Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
Nickar Offline
*

Posts: 1
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #21
RE: Beka z lecpleja
@Up W jakimś stopniu się zgadzam. Ale, można było to powidzieć, ale nie, po co, załóżmy temat o tym jako drugie forum jest zue i śmiejmy się z tego...
[Image: genius.jpg]
09-03-2013 22:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #22
RE: Beka z lecpleja
Trochę z NoMoreFunem się zgadzam, ale problemy powinno się załatwiać na swoim forum, a nie wyżalać się na drugim. Ja tam jakoś wytrzymuję, może dlatego, że mało piszę i mało tam czytam. Niektóre posty "osób mniej mądrych" mnie aż tak nie ruszają, ale wyśmiewanie ich jak i "konkurencyjnego forum" to zniżanie się do ich poziomu. Niech każde forum zajmie się swoimi sprawami, bo zaraz będą "jutub dramy" czy jak to tam szło.
(This post was last modified: 09-03-2013 22:23 by Wybielaczz.)
09-03-2013 22:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NoMooreFun Offline
*

Posts: 6
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #23
RE: Beka z lecpleja
Bo z tego trzeba się śmiać, jeżeli administracja zamiast wyplenienia idiotów woli się pod nich dostosowywać to przepraszam, jak inaczej można się zachować ? Próbowałem poruszyć im mózgi ale się nie da, pozostaje w takim razie opcja kręcenia z nich beki.

Wybielaczq, na "swoim" forum grozi to banem, a jak nie banem to natychmiastowym usunięciem takiego tematu bo "wszystkie sprawy do administracji kierujemy na PW". Załóż temat na jakiś temat(tyyyle sensu) - administracja prędzej czy później i tak znajdzie pretekst to jego zamknięcia, były 3 tematy w których ludzie się wypowiadali (po tej pamiętnej "dramie" z banem Kankłera) i wszystkie zostały po jakimś czasie zamknięte.

@DOWN

chcesz dyskutować na temat tego co wypada a nie wypada to wracaj na "swoje" forum.
ja tu przyszedłem w celu kręcenia beczki, tylko i wyłącznie.

Wybielaczz Wrote:I jednocześnie zniżasz się poziomu osób, z których chcesz "kręcić beczkę".
o widzisz, załapałeś. też kręcisz bekę, tyle że z samego siebie.
(This post was last modified: 09-03-2013 22:35 by NoMooreFun.)
09-03-2013 22:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #24
RE: Beka z lecpleja
@UP: Ignorować? Śmiejąc się z nich niczego nie zrobisz tylko będziesz wyglądał jakbyś się tym przejmował niemiłosiernie.

Założyłem temat i jakoś dało się porozmawiać. Z takiego forum się nie zrobi "skupiska idealnego". Może jednak warto było napisać na PW?

@edit: Nie.
I jednocześnie zniżasz się poziomu osób, z których chcesz "kręcić beczkę".
Nie, nie kręcę beki z siebie. Użyj jakiejś maści na ból dupy, bo się wyżalasz wszędzie o tym, jaki Prezuś jest zły i te userki z lecpleja.
(This post was last modified: 09-03-2013 22:38 by Wybielaczz.)
09-03-2013 22:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Beka z lecpleja
(09-03-2013 22:24 )Wybielaczz Wrote:  @UP: Ignorować? Śmiejąc się z nich niczego nie zrobisz tylko będziesz wyglądał jakbyś się tym przejmował niemiłosiernie.
Gdybyś żył w kraju totalitarnym też nie przejmował byś się cenzurą? Przecież te sytuacje są takie same, tyle że na mniejszą skalę. Tam masz tępienie innego zdania, na "jasnym" masz to samo, dodać samowolkę tępej moderacji.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
09-03-2013 22:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #26
RE: Beka z lecpleja
@UP: Nie patrz na "Gdybyś", "Gdyby" "Jeżeli" itp. Patrzmy na to co jest.
Faktycznie niektórzy z moderacji są niepotrzebni, ale nie za bardzo widzę inne osoby na tym stanowisku szczególnie, że nikt się praktycznie nie zgłasza. Dwóch z nich chociaż coś robi, reszta nie wiem.
(This post was last modified: 09-03-2013 22:40 by Wybielaczz.)
09-03-2013 22:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Beka z lecpleja
(09-03-2013 22:17 )Nickar Wrote:  załóżmy temat o tym jako drugie forum jest zue i śmiejmy się z tego...
[Image: genius.jpg]

Bo forum, na którym przesiadają wyłącznie hejterzy i internetowi trolle?

Żeby nie robić spamu podzielę się kolejnym przypadkiem rodzaju: używanie wyszukiwarki tematów bardzo boli, więc napiszę nowy temat, który przewinął się przez dział tysiące razy i odpowiedzi były zawsze takie same^^

http://letsplej.pl/t-18094-kolejna-seria...#pid120231

Cieszą mnie ludzie, którzy mają się za kreatywnych ( bo chyba to popchnęło ich do założenia kanału, czyż nie?) a nie wiedzą co nagrać. Bijmy brawo im wszystkim!

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
09-03-2013 22:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Beka z lecpleja
(09-03-2013 22:40 )Wybielaczz Wrote:  Faktycznie niektórzy z moderacji są niepotrzebni, ale nie za bardzo widzę inne osoby na tym stanowisku szczególnie, że nikt się praktycznie nie zgłasza. Dwóch z nich chociaż coś robi, reszta nie wiem.
A ilu ich jest? O wiele za dużo. To prawie jak z Ministerstwem Zdrowia na przykładzie. Jest minister, jest wiceminister, jest dość ciekawy potworek znany jako Departament Dialogu Społecznego Ministerstwa Zdrowia, który jest jednym z wielu Departamentów, ma szefa, zastępcę szefa, dyrektora, dolicz jeszcze kolejnych podwykonawców typu sekretarki etc.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
09-03-2013 22:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #29
RE: Beka z lecpleja
@UP: Dlatego ja również się zgłoszę na moda, którym wcześniej byłem, ale było jak z NMF'em - sprawy osobiste, rodzinne, sprawdziany itp. Nie moja wina, że nikt się nie zgłasza na moderatorów. Kern3la faktycznie można by wyrzucić, Witcher w sumie robi 50/50 (sam mówi mi, że ma sporo sprawdzianów i robi prace graficzne) i można by kimś zastąpić., Michał nie wiadomo, ale chyba też coś robi, XVoIR i Hudson robią najwięcej.
09-03-2013 22:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Beka z lecpleja
Witcher - bardzo zapominalski człowiek ^__^ Obiecał intro za wykonania dla niego grafik. "Obiecał" będzie tu słowem kluczowym...

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
09-03-2013 22:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5