Thread Closed 
Najlepsi polscy lecplejerzy
Author Message
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #1
Najlepsi polscy lecplejerzy
Czy zauważyliście coraz więcej nic nie wartych, wypranych z wartości merytorycznej zagrajmy? Coraz większa ilość ludzi tworzy filmy ala Patryk "guwno wiem o socjologi" Rojewski, przez co nasza sztuka zamienia się w wydmuszkę. Niewiele dobrych kanałów ostało się poprzez ostatnie lata działalności poszczególnych ludzi, a to za granicą, a to u nas, zwłaszcza u nas.

Cześć! Tutaj wasz ukochany Jose "Inno" Minatus, otóż zauważyłem, iż brakuje nam miejsca, w którym moglibyśmy ukazać NAJLEPSZYCH POLSKICH LECPLEJERÓW. Także wychodzę z inicjatywą plebiscytu dla najlepszego polskiego lecplejera.

Jako że jestem pomysłodawcą, pierwszego laureata naszego plebiscytu ogłoszę już dziś, jest to nikt inny jak TheWybielacz





Jego kanał, to ostoja profesjonalizmu. Wspaniałe, ciekawe i zapierające dech w piersiach momenty walk z przeróżnymi bossami w Binding of Isaac, przyprawione pikantnym komentarzem rozgrywki z Team Fortress będące wspaniałym pokazem oratorstwa oraz posiadanej wiedzy Wybielacza w dziedzinie ów gry, to jest jeden z lecplejerów, który powinien być wzorem dla naszej społeczności, nie wspominając o innej, w której ów lecplejer się udziela, a dokładniej lecplej.pl, miejscu, w którym elita styka się z profesjonalizmem administracji, wspaniałą wyrozumiałą moderacją oraz tajemniczą, poważną siecią partnerską na burzliwe czasy o nazwie "Mongolia", w której sam Wybielacz zresztą jest.

To moi państwo, jest perfekcyjny lecplejer.

W następnej odsłonie plebiscytu (cykl 2 tygodniowy) jedno osobowe jury, (ja) przy współpracy z WAMI(!) wybierzemy następną osobę, która zasiądzie na miejscu pełnego wygrywu, i stanie się ideałem naszej polskiej sceny.

Pozdrawiam
Inno "Jose" Minatus

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 15-05-2013 19:44 by Innominatus.)
15-05-2013 19:19
Find all posts by this user
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Najlepsi polscy lecplejerzy
Inno, on Ci i tak nie wybaczy.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
15-05-2013 20:12
Find all posts by this user
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Najlepsi polscy lecplejerzy
@UP: Nie przejmuj się, każdego kocham, więc wybaczam mu. <3

Hej. Fajnie, że tak zacnie oceniłeś mój temat. Tyle, że jest jeden problem - nic do ciebie nie miałem, a ty z dupy nazwałeś mnie idiotą. A myślałem, że na świecie są jeszcze osoby, które da się darzyć szacunkiem. Ja ciebie nim darzyłem i NIC do ciebie nie miałem, ty ot tak zacząłeś pisać na mój temat, cóż. Trzeba też odpowiedzieć, lecz w porównaniu do Lancqa nie mam zamiaru nikogo "obrażać" i "piętnować". ^^

To tak, po pierwsze. Profesjonalistą może nie jestem, lecz myślę, że jakością m.in. Audio i Video różnię się od "dzieci Notcha". Isaaca lubię i go nagrywam, bo nikt mi tego nie zabroni. Może i nie jest perfekcyjną grą do nagrywania, lecz na live'y jest dosyć dobry. Staram (a jeżeli nie, to w przyszłości) się pokazywać ludziom co i jak w tej gierce. Miałem zrobić nawet mini-poradnik, jednakże miałem czyszczenie dysku i wszystko przepadło.
Co do TF'a - Kiedyś mi zarzucano, iż mówię nudno, bez jakichkolwiek emocji, jakbym miał za chwilę zasnąć. Myślę, że to się zmieniło, a sam czerpię chociażby minimalną przyjemność z grania w tą grę. Nie widzę nic złego w tym, by uczyć nowych graczy różnych rzeczy dot. w/w gier. Na lecpleju się udzielam, bo lubię pogadać o bzdetach, a nawet załapać jakiegoś warna z beki - tak samo jak i tu udzielam się czasem by... "pobekować" z czegoś. I nie, nie jestem jakimś White Knightem czy jakkolwiek to brzmi, bo w ramach przypomnienia - sam jakiś czas temu nie lubiłem tego forum z kilku przyczyn. To, że sobie posiedzę z 5 minut i przyjdę dopiero wieczorkiem na kolejne 5 minutek nie czyni tym, że jestem jakimś wybielonym rycerzykiem, a samemu nie podoba mi się "system" jaki tam jest, więc to co mówisz nie ma kompletnego sensu.
Jestem w Magnolii, bo wpierw byłem zaciekawiony samą w sobie siecią. Dołączyłem na próbę (wiem, musiałbym i tak siedzieć tam 2 latka, ale raz się żyje, czyż nie?). Do końca z sieci nie jestem zadowolony, a dokładniej z zewnętrznej atmosfery, czyli Lanceq spinający się o byle gówno i reszta, która ma z tego niezły ubaw - a ja sam mam niezły ubaw gdy te wszystkie rzeczy potem czytam. Polecam zjeść przy tym dobre sushi, tylko tak z 14-15 kawałków, bo oni mało ostatnio piszą o sieci. : /
Ale dziękuję też za miano perfekcyjnego letsplejera, na przyszłość będę starał się być jeszcze lepszym.
Ach, zapomniałbym. Dziękuję też za tą reklamę w temacie, przynajmniej trochę wyświetleń dojdzie, może będzie mnie stać na jakąś bułeczkę z makiem. ; )

Tak więc pozdrawiam wszystkich. Hey! ^^

PS. Srojcia nie oglądam, ale dzięki, że o nim przypomniałeś, przynajmniej unsuba dam. : )
(This post was last modified: 15-05-2013 20:28 by Wybielaczz.)
15-05-2013 20:22
Find all posts by this user
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Najlepsi polscy lecplejerzy
Weź się tak nie usprawiedliwiaj, bo to potwierdza Twoje spinanie się opinią randoma z neta.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
15-05-2013 20:34
Find all posts by this user
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: Najlepsi polscy lecplejerzy
Bo się bardzo spinam. Gardełko mnie boli. : /
15-05-2013 20:37
Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Najlepsi polscy lecplejerzy
Drogi laureacie nagrody Najlepszego polskiego lecplejera.

Wszelakie akcje popełnione z mojej inicjatywy w twoją strone zostały popełnione w stu procentach umyślnie i z premedytacją, skończ spinać poślady.

Swoją drogą, dlaczego wyłączyłeś ocenianie na swoich filmach? Może koledzy, którzy również chcieliby zapoznać się z twoją wesołą twórczością, chcieliby zostawić oceny dotyczące twoich arcydzieł? Czyżbyś właśnie zaczął się przejmować?

Głosisz kłamstwa słowami, przeczysz sam sobie faktami.
[spoiler][Image: MPpZ3N0.png][/spoiler]

Swoją drogą, mam dość twoich dziecinnych zaczepek w moją stronę, ciesz się wyróżnieniem, eldo.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 15-05-2013 20:53 by Innominatus.)
15-05-2013 20:52
Find all posts by this user
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #7
RE: Najlepsi polscy lecplejerzy
Dziękuję ponownie za ten tytuł, ale są lepsi ode mnie. : )

Umyślnie i z premedytacją? Wątpię. ^^
Wybacz, pośladków nie mam, nie mam co i czym cokolwiek spinać.

Wyłączyłem, bo akurat zadziałały na mój kaloryfer moce pełni księżyca, który poprosił mnie abym wyłączył ocenianie, więc koledzy będą mieli z tym problem. : /
Mówiłem, bardzo się tym przejmuję, bo mnie gardełko zaczęło boleć, cholercia. A jest może maść na ból gardła? Chciałbym pożyczyć, oczywiście potem oddam.

A na lecpleja ktoś mi się włamał, na 100% to nie ja "umyślnie i z premedytacją" to pisałem. c:

Ja? Zaczepki? Chyba nie muszę przypominać kto pierwszy z dupy tą całą dziecinadę zaczął. Ale okej, wybacz, nie usuwaj mi tego tytułu, przepraszam. Jak będziesz chciał to wyjdę z Mongolii, przepraszam, wybaczysz? : <
(This post was last modified: 15-05-2013 21:31 by Wybielaczz.)
15-05-2013 21:01
Find all posts by this user
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Najlepsi polscy lecplejerzy
Zamykam, prywatne wojenki gdzie indziej, panie Inno.
15-05-2013 21:47
Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5