Post Reply 
Misja pokojowa
Author Message
Kuna Offline
*

Posts: 29
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #1
Misja pokojowa
Witajcie drodzy użytkownicy Zagrajmyw.pl
Pochodzę z planety o nazwie Lecplej. Przybywam z misją pokojową, nie da się już patrzec na wasze Spory! Przysyła mnie król mojej planety Mahumet. Moją misją jest prośba o zawarcie pokoju między tymi dwoma forami. Oba fora zajmują się zagrajmerstwem, lecz dzieli je bardzo wiele, toczą ze sobą odwiedzcze wojny. Mój król przysyła mnie z ważnym dokumentem na którym były by najlepsze zasady zawarcia rozejmu. Sprawa jest tak poważna że nawet na forum Lecplej jest zwiadowca z Zagrajmyw (Pan T....)

1. Koniec hejtowania kanałów z przeciwnych forach.
2. Kultura między użytkownikami
3. Pogodzenie się w publicznym temacie.
4. Użytkownicy Forum Lecplej mają awatar zagrajmyW a użytkownicy ZagrajmyW awatar z Lecpleja.
5. Koniec Hejtowania Naruciaka.
6. Można uzgodnić.

Ewentualnie można połączyć oba fora i stworzyć jedną nową planetę Letswzagrajmyplej.ogr
Istniała by wtedy harmonia między użytkownikami.

Mój król Mahumet prosi o to żeby każdy w podpisie strzelił swój podpisik jeżeli jest za tym. A więc Żegnajcie ja wracam do swoich ludów.

P.s To w żadnym wypadku nie jest troll (mcgrzesio Yea). Tylko próba zawarcia pokoju

http://www.tinypic.pl/qbs01oh0nn7a
25-06-2013 21:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Misja pokojowa
lolwut
25-06-2013 22:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Misja pokojowa
Poproś tego Mahumeta o numer jego dilera.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
25-06-2013 22:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ErykCoa Offline
*

Posts: 41
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #4
RE: Misja pokojowa
Myślę, że żeby pokój był zawarty wystarczy z waszej strony spełnić jeden warunek. Nie dać nam powodu do beki. Chociaż forum zapewne by umarło, gdyby moderacja usuwałaby wszelkie głupie, lub pseudo-inteligentne posty.
26-06-2013 09:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Misja pokojowa
1. Czyli nie piszemy krytycznie o kanałach z LP? Bo na to zwykle wychodzi w sporach o hejt i walkę o "uczciwą krytykę by RockAlone2k".
2. Jak u siebie to wprowadzicie, my nie będziemy mieli powodu do beki.
3. OK
4. To nawet nie wymaga "zasady".
5. Tu może być ciężko.
6. To po co jest ten punkt?
26-06-2013 09:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Misja pokojowa
(25-06-2013 21:40 )Kuna Wrote:  5. Koniec Hejtowania Naruciaka.
Nie ma takiej opcji.
26-06-2013 10:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Misja pokojowa
(25-06-2013 21:40 )Kuna Wrote:  Ewentualnie można połączyć oba fora i stworzyć jedną nową planetę Letswzagrajmyplej.ogr
Letswzagrajmyplej.ogr(aniczeni umysłowo hipisi), nowe forum do zareklamowania się!

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 26-06-2013 11:48 by Infelicity.)
26-06-2013 11:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Misja pokojowa
Hehe śmiechłem. A ponoć to my jesteśmy forum trolli.

[Image: 88440151.gif]
26-06-2013 17:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Misja pokojowa
No dobra, gdzie ta kamera?

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
26-06-2013 17:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kuna Offline
*

Posts: 29
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #10
RE: Misja pokojowa
Lavos Wrote:Poproś tego Mahumeta o numer jego dilera.
Na naszej planecie nie ma sygnału.

ErykCoa Wrote:Myślę, że żeby pokój był zawarty wystarczy z waszej strony spełnić jeden warunek. Nie dać nam powodu do beki. Chociaż forum zapewne by umarło, gdyby moderacja usuwałaby wszelkie głupie, lub pseudo-inteligentne posty.
Po prostu gdy widze że dwa fora o tej samej tematyce się niszczą nawzajem to coś mnie bierze. Może i jednak panuje tam mały poziom wypowiedzi, ale mogli by się uczyć od WAS! ;)


Roofix Wrote:1. Czyli nie piszemy krytycznie o kanałach z LP? Bo na to zwykle wychodzi w sporach o hejt i walkę o "uczciwą krytykę by RockAlone2k".
2. Jak u siebie to wprowadzicie, my nie będziemy mieli powodu do beki.
3. OK
4. To nawet nie wymaga "zasady".
5. Tu może być ciężko.
6. To po co jest ten punkt?

Wiem że czasem trafiają się takie kanały że aż nie da się nie kliknąć Disslike, rozumiem to ale wystarczy że ktoś z tamtego forum napisze coś źle o was i już leca fapki w dół. Co do kultury to nie u siebie tylko u nich. Może i wbijają tam po prostu dzieci które chcą się tylko i wyłącznie zareklamować, ale jakaś kultura chyba tam panuje ;D. Co do Naruciaka, jest świetnym przykładem człowieka który napisał coś złego o was i posypały się fapki w dół, ale jak ma być ciężko to okej :>. Co do 6 pkt, możecie coś zaproponować.

kubn2 Wrote:Kuna napisał(a): 5. Koniec Hejtowania Naruciaka.
Nie ma takiej opcji.
Ojj widzę że naprawdę będzie ciężko, sorry Naruciak, próbowałem coś zdziałać w twojej sprawie.

punio7 Wrote:Hehe śmiechłem. A ponoć to my jesteśmy forum trolli.
To nie jest troll, po prostu coś mnie bierze jak widzę że dwa fora o tej samej tematyce się niszczą. A forma w której próbowałem żebyście się pogodzili musiała być taka :)

Lugia007 Wrote:No dobra, gdzie ta kamera?
W kamerowni.

http://www.tinypic.pl/qbs01oh0nn7a
(This post was last modified: 26-06-2013 18:55 by Kuna.)
26-06-2013 18:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5