Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
RamoHater Offline
*

Posts: 22
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach




"Szanowna" bany_ku wyraża swoje zdanie o hejterach i zapowiada chwilowe odejście.

PS. Nie jestem fanem ani rycerzykiem Bunny, wręcz przeciwnie, jest ona dla mnie osobą, która nie powinna istnieć na polskim YouTubie, gdyż jest tylko jego rakiem.

Zedytowałem tytuł, by był bardziej trafny - appa
(This post was last modified: 23-03-2013 09:07 by RamoHater.)
16-03-2013 17:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Qwertyliusz Offline
*

Posts: 23
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Bany_ku kończy działalność?
Nikt nie ucierpi na tym, że kolejny szeregowy random od Minecrafta odejdzie. Poza tym, jeśli obchodzi ją komentarze gimbusów to jej psychika nie dorosła do internetu. Tyle ode mnie.
(This post was last modified: 16-03-2013 18:14 by Qwertyliusz.)
16-03-2013 18:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kaled Offline
*

Posts: 10
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Bany_ku kończy działalność?
Wróci za tydzień jak 90% przypadków tego typu.
16-03-2013 18:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cleo Air Offline
*

Posts: 2
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #4
RE: Bany_ku kończy działalność?
I do tego najpewniej z nowym kontem.
16-03-2013 20:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Bany_ku kończy działalność?
"W tej chwili 12 latki ubierają się jak prostytuki, i pała, i to jest zue! oh noes!"

Hejtujo jo w internetach, dlaczego zamiast zalać sagą siedzi i płaczę, bo ktoś w TAK POWAŻNYM MEDIUM JAK INTERNET nazwał ją dziwką lub kurwą! OMFG! WEZWIJCIE INTERNETOWĄ POLIZEI!

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 18-03-2013 10:40 by Innominatus.)
16-03-2013 20:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Bany_ku kończy działalność?
Bełkot, po tym co tutaj pisała, nie spodziewałem się czegoś sensownego. Taki jest problem z tymi gwiazdkami - dają jeszcze radę na pułapie jakiejś tam rozrywki, ale kiedy próbują, ekhem, myśleć, bełkoczą. I mamy potem gadki o programach hakerskich, jakieś pogróżki, heh, może jeszcze bunny frasobliwą ludzie niech rzeźbią.
tl;dr

[spoiler]http://blip.tv/lavos/odchodzę-ze-szmatube-czyli-nie-bądź-głupią-owcą-6250526[/spoiler]


EDIT:
Nie wierzę, że tysięcznego posta napisałem o kimś takim, jak bunny kou. Nigdy nie ucieknę z tej pętli.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 16-03-2013 20:50 by Lavos.)
16-03-2013 20:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #7
RE: Bany_ku kończy działalność?
W końcu jakaś dobra wiadomość =]

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
(This post was last modified: 16-03-2013 21:07 by Andre.)
16-03-2013 21:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Bany_ku kończy działalność?
@Lavos, usuń więc posta i napisz gdzie indziej, niech ten post będzie 1001 :D
Wracając do tematu, widać że zagoniono królika marchewką w pułapkę, ilość manipulacji wiadomościami jest spora, skąd ona wie że to ktoś z "hejterów" ją zhakował? Mi też shakowali konto pocztowe i powiem wam jedną śmieszną rzecz, ona tak jak i ja miała e-mail na O2, więc ktokolwiek kto ma z tamtego miejsca e-mail, RUN AWAY.
Wracając do sprawy, znów czuć od niej ból tyłka, nie wiem czego ona nie rozumie, przecież jeżeli nie zwraca się uwagi na debili to debile powoli przestają debilować (dziwnie to brzmi).

Dodatkowo powoływanie się na to "jak to kiedyś było lepiej" jest po prostu idiotyczne, dlaczego? Ponieważ młodzież nigdy się nie zmienia, jedynie to co widać to lekką przemianę w tym co się wykorzystuje dzisiaj a dawniej, ale i tak wszystko działo się kiedyś jak i dzieje dziś. Jej argument że młodzież pali jest głupi, a wcześniej tak nie było? Wiele razy słyszałem w rodzinie jak ktoś za młodu sobie zapalił, więc taki argument nie ma uzasadnienia.

Jedynie zgodzę się z tym że tylko totalny ch*j hakuje niepotrzebnie konta łamiąc przy tym prawo i narażając się na konsekwencje.

Na zakończenie napiszę, jeżeli gdzieś popełniłem błąd w rozumowaniu to serdecznie przepraszam.
16-03-2013 21:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Bany_ku kończy działalność?
Straszne. Wpadnie więcej subów, zaczną ją przepraszać "widzowie" i wróci pod wytłumaczeniem, że się jej dobrze już zrobiło i, że jej widzowie są słit kochani. Prosty zabieg, uh.
16-03-2013 22:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kamilogik Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Bany_ku kończy działalność?
"Moje nerwy osiągnęły punkt kulminacyjny. Z tego też powodu, na czas nieokreślony zawieszam działalność na kanale."
Czyli może nawet na 2 dni, więc sprawy nie ma. Tylko po co tak myląca nazwa tematu? Ktoś pisał, że i tak wróci ale ona sama to powiedziała i jeszcze napisała. A ludzie piszą dalej "wróć!". Przecież mówiła, że wróci.

W kwestji włamań to trochę nie rozumiem dlaczego miała tyle kont podpiętych do innych? Bezpieczne to to nie było zawłaszcza przy posiadania danych wartych 100 000zł (jak sama powiedziała) Brak dzielenia youtuba, prywatności i pracy zawodowej. Jeżeli ktoś chce zachować anonimowość to musi się troszkę postarać bo dane same nie wyciekają.


No ale w dziewiątej minucie zacząć mówić o najważniejszym? Wydaje mi się, że ważniejsze rzeczy powinno mówić się na początku.

Im więcej hejterów tym mniej ich rozumiem. Jak można wyzywaj osobę za to, że wyzywała kogoś innego? Gdzie tu jakakolwiek logika?
16-03-2013 23:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.604 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.559 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5