Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #391
RE: Beka z lecpleja
Utrzymywanie się z YT, marzenie każdego nastolatka.

[Image: 88440151.gif]
23-08-2014 07:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #392
RE: Beka z lecpleja
(22-08-2014 16:12 )Roofix Wrote:  Mógłbyś przy okazji przypomnieć, czemu kernel przeniósł się z zagrajmyw na lecpleja?
http://letsplej.pl/t-4906-konkurencyjne-...o-zagrajmy
Było wiele powodów przez które przestałem tam przebywać, głównym jest atmosfera.
A jak wiemy, pan Kernel bardzo chciał dostać modka oraz wywalać kłutliwe tematy (popierał go w tym Burak) tudzież odseparować je w osobnym dziale, który byłby mniej widoczny i nie psuł dżemikowej atmosfery forum.
Po przybyciu na lecplej dostał to, czego pragnął - moda i troszkę ludzi, którzy chcieli słuchać jego bredni odnośnie prowadzenia, uwaga, studia zagrajmy w. A u nas większość się z tego nabijała.

Polecam pełną lekturę podanego przeze mnie tematu, gdyż nieźle oddaje pojęcie tamtych użytkowników o nas - uprzedzenia, kierowanie się przesłankami, łykanie opinii innych ludzi, ciasnota umysłowa etc. Nic dziwnego, że potem taki Przemcio czy jak mu tam (ten od nagrywania kiepskich horrorowych gierek) włazi tutaj i bredzi jakoby uważamy się za jakąś elitę.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 23-08-2014 07:55 by Lavos.)
23-08-2014 07:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #393
RE: Beka z lecpleja
"np Mój przyjaciel musiał zmienic konto ponieważ lcsintrax zaatakowal konto jego żony, podły łajdak, tacy ludzie nie powinni mieć dostepu do internetu Tempi hejterzy... "

Lavos ty niedobry ty.
23-08-2014 20:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #394
RE: Beka z lecpleja
[Image: aiCam.png]

Nostalgia mnie ogarnęła.

Czasem zastanawiam się, czy nie walnąć jakiegoś elaboratu, czemu tak bardzo nie lubię cudownych wynalazków jutubów nowej generacji jak konkursy, sklepy z koszulkami czy inne pierdolety. Ten temat mi o tym przypomniał, ale w obecnej sytuacji forum i tak nie ma to znaczenia.

EDIT: A chuj, zrobię to.
(This post was last modified: 23-08-2014 21:39 by appareil.)
23-08-2014 21:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #395
RE: Beka z lecpleja
Zrób, a jeśli wrzucisz też wersję na YT, to może kogoś to ruszy.
Ciekawe, czy może połasiliby się na koszulki z logo zagrajmyw.pl
23-08-2014 22:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5