Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tydzień Nicolasa
Author Message
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: Tydzień Nicolasa
Baronie, nie lękaj się, kiedyś uda nam się wyplenić wszystkie filmy klasy B z tego przybydku, trwaj w wierze.

[Image: c5228faca266c73798ccce9367c66dee_origina...1367490856]

Jako że dzisiaj jest ostatni dzień tygodnia Nicolasa, pora ujawnić wszystkie szczególy związane z tym wydarzeniem.

Nicolas objawił się mi dzisiaj, dokładnie o godzinie 13:37, i przekazał informacje co do dalszego bytu naszej organizacji. Mianowicie, zalecił mi, a żebym powołał nową organizacje - Order Cagenów, mający na celu walke z filmami klasy B na youtube, oraz - jak sam podkreśiłil - zdetronizowanie głównego producenta filmów klasy B u nas w kraju - sami dobrze wiecie kogo.

http://www.youtube.com/watch?v=OiHtTqXpDFc To jest cel nowego Orderu, kluczowy target naszych działań, główny producent filmów klasy B, o ile nie filmów klasy C, my, Cageni, będziemy walczyć z naszym wrogiem do momentu, w którym youhate wyłączy możliwość dodawania łapek w dół. Oto słowa Cage'a:

Koniecznie powiadam wam: Róbcie to co konieczne, a żeby Opuściły nas filmy klasy b, Ponieważ są one złem wszelakim i nie potrzebnym. Każcie wszystkich producentów ów filmów, a żeby na świecie zapanował ład i porządek, A każdy kto sprzeciwi się mojej woli, obejrzy wszystkie filmy bunny_Kou na przemian z moimi, a żeby zmienił zdanie na jedyne słuszne i prawdziwe. A ci, którzy potrafią czytać między wierszami, będą błogosławieni (lub nie).

Do tego, jako finał tygodnia Cage'a, zakładam nitkę na jasnym forum, w którym będę nawoływać innowierców do przyłączenia się do naszego Orderu, albo przynajmniej zaprzestania produkcji filmów klasy B.

http://letsplej.pl/t-26792-order-cagen-ow

Cagen.

P.S, każdy kto wziął udział w tygodniu Nicolasa, proszony jest, a żeby zgłosił się do mnie na PW w celu otrzymania specjalnej sygnaturki.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 02-05-2013 17:01 by Innominatus.)
02-05-2013 16:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kuna Offline
*

Posts: 29
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #32
RE: Tydzień Nicolasa
NICOLAS BOGIEM!
02-05-2013 17:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Piernik Offline
*

Posts: 11
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #33
RE: Tydzień Nicolasa
BÓG NICOLASEM
02-05-2013 17:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5