Post Reply 
Odgłos klawiatury i myszki.
Author Message
Greavian Offline
*

Posts: 4
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #1
Odgłos klawiatury i myszki.
Witam.Chciałbym zacząć kręcić Let's playe,lecz draźnią mnie dwa problemy.Klawiatura i myszka.Po skończeniu nagrywania "demówek",kulturalnie odpalam to sobie,i słyszę wkurzające klikanie myszki i wciskanie klawiszy na klawiaturze z mojej strony.Co napewno nie skłoni kogoś do oglądania tych zagrajmy w.Pytanie brzmi jak się tego pozbyć? Prosze odpowiedzieć mi jak dla kompletnego nowicjusza w tych sprawach.Przeglądałem forum,satysfakcjonującej odpowiedzi nie znalazłem.Więc prosze O pomoc.
(This post was last modified: 17-02-2013 18:41 by Greavian.)
17-02-2013 18:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Greavian Offline
*

Posts: 4
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #2
RE: Odgłos klawiatury i myszki.
Nikt Nie Potrafi Mi pomóc? przejrzałem podobny teamt lecz nie znalazłem odpowiedzi..
19-02-2013 18:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ziajowaty Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Odgłos klawiatury i myszki.
1. Moim zdaniem te klikania wcale nie są tak wkurzające, mi wcale nie przeszkadzają, ale to tylko moja opinia...
2. Taka gąbeczka na mikrofon może pomóc.
3. Zmniejsz moc wyłapywania mikrofonu (Prawy przycisk na mikser na pasku -> urządzenia do nagrywania -> wybierz mikrofon -> poziomy), ale potrzebujesz dobrego mikro do tego i karty dźwiękowej, która nie jest sprzężona z płytą główną.
4. Może po prostu się oddal głową od tych urządzeń, wyprostuj plecy, odsuń krzesło jakieś 10cm, nie powinno Ci to aż tak przeszkadzać ;).
19-02-2013 18:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Odgłos klawiatury i myszki.
Jeśli masz dobry mikrofon, spróbuj postawić go na czymś miękkim, podobnie z klawiaturą.
19-02-2013 20:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Odgłos klawiatury i myszki.
Albo wybierz funkcję AutoGate w Premiere Pro
19-02-2013 21:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Greavian Offline
*

Posts: 4
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #6
RE: Odgłos klawiatury i myszki.
(19-02-2013 21:26 )john Wrote:  Albo wybierz funkcję AutoGate w Premiere Pro

Gdzie znajdę tą funkcję?
22-02-2013 18:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Odgłos klawiatury i myszki.
Effects > Audio Effects > Dynamics lub wpisujesz w wyszukiwarkę Dynamics
22-02-2013 18:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ISKIEROV94 Offline
*

Posts: 8
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #8
RE: Odgłos klawiatury i myszki.
Ja wykonuje ten zabieg nieco inaczej, jeśli masz mikrofon pojemnościowy będzie łatwiej. A mianowicie, gdy dźwięk nagrywasz programem audacity . Wtedy gdy go już przed tym nagrywaniem włączysz i nic nie będziesz mówił przez jakiś okres to nie nagra się nic innego jak tylko szumy i kliknięcia myszki, klawiatury. Po skończonym nagraniu zaznaczasz ten fragment gdzie nic nie mówiłeś wchodzisz w ,,efekty" następnie ,,usuwanie szumu" potem klikasz ,,uzyskaj profil szumu" <--- bądź coś podobnego nie pamiętam dokładnie. Wtedy gdy uzyska już profil tego szumu, zaznaczasz całą ścieżkę, wchodzisz znów tak samo jak wyżej, tylko tyle,ze nie klikasz już ,,uzyskaj profil szumu" tylko klikasz ,,ok" to Ci wtedy usuwa szumy i te kliknięcia. U mnie to działa. U Ciebie też powinno ;) Pozdrowienia.
22-02-2013 19:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Odgłos klawiatury i myszki.
@up

..Mistrz. Usuwaniem szumów nie usuniesz dźwięków klawiatury..

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
22-02-2013 21:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
EncodedPL Offline
*

Posts: 33
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Odgłos klawiatury i myszki.
Jest też w Audacity takie coś jak usuwanie stukotu. Daje to bardzo mały efekt, ale trochę pomaga najbardziej wycisza ten stukot gdy coś pod czas nagrania robimy z mikrofonem. W Adobe Premiere jest też taka opcja co pomaga to zwalczyć, Już nie pamiętam jak ona się nazywa, ale wiem, że Rock o tym mówił, więc warto obejrzeć jego film.
23-02-2013 20:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Poszukuję klawiatury Miwoli 4 1.201 22-04-2013 15:13
Last Post: Miwoli
  dźwięk myszki, klawiatury KrzychuuuPe 5 1.943 04-05-2012 13:52
Last Post: EncodedPL

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5