Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #351
RE: Beka z lecpleja
Aż się zarejestrowałem, skoro Naruciak mnie wzywał. Swoją drogą zabawne, że mail aktywacyjny został oznaczony przez gmail jako spam.
27-06-2013 18:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
05mateo10 Offline
*

Posts: 17
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #352
RE: Beka z lecpleja
Mnie najbardziej śmieszy to, że wszędzie pisze "ZagrajmyW na LetsPlej.pl". Jakby zagrajmyw.pl zmieniło stronę na letsplej.pl. Jeszcze bardziej mnie śmieszy, że na letspleju o porządek nie dba żaden admin (no dobra lancek z ukrytym adminem :P).
Oraz takie tematy: http://letsplej.pl/t-29955-dobry-mikrofon-do-50-zl "Czejść szukam mikra jak majom w radiach. Najlepiej do 5zł"
I wisienki na torcie w dziale Partnerstwo, w którym użytkownik z ukrytym adminem pokazuje jakim jest pro znawcą na temat Networków, MCNach, CMSach, o których się dowiedział na yttalku.
Nie zapomnijmy także o tego typu tematach: http://letsplej.pl/t-25088-fraos-vs-action "Co lepsze Hacker Portier czy Pasjans? Albo dobra biorę sapera"
Forum niestety upadło kilka miesięcy temu jak Amber Gold w oka mgnieniu. Jest mi z tego powodu przykro.
06-07-2013 21:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #353
RE: Beka z lecpleja
http://letsplej.pl/t-30208-szukam-milej-...#pid178320
Gdzie można dostać takie gry za darmo? :<

[Image: GKNuxV7.png]
10-07-2013 09:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aquila Offline
*

Posts: 52
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #354
RE: Beka z lecpleja
Sklep The pirat a bay zawsze czynny.
25-07-2013 07:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #355
RE: Beka z lecpleja
Nie dla lavosa :D
25-07-2013 17:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #356
RE: Beka z lecpleja
Śmiechy, śmiechy, lecplej upadł, ble ,ble.. Niby racja, ale trochę smutne jest to że nasze forum tak trochę, no cóż, wegetuje.. Tam przynajmniej użytkownicy są aktywni. Pomijając to że niektórzy (większość) są bezmózdzy, a wartość merytoryczna ich wypowiedzi wynosi 0 , to ich forum żyje :)

Another day, another night.
25-07-2013 23:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #357
RE: Beka z lecpleja
To be honest, jest tam grupka bardziej ogarniętych ludzi, którzy śmieją się z dużo większej grupy gimbusów, ale fakt, że stosunek jednych do drugich jest odwrotny niż u nas.
26-07-2013 05:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Rock PL Offline
*

Posts: 20
Joined: Jul 2013 {socialsites}


Post: #358
RE: Beka z lecpleja
(10-07-2013 09:33 )Innominatus Wrote:  http://letsplej.pl/t-30208-szukam-milej-...#pid178320
Gdzie można dostać takie gry za darmo? :<

"Dla niektórych wszystkie są darmowe"??? WTF. W większości cyt. "lecpleja" nie ma możliwości sprawdzenia czy dana osoba gra na kopi/piracie chyba, iż przed grą pokaże grę tzn. un-boxing itp. Bardzo dużo osób na YT gra w stare gry ale mniemam że większość gra na emulatorach i romach gdzie niestety gry nie mają statusu free np: firma Nintendo nigdy by sobie na to nie pozwoliła. Ale idąc dalej firma Nintendo oddział Polska od 3 lat ( wiem bo kontaktowałem się w sprawie gier na Pegaza) nie może się uporać z piratami na Allegro gdzie stare gry na nesa są sprzedawanie pod postacią gier na pegasusa a oficjalne ich odpowiedniki na nesa są sprzedawane za ok 20 zł na wii, wii-u czy ds lub 3ds. Czyli piractwo za przyzwoleniem Allegro.

"War War Never Changes" & "Hail To The King Baby""
27-07-2013 01:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #359
RE: Beka z lecpleja
Quote:nie może się uporać z piratami na Allegro
Bo to nie piractwo. Prawo nie jest retroaktywne, a sporo kartridży jest starszych od nowej ustawy o prawach autorskich.

Quote:firma Nintendo oddział Polska
Który nie istnieje. Nintendo nigdy nie miało polskiego oddziału (choć próbowali udawać stroną i fanpejdżem), dystrybucją zajmował się Stadlbauer (wcześniej za pomocą firmy-córki Lukas Toys).
(This post was last modified: 27-07-2013 02:41 by appareil.)
27-07-2013 02:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #360
RE: Beka z lecpleja
Lol, oddział Nintendo w Polsce, napewno ;P

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
27-07-2013 13:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5