Post Reply 
PC Format o Let's Playach
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #1
PC Format o Let's Playach
W kwietniowym PC Formacie znalazł się czterostronnicowy artykuł o zdobywaniu popularności na YT, przy czym mocno zahaczał o scenę LP. Na pierwszej stroni wita nas uśmiechnięta twarz wujka z grudką na czole, następnie jest trochę szmacianego tekstu o tym jak tworzyć popularne filmiki. Dosyć typowe porady typu: znajdź konkretny target, dbaj o jakość, pokazuj ciekawe rzeczy itp. Wokół tekstu wymienieni są w ramkach 4 popularni Ytbuerzy: Gimperr, Kamil Scheicht, Goncarz oraz Rock. Najśmieszniejsze wydają mi się wykropkowane "dewizy", czy raczej "rady" każdego z tych kanałów. Przykładowo dla Rocka: "Bądź surowy wobec siebie".

Ktoś jeszcze czytał ten artykuł?

[Image: 88440151.gif]
13-04-2013 11:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: PC Format o Let's Playach
Nie czytałem, wychodzę z założenia, że w dzisiejszych czasach z gazet nie dowiemy się niczego interesującego, co jest związane z internetem :]
13-04-2013 14:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: PC Format o Let's Playach
Z let's playami jest o tyle zabawnie, że uwielbiają się o nich wypowiadać osoby, które nic o nich nie wiedzą, a czasem i nigdy ich nie prowadziły.
13-04-2013 14:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
McSayerPL Offline
*

Posts: 49
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: PC Format o Let's Playach
Ciekawe, może pójdę i kupię. Pewnie im zapłacili za te porady :P
14-04-2013 18:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: PC Format o Let's Playach
Gdyby wybrali inne osoby być może artykuł zyskałby wartość merytoryczną. A tak nie ma ani jednej osoby, która mogła by coś ciekawego powiedzieć. Aż dziw że nie ma tam wujcia Rojcia :(

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
15-04-2013 10:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: PC Format o Let's Playach
100% zgody z tym ze ludzie przekręcają tytuł let's play i podpinają go pod każde widełko przedstawiające gameplay z komentarzem. Generalnie cały artykuł traktuje o nagrywaniu w internecie, nie ma on dużo związanego z let's playami. Z tego co wiem, autor artykułu też chciał inny tytuł (i zamiast wielkiej mordy Rocka miało to być inaczej skomponowane) ale poprawki były zatwierdzane kilka godzin przed oddaniem pisma do druku więc poszło to w takiej formie.

[Image: t43eX.jpg]
16-04-2013 06:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: PC Format o Let's Playach
(16-04-2013 06:44 )Gimper Wrote:  ale poprawki były zatwierdzane kilka godzin przed oddaniem pisma do druku więc poszło to w takiej formie.

Jak to w gazetach;) Autor pisze, a naczelny zmieni mu tytuł i tak artykuł poprzycina, że czasem nawet sens się zmienia o_O

BTW mógłby ktoś scana wrzucić albo fotki?;p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
16-04-2013 08:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: PC Format o Let's Playach

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
16-04-2013 14:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: PC Format o Let's Playach
Let's Play i Gonciarz? coś mnie ominęło w internetach?
16-04-2013 16:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: PC Format o Let's Playach
(16-04-2013 16:44 )MrChmielOO Wrote:  Let's Play i Gonciarz? coś mnie ominęło w internetach?

Bo robił tą swoją telewizyjką grową. On się wpieprza wszędzie tam co ma związek z Youtubem. Dziwię się bardziej, że wymienili Szajsa w tym artykuliku, ale pewnie sam się o to postarał.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
16-04-2013 17:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5