Post Reply 
Filmy chodzą jak krew z nosa...
Author Message
Wybielaczz Offline
*

Posts: 73
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #1
Filmy chodzą jak krew z nosa...
Hey.
Jak wiadomo, ok. 1,5 tygodnia temu, ludzie z YT dodali do odtwarzacza filmów nowy wygląd/grafikę zmieniania jakości, wielkości odtwarzacza, itp., wiadomo o co chodzi. Od tego czasu filmy ładują mi się 15x wolniej niż wcześniej, a internet mam bardzo dobry (60mb/s) i szybciutko mi się wczytywał film w 1080p.
Z dnia na dzień jest coraz gorzej, aż doszedłem do momentu w tej chwili, w której w ogóle nie chce mi się odpalić film, w jakiejkolwiek jakości.
Dodatkowo czasem jak się ładuje film w pożądanej przeze mnie jakości, nagle nie można jej wybrać:
[Image: 4suy.jpg]
Macie to samo? Bo w sumie już nie wiem o co takiego chodzi.
16-06-2013 19:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Filmy chodzą jak krew z nosa...
Cudowny nowy player (to chyba ten sam, który proponował jeszcze niedawno zmianę szybkości odtwarzania, działa tak, że nie działa. Na szczęście, odświeżenie z reguł przywraca standardowy odtwarzacz. I chwała bogu.
16-06-2013 23:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Filmy chodzą jak krew z nosa...
Za to reklamy ładują i wyświetlają się bez najmniejszych problemów.

[Image: 88440151.gif]
17-06-2013 06:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
VisualBoy Offline
*

Posts: 6
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Filmy chodzą jak krew z nosa...
Ja tak samo mam od czasu do czasu. W godzinach popołudniowych nie idzie obejrzeć filmiku, bo nawet nie chce odpalić (a to nie jest wina komputera, ani dostawcy internetu), a jak odpalę rano lub wieczorem filmik to śmiga normalnie. Powinni dać sobie spokój z tym nowym playerem i nie utrudniać tym oglądania niektórym ludziom.
19-06-2013 00:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Filmy chodzą jak krew z nosa...
Są w ogóle jakieś różnice, prócz blokowania możliwości wyboru niektórych formatów odtwarzania, między jednym playerem a drugim? Poprzednio to jak coś zmieniali to było widać po wizualiach albo widocznych dodanych nowych opcjach.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
19-06-2013 01:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ziomeczku Offline
*

Posts: 1
Joined: Jun 2013 {socialsites}


Post: #6
RE: Filmy chodzą jak krew z nosa...
Odświeżenie pomaga tak jak już napisano, a poza tym filmy z YT można odtwarzać w VLC (Plik->Strumień wideo->Link do filmu na YT). Wyświetla zawsze w najwyższej dostępnej rozdzielczości.
24-06-2013 07:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Ciekawe filmy vister 9 2.992 03-11-2011 19:38
Last Post: Blitz

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5