Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tydzień Nicolasa
Author Message
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Tydzień Nicolasa
Zgadzam się, nie ujmując nic naszemu Przewodnikowi powinniście zapamiętać mnie jako Bardzo Ważną Personę, która wprowadziła pierwszą rycinę przedstawiającą Jego na ten zatęchły rynsztok niewiernych.
Powinieneś także wiedzieć, że ustawiając Jego rycinę na avatar działałem nie pod wpływem impulsu, lecz Wizji, której dostąpić miałem zaszczyt.
On powiedział mojej jakże skromnej osobie, że planuje rozszerzyć wpływy Kościoła na tym forum za pomocą publikacji Jego ryciny i mądrości przekazywanej przez Anonimowego. Postanowiłem więc niezwłocznie przystąpić do działania.

Cagen.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
25-04-2013 21:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Tydzień Nicolasa
Teraz chodźmy szerzyć naszą wiarę na tym popularnym serwisie "YouTube". Powinni tam poznać litość i miłosierdzie Cagenów i proroka Infelicity oraz przywódcy duchowego, zwanego "Inno".
Pod każdym filmem znanych heretyków, wyznających skały, czy innych niewiernych o dziwnych imionach, których wiele osób słucha, piszmy notki nawracające niewiernych na drogę Cage'a!
"Cageni, łączmy się!"
~Wierny wyznawca, Meldero.

Another day, another night.
25-04-2013 22:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Piernik Offline
*

Posts: 11
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Tydzień Nicolasa
Oh my Cage, gdzie można kupić takie cudo do powieszenia na ścianę?
[Image: x6cw35.jpg]
25-04-2013 22:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Tydzień Nicolasa
Witajcie brata i siostry, walka z herezją odbędzie się dzisiaj, ale przynoszę nowe przetłumaczone transkrypty przez ekspertów z Łodzi, nowych wiernych naszego kościoła, oto treść owych transkryptów:

Dzień 6

Powrócił Nicolas znad Californii i przebywał w Duchu na pustyni czterdzieści dni, gdzie był kuszony przez Niccola. Nic w owe dni nie jadł, a po ich upływie odczuł głód. Rzekł Mu wtedy Niccol: "Jeśli jesteś Nicolasem Cage'm, powiedz temu kamieniowi, żeby się stał człowiekiem". Odpowiedział mu Cage: "Napisane jest: Nie samym piwem żyje człowiek, ale wódką i dziwkami już tak". Wówczas wyprowadził Go w górę, pokazał Mu w jednej chwili wszystkie puby oraz browary świata i rzekł Niccol do Niego: "Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę. Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystkie te miejsca będą Twoje". Lecz Nicolas mu odrzekł: "Napisane jest: Panu, Nicolasowi Seniorowi, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz". Zaprowadził Go też do Moskwy, postawił na narożniku jednego z wielu burdeli i rzekł do Niego: "Jeśli jesteś Nicolasem Cagem, rzuć się stąd w dół! Jest bowiem napisane: Fanbojom ojciec twoim rozkaże o Tobie, żeby Cię strzegli, i na rękach nosić Cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o potłuczone szkło". Lecz Cage mu odparł: "Powiedziano: Nie będziesz wystawiał na próbę ojca swego, bo się wkurwi". Gdy Niccol dokończył całego kuszenia, odstąpił od Niego aż do czasu.


To na razie na tyle, ile udało im się odczytać z glinanej tabliczki, pozostawionej przez płaczący krzew, dam wam więcej droga braci, kiedy nasi bracia przetłumaczą je na język znany śmiertelnikom, pamiętajcie, jeżeli jakiś kiepski reżyser, będzie was kusił tanim piwem lub ruską wódą, ewentualnie kiepską rolą w filmie klasy B, odmawiajcie i powtarzajcie w sercu, Nicolas Cage moim pasterzem.

Cagen.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 26-04-2013 00:37 by Innominatus.)
26-04-2013 00:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Tydzień Nicolasa
Dobrze wierni, tutaj wasz duszpasterz, jako że w ten weekend idę dokształcać większe grono wiernych na terenach znanych jako Pomorze wraz z moją prawą ręką, a nasi tłumacze nadal pracują nad zwojami, nie mogę wam w tej chwili zostawić jakiejkolwiek litanii, aczkolwiek mam dla was misje od Nicolasa.

Mianowicie, Nicolas chciałby, a żebyśmy dotarli do jak największej ilości ludzi, odkrył jedną, znaną osobę na serwisie youtube, która tłumaczy poszczególne zjawiska na nasz, śmiertelny język, otóż, czego on od nas wymaga? A żebyśmy poprosili ów śmiertelnika o pomoc w celu wypromowania naszej idei na szerszym terenie - w tym wypadku - serwisie youtube.

http://www.youtube.com/watch?v=fD46u1RHzGA Ten profesor w dziedzinie memologii, wydaję się być bardzo dobrym targetem naszych starań, pod filmem wasz duszpasterz zostawił komentarz, nawołujący ów twórcy do opisania nowego zjawiska, Cagenizmu, może pomóć propagując tą ideę zarówno pod tym filmem, jak i pod innymi.

Tak rzekł Cage, i niechaj tak będzie.

Cagen

[Image: GKNuxV7.png]
26-04-2013 16:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Tydzień Nicolasa
Milion dolarów na moje konto i macie reklamę

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
26-04-2013 18:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Tydzień Nicolasa
(26-04-2013 18:35 )yahoo Wrote:  Milion dolarów na moje konto i macie reklamę
Nasz Pan i tak gra we wszystkich filmach, które mu podstawią, a to przez długi w życiu prywatnym, jak możesz być wobec niego tak okrutny, heretyku?

Kumbaya, my Cage!

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 26-04-2013 22:07 by Infelicity.)
26-04-2013 22:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Tydzień Nicolasa
Mędrcze Yahoo, nasz kościół, jak każda instytucja non profit, nie zarabia, przez co nie możemy Ci przelać na konto żadnej sumy, aczkolwiek możemy Ci obiecać, jako profesjonalna sieć religijna, iż zyski z przyszłego facebooka oraz datków zbieranych z liturgii wiernych, będą mogły zapewnić tobie ów zarobek, innymi słowy, masz moje słowo, że jeżeli przysłużysz się kościołowi Cage, spłynie na Ciebie jego błogosławienie, a w niebie będzie czekać pub ze striptizem za darmo.

Cagen.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 26-04-2013 22:20 by Innominatus.)
26-04-2013 22:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Tydzień Nicolasa
Wierni i zgromadzeni, Nicolas przemówił!

Chciał on ode mnie, a żeby w przedostatni dzień walczyć z filmami klasy B na portalu youtube, mało tego dał linki do poniektórych filmów, a żebyśmy pomogli ichszym twórcom wejść na właściwą drogę ku oświeceniu, oto filmy klasy B:

http://www.youtube.com/watch?v=7lE1mm2oAlM
https://www.youtube.com/watch?v=EVODIRDgoG0
https://www.youtube.com/watch?v=rB1lKHH1S38
https://www.youtube.com/watch?v=dTqwa2oxsQM
https://www.youtube.com/watch?v=lDg13wxrWFE

Nicolas chciał, a żebyśmy nawrócili niewiernych na drogę ku oświeceniu, idźcie za waszym przewodnikiem duchowym, a dzięki temu możliwe, iż wejdą oni na właściwą drogę.

Cagen.



Posta pod postem nie odpuszczam nawet inkwizytorom, 20% - Panna L.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 30-04-2013 20:43 by Lugia007.)
30-04-2013 16:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Hell_Baron Offline
*

Posts: 34
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #30
RE: Tydzień Nicolasa
Pomimo usilnych starań wiernych Nicolasa filmy klasy B pozostaną zmorą dzisiejszego YouTuba. Jednak nie poddawajmy się i trwajmy w wierze, bowiem sąd ostateczny, wraz z objawieniem Cage'a, nastąpi wkrótce.

"Niech Cage Cię prowadzi" ~ Anonim.

[Image: 1603387-NRO4NIQ.png]
01-05-2013 20:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5