Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #31
RE: Beka z lecpleja
Mi zrobił już kilka prac w terminie. ; p
09-03-2013 23:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #32
RE: Beka z lecpleja
Może nie podołał ^^ albo rzeczywiście zapomniał XD Nie lubię się przypominać więc olałem to :P

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
09-03-2013 23:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #33
Bug RE: Beka z lecpleja
lanceq Wrote:Kurwienie się czanmową na forach zagrajmerskich to najlepsze co Cię w życiu spotkało co nie OPie?

Kisne z Waszej 'elitarności'.

Wykurwiaj.

Poza tym, drogie robaki z lecpleja, Chuja mnie obchodzą wasze płacze jak tam jest źle i nie dobrze, przyszliśmy tutaj wklejać screeny z tego co tam się dzieje, a nie wysłuchiwać waszych gorzkich żali, także wam też radzę, screeny albo wypierdalać.

Serio, kto wam dał linka do tego tematu.

Na przyszłość radzę unikać wulgaryzmów. Cierpi na tym choćby merytoryka/moderator - Roofix
Już dawno przestaliśmy udawać grzeczne forum. - app
Administracjo i moderacjo, proszę się ugadać na skajpie. - Innominatus.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 11-03-2013 08:32 by Innominatus.)
09-03-2013 23:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: Beka z lecpleja
(09-03-2013 22:24 )Wybielaczz Wrote:  @UP: Ignorować? Śmiejąc się z nich niczego nie zrobisz tylko będziesz wyglądał jakbyś się tym przejmował niemiłosiernie.

Założyłem temat i jakoś dało się porozmawiać. Z takiego forum się nie zrobi "skupiska idealnego". Może jednak warto było napisać na PW?

@edit: Nie.
I jednocześnie zniżasz się poziomu osób, z których chcesz "kręcić beczkę".

Nie baw się w białego rycerzyka. Tamtego forum nie obronisz, nawet nie warto. Nikt nie powiedział że to jest idealne ,ale prawdą jest to, że to zachowało chociaż resztkę godności.
To samo tyczy się Lanceq'a. Nie za bardzo kochany "OPku" ,zrozumiałem Twój post. Najprawdopodobniej jestem jakiś głupim, upośledzonym gimbusem, a Ty mówisz jakże nieodgadniętym językiem lecpleja.
Tak, właśnie "rzygam wyższością tego forum nad lecplejem". Nie. Nawet to forum nie jest idealne. Wiele można by było zmienić, ale przynajmniej tu nie panuje taki bajzel i spam, jak na waszej "spierdolinie zagrajmerstwa". Ktoś to kiedyś tak ładnie określił ;3

Another day, another night.
09-03-2013 23:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
NoMooreFun Offline
*

Posts: 6
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #35
RE: Beka z lecpleja
Innominatus Wrote:Poza tym, drogie robaki z lecpleja, chuja mnie obchodzą wasze płacze jak tam jest źle i nie dobrze, przyszliśmy tutaj wklejać screeny z tego co tam się dzieje, a nie wysłuchiwać waszych gorzkich żali, także wam też radzę, screeny albo wypierdalać.


nie trolluj dowcipnisiu.
09-03-2013 23:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #36
RE: Beka z lecpleja
(09-03-2013 23:29 )The Meldero Wrote:  Nie baw się w białego rycerzyka. Tamtego forum nie obronisz, nawet nie warto. Nikt nie powiedział że to jest idealne ,ale prawdą jest to, że to zachowało chociaż resztkę godności.
Nie, ja niczego nie bronię. Patrzę na to jak zwykły random z internetu i daję swoją opinię jak zwykły random z internetu.
09-03-2013 23:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #37
RE: Beka z lecpleja
(09-03-2013 23:30 )NoMooreFun Wrote:  
Innominatus Wrote:Poza tym, drogie robaki z lecpleja, chuja mnie obchodzą wasze płacze jak tam jest źle i nie dobrze, przyszliśmy tutaj wklejać screeny z tego co tam się dzieje, a nie wysłuchiwać waszych gorzkich żali, także wam też radzę, screeny albo wypierdalać.


nie trolluj dowcipnisiu.

Nie mam zamiaru się bawić w adma, który jak zapewne przyjdzie, to się okaże czy to był trolling. W każdym razie, zacznę może od samego regulaminu:
Spam 20-40% (wart. proc.) 1-2 (wart.pnkt.) 1 miesiąc (okres banu)


Musielibyście odstrzelić większość użytkowników, bo to co się tam dzieje to jest jeden wielki SPAM.

@UP
Ok. Nie ma problemu. Ale naprawdę, żebyś zrozumiał jaka jest istota całej sprawy, to musiałbyś sobie posiedzieć na obu "forumach", przez co najmniej pół roku. Wtedy byś zauważył czy się oba fora różnią.

Another day, another night.
(This post was last modified: 09-03-2013 23:38 by The Meldero.)
09-03-2013 23:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #38
RE: Beka z lecpleja
(09-03-2013 23:26 )Innominatus Wrote:  
lanceq Wrote:Kurwienie się czanmową na forach zagrajmerskich to najlepsze co Cię w życiu spotkało co nie OPie?

Kisne z Waszej 'elitarności'.

Wykurwiaj.

Poza tym, drogie robaki z lecpleja, chuja mnie obchodzą wasze płacze jak tam jest źle i nie dobrze, przyszliśmy tutaj wklejać screeny z tego co tam się dzieje, a nie wysłuchiwać waszych gorzkich żali, także wam też radzę, screeny albo wypierdalać.

Serio, kto wam dał linka do tego tematu.

Wiesz robaku do kogo mówisz? Nie będę tutaj z Tobą rozmawiał bo jestem zbyt poważnym człowiekiem żeby dyskutować z forumowym atencjuszem szukającym poklasku wśród elitarnych użytkowników tego elitarnego forum, poczuj ironie. W sumie to do forum nic nie mam a do zbyt wielkiego ego co poniektórych użytkowników, no ja pierdole polaczkowanie over 9000000, a Tobie Innominatus radzę grzecznie stulić pysk i odpierdolić się ode mnie, chyba że chcesz zrobić sobie z mojej osoby wroga inb4 3k IP w botnecie. I btw, nie utożsamiam się z letsplejem jak i z tym forum, chuj mnie obchodzą te wasze wojenki i ploteczki.
(This post was last modified: 09-03-2013 23:47 by lanceq.)
09-03-2013 23:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #39
RE: Beka z lecpleja
(09-03-2013 23:36 )The Meldero Wrote:  @UP
Ok. Nie ma problemu. Ale naprawdę, żebyś zrozumiał jaka jest istota całej sprawy, to musiałbyś sobie posiedzieć na obu "forumach", przez co najmniej pół roku. Wtedy byś zauważył czy się oba fora różnią.
Nie ma sprawy. Ja na letspleju siedzę 9 miesięcy. Nie za bardzo patrzę na działy z partnerstwami, ale syf jest i porozumienie z Prezagiem również jest słabe. Na te forum osoby początkujące nie za bardzo mają miejsce (nie chciałem nikogo obrazić, administrację też), bo gdybym był nowicjuszem to mógłbym liczyć tylko na porady w jednym dziale oraz umieszczać zakończone serie. Na letspleju są działy z kanałami, wylęgarnia i filmoteka, czyli trochę więcej swobody i niestety syfu. Problem w tym, że Prezag (jeden z adminów) nie chce robić zbyt wielu zmian, a moderacji średnio chce się coś robić. I w tym cały problem. Ja się nie dziwię, że tutaj atmosfera jest bardziej poważna i są tu osoby doroślejsze, a na letspleju odwrotnie. Z tym, że tam czasem są osoby, z którymi da się normalnie porozmawiać na czacie i w sumie dlatego tam siedzę, bo i tak nie siedzę zbyt specjalnie w jakiś działach i piszę z kimś na jakiś temat.

Myślę, że napisałem co chciałem. I prosiłbym, abyście nie pisali o tym, żebym wyp#*%rdał stąd, gdyż przyszedłem tu ocenić z moich oczu całą sytuację w takiej formie. Kto wie, może tu jeszcze posiedzę i pogadam z niektórymi, bo forum nie jest wcale złe, a myślę, że znajdzie się ktoś, z kim będzie się dało porozmawiać. ^^
09-03-2013 23:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #40
RE: Beka z lecpleja
(09-03-2013 23:37 )lanceq Wrote:  
(09-03-2013 23:26 )Innominatus Wrote:  
lanceq Wrote:Kurwienie się czanmową na forach zagrajmerskich to najlepsze co Cię w życiu spotkało co nie OPie?

Kisne z Waszej 'elitarności'.

Wykurwiaj.

Poza tym, drogie robaki z lecpleja, chuja mnie obchodzą wasze płacze jak tam jest źle i nie dobrze, przyszliśmy tutaj wklejać screeny z tego co tam się dzieje, a nie wysłuchiwać waszych gorzkich żali, także wam też radzę, screeny albo wypierdalać.

Serio, kto wam dał linka do tego tematu.

Wiesz robaku do kogo mówisz? Nie będę tutaj z Tobą rozmawiał bo jestem zbyt poważnym człowiekiem żeby dyskutować z forumowym atencjuszem szukającym poklasku wśród elitarnych użytkowników tego elitarnego forum, poczuj ironie. W sumie to do forum nic nie mam a do zbyt wielkiego ego co poniektórych użytkowników, no ja pierdole polaczkowanie over 9000000, a Tobie Innominatus radzę grzecznie stulić pysk i odpierdolić się ode mnie, chyba że chcesz zrobić sobie z mojej osoby wroga inb4 3k IP w botnecie. I btw, nie utożsamiam się z letsplejem jak i z tym forum, chuj mnie obchodzą te wasze wojenki i ploteczki.

Witam Cię, kochany ekspercie netykiety. Ładnie to tak grozić Innominatus'owi? Nie ma tu żadnych wojenek. Jakbyś przeczytał sobie tytuł tego wątku, to byłoby dobrze. Jak chcesz rozmawiać poważnie, to "spierdalaj" z Hydepark'u i zapraszam do działu o nazwie "Dyskusje". Miałem nadzieję, że domyślisz się tego o jakże "poważna osobo".
Sprawa ma się jasno- nie potrzebujemy tutaj takich wyniosłych dupków jak Ty, więc jak to się ładnie Innominatus wyraził:
Wypierdalaj z tego forum, jak masz pisać takie brednie jak dotychczas.
I tak btw. nikt tutaj nie robi z siebie elity. To, że przychodzą tacy jak Ty z ogromnym bólem dupy, że ktoś może śmiać się z czegoś, co w końcu jak sam napisałeś, Cię nie obchodzi.
Nie psuj poziomu tego forum swoimi postami.

Another day, another night.
(This post was last modified: 09-03-2013 23:54 by The Meldero.)
09-03-2013 23:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5