Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #1
Beka z lecpleja
Mhm...
22-05-2013 13:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NoMooreFun Offline
*

Posts: 6
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #2
RE: Beka z lecpleja
Wybielacz ty cepie. Myślisz, że kogokolwiek interesują twoje wypociny ? Całe swoje pierdolone życie przekładasz na te internety. Panie i Panowie - mesjasz neostrady. Dostałeś bana na lecpleju ? To takie smutne. Kurwa, sto razy ci mówiłem, że to ty jesteś idiotą, a nie wszyscy dookoła. Dostałeś bana na GT, dostałeś bana na lecpleju, czekać tylko aż dostaniesz go tutaj. Skończ ten swój ból dupy o wszystko, najlepiej odetnij kabel od internetu/odłącz wi-fi i zacznij myśleć jak człowiek. Wszyscy mają z ciebie bekę bo się wszystkim przejmujesz. Komu będą dopierdalać w gimbazie, temu co się przejmuje tym, że się z niego śmieją czy temu, który będzie miał na to wyjebane i śmiał się z innymi ?
22-05-2013 13:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Beka z lecpleja
Wybacz, mam internet z UPC. : l
A o ile pamiętam, to sam byłeś przeciwko Lancqa, który ma ostry ból dupy o wszystko, a bana dostałem na własne życzenie, bo skoro bóldupiec ma tam być, to podziękuję. No chyba, że zmieniłeś już orientację mój drogi. : ]
Lecz proszę bardzo, twoje obelgi mnie nie interesują, więc możesz sobie pisać co chcesz mój drogi.
(This post was last modified: 22-05-2013 14:15 by Wybielaczz.)
22-05-2013 14:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NoMooreFun Offline
*

Posts: 6
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #4
RE: Beka z lecpleja
Zamknij twarz waść, wstydu oszczędź.
Kto bronił Lancusia i jego Magnolię, ja ? Ojej, to naprawdę niewiarygodne, Magnolia rzeczywiście okazała się gównianym netłorkiem, ah, oh, teraz dostanę ultra bólu dupy na lecpleju za którego dostanę bana, ale ból dupy nie minie więc pójdę na ostatnie forum o zagrajmy na którym nie dostałem jeszcze bana i będę kontynuował wylewanie żalów z ulubionej części ciała sashy grey, dobrze rozumuję ? Skończ typie, czekamy na ruch administracji tego foruma, wtedy do wyżalania zostanie ci tylko jutjup na którym pewnie też zakończysz karierę przez mistycznych he-he-he-hejterów.
22-05-2013 18:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: Beka z lecpleja
Gościu, ja wstawiłem to tylko po to, bo Innominatus mnie poprosił, abym dał to w temacie, "najlepiej w "Beka z lecpleja"". Ani razu go nie broniłem, od początku mnie jego zachowanie wkurzało, jednakże nie mówiłem to mu (no, prócz dwóch razy), samemu kadżitasowi to mówiłem, który podzielił moje zdanie, na co powiedział, żebym oszukał Lancqa (co też mogę udowodnić). Powtarzam tobie, że na własne życzenie napisałem ten post i na własne życzenie zarobiłem bana, jego i nikogo o to nie obwiniam, bo mnie samego ciekawiła jego reakcja, nic więcej, więc może mi wlepić na dożywocie, nawet i więcej. I nie, źle "rozumujesz", bo siedzę tu tylko ze względu na wyjaśnienie sobie tej sytuacji z Innominatusem i chyba to zakończyliśmy.
Niech administracja zrobi, co uważa za dobre, jak mówiłem twoje słowa mnie nie ruszają jakoś. I nie mieszaj YT z tym, bo w tej chwili mocno offtopujesz. Hejterów się nie boję, mam na nich spokój, zajmij się sobą lub swoim forumciem i przestać offtopować. Jak chcesz pisać o mnie, to zapraszam prywatnie.
22-05-2013 18:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WolfGB Offline
*

Posts: 28
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #6
RE: Beka z lecpleja
Idę po popcorn fajnie się to czyta xD

[Image: 13334589011781.gif]
22-05-2013 19:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #7
RE: Beka z lecpleja
Ja też, maślany. Ty również maślany?
22-05-2013 19:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Beka z lecpleja
Maślany jest spoko, ale mi się skończył. Chyba czas na karmelowy.

edit: Jak na 500 post, to wyprodukowałem bezwartościowe gówno.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 22-05-2013 19:35 by Infelicity.)
22-05-2013 19:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #9
RE: Beka z lecpleja
Cholera, nie lubię karmelowego. Tak samo czekoladowego. Jedyną czekoladę, jaką lubię, jest gorzka.

edit: Nie martw się. Na mój 50 post zrobię też gówno... które i tak robię w każdym poście. : /
(This post was last modified: 22-05-2013 19:36 by Wybielaczz.)
22-05-2013 19:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Beka z lecpleja
Ja wolę serowy popcorn, ale akurat nie mam.
Idę po ciepłe lody.
22-05-2013 19:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Beka z lecpleja ErykCoa 3 596 22-05-2013 20:49
Last Post: Wybielaczz
  Beka z lecpleja Wybielaczz 2 450 22-05-2013 13:06
Last Post: Kadżitas
  Beka z zagrajmyw lanceq 3 723 03-05-2013 20:30
Last Post: Lavos
  Beka z lecpleja Innominatus 0 310 10-03-2013 16:30
Last Post: Innominatus
  Beka z lecpleja lanceq 0 295 10-03-2013 16:14
Last Post: lanceq

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5