyjny dodawane przez Użytkownika bez zgody Administracji są natychmiast usuwane.

Dziękuję, dobranoc.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
17-02-2013 17:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5