Post Reply 
Beka z lecpleja
Author Message
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #1
Beka z lecpleja
Mnie nie boli to, że dostałem bana na "jasnym", bo napisałem te posty przed otrzymaniem bana. Skoro Lanceq siedzi w tym gównie, to mam prawo go oceniać jego "forum". A skoro zostałem przez was w to wciągnięty, to nie skończę, bo to temat o bece z lecpleja. : )
Dodatkowo chciałem wyjawić trochę prawdy nt. Lancqa, ale co tam...
(This post was last modified: 22-05-2013 13:03 by Wybielaczz.)
22-05-2013 12:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Beka z lecpleja
Beka z Lancqa
W sumie zasłużył, taki z niego admin jak z Lavosa fan rocka i roja.
(This post was last modified: 22-05-2013 13:02 by kruskader.)
22-05-2013 13:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kadżitas Offline
*

Posts: 3
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Beka z lecpleja
Posłuchaj mnie uważnie wybielaczu - dziecko z zaburzeniem osobowości. To, że się pokłóciłeś z Lanckiem nie oznacza, że masz mnie ku*wa wkopywać. Dałem ci informacje w dobrej wierze, z czego część jest nieprawdziwa. Chciałbym zdementować plotki o Vertezie w Magnolii, bo jest to moim kłamstwem. Zabawne jest, jak szybko fałszywe info się rozprzestrzenia :3 Największym partnerem przyszłym nie jest Vertez, bo wtedy Lancek by się pławił w złocie, a pewien vlog około 20.000 widzów. Temat jest o bece z lecpleja i jedyną rzeczą która jest związana z tym tematem jest to że Lanceq miał przez chwilę (co też jest wątpliwe, bo jedynie miałem screena) dostęp do panelu admina. Ty Wybielaczu zachowujesz się trochę jak dziecko z podstawówki, tzn. "O pokłóciłem się z twoją grupą, a co tam, wkopię cię wszędzie gdzie się da". Zabawne jest to, że od razu screeny porobiłeś po tym jak Ci to napisałem. Takie poszukiwanie taniej sensacji. Fakt czeka na ciebie z otwartymi ramionami. A ty nie masz prawa obrażać innych ludzi tylko dlatego, że pomagają osobie, która ci przeszkadza. Może dorośniesz do bycia normalnym człowiekiem. Jako, że moją naturą nie jest obrażanie innych ludzi kończę tym swoją wypowiedź. Mam nadzieję, że osoby które mają mózg są w stanie go użyć i przeczytać to co napisałem.
(This post was last modified: 22-05-2013 13:06 by Kadżitas.)
22-05-2013 13:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Beka z lecpleja ErykCoa 3 596 22-05-2013 20:49
Last Post: Wybielaczz
  Beka z lecpleja Wybielaczz 9 1.197 22-05-2013 19:39
Last Post: kruskader
  Beka z zagrajmyw lanceq 3 723 03-05-2013 20:30
Last Post: Lavos
  Beka z lecpleja Innominatus 0 310 10-03-2013 16:30
Last Post: Innominatus
  Beka z lecpleja lanceq 0 295 10-03-2013 16:14
Last Post: lanceq

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5