Post Reply 
Automaty Arcade
Author Message
The Rock PL Offline
*

Posts: 20
Joined: Jul 2013 {socialsites}


Post: #1
Automaty Arcade
Automaty Arcade czy to dobry pomysł na "ZAGRAJMY W..."

Jestem fanem oraz kolekcjonerem gier od pierwszego sprzętu ponga przywiezionego przez chrzestnego z zagranicy. Na dzisiejszy stan posiadam jeszcze 10 oryginalnych automatów do gier( oryginalnych znaczy oryginalna obudowa i program np. MK, SF, Terminator, Ridge Racer itp.) czy jest sens robić "ZAGRAJMY W..." na automatach??? Bo i to kosztowne jest w MK wymieniałem zasilać już 3 razy w ciągu roku ale gram dla zabawy.Czy kogoś to zainteresuje...

"War War Never Changes" & "Hail To The King Baby""
02-08-2013 02:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Automaty Arcade
Masz jakiś sprawny sposób na nagrywanie tego? Bo jeżeli statyw+kamerka to odpuść sobie, film będzie wyglądał znacznie lepiej z emulatora. Tak czy siak szacunek za niebywałe hobby :)

[Image: 88440151.gif]
02-08-2013 08:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Rock PL Offline
*

Posts: 20
Joined: Jul 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Automaty Arcade
myślimy o tym samym "statyw" na emulatorze niema już takiej zabawy jak stanie przed 2 metrowym bydlakiem;)

"War War Never Changes" & "Hail To The King Baby""
02-08-2013 11:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Automaty Arcade
Podejrzewam, że dałoby się automat spiąć z PVR-em czy innym tunerem, ale musiałbyś otworzyć kabinę, a nie wiem, jak bardzo zależy ci na zachowaniu oryginalnych podzespołów.

Zawsze możesz zamiast zagrajmy stworzyć program, gdzie o tych automatach i grach opowiadasz przed kamerą, coś w stylu tego jak robi to CGR.
02-08-2013 20:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Rock PL Offline
*

Posts: 20
Joined: Jul 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: Automaty Arcade
(02-08-2013 20:06 )appareil Wrote:  Podejrzewam, że dałoby się automat spiąć z PVR-em czy innym tunerem, ale musiałbyś otworzyć kabinę, a nie wiem, jak bardzo zależy ci na zachowaniu oryginalnych podzespołów.

Zawsze możesz zamiast zagrajmy stworzyć program, gdzie o tych automatach i grach opowiadasz przed kamerą, coś w stylu tego jak robi to CGR.

Co do otwierania automatów robię to dość często wiadomo są bardzo awaryjne ;) od przycisków po zasilacze . Co do opowiadania o automatach przed kamerą bardzo dobry pomysł z małym minusem. W pokoju nie mam już miejsca na gry i automaty. Z reszta gratów komputerowych są tak upchane w garażu że ciężko by było rozstawić się kamerą przed;) Znam kanał bardzo przyjemny nie mam tyle miejsca ale przemyśle może coś przesunę itp. jest też 2 dno np. dzisiejszy telefon cytuje" Panie Dominiku ludzie się pytają o Pańskie automaty chcą odkupić zapłacił Pan nie odebrał, 3 lata już minęły 300km to nie tak daleko aby po nie podskoczyć;)" Czyli definitywny brak czasu wiem że moje to stoją i czekają daleko;) na odebranie masakra...

"War War Never Changes" & "Hail To The King Baby""
(This post was last modified: 08-08-2013 23:55 by The Rock PL.)
04-08-2013 21:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5