Post Reply 
Fotel Akracing
Author Message
DanzisPL Offline
*

Posts: 18
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #1
Fotel Akracing
Witam otóż zastanawiam się nad kupnem fotelu BM-1281 od Akracing link:http://akracing.pl/?action=szczeg_osz&id_kat=001&id_asort=348

I tu moje pytanie, czy ktoś z was go posiada/siedział na nim? Czy jest wygodny. Widzę, że Rock, Rojo, Graba z nich korzystają więc niby muszą być wygodne, ale wolę mieć pewność.
10-08-2013 22:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Fotel Akracing
Kafel na fotel?

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
10-08-2013 23:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Fotel Akracing
yahoo lepsze to niż rehabilitacje na kręgosłup ;)
DanzisPL siedziałem na nim kuzyn posiada i cóż jak na fotel za 1 kafli wygodny.
11-08-2013 00:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Fotel Akracing
Myślicie że czemu Rock dziwnie wygina się w każdym filmie i pokazuje swoje oparcie na którym ładnie widać firmę? Ukryta reklama, zapłacili mu i mamy efekty w postaci chętnych do kupienia. Rojo dostał też więc ściemnił że wszyscy pytają i podaje w opisie link do sklepu pod każdym filmem.
(This post was last modified: 11-08-2013 17:49 by john.)
11-08-2013 17:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Fotel Akracing
kubn, bez ruszania sie, uprawiania sportow to nawet fotel z promu kosmicznego nie pomoze:).

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
11-08-2013 18:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
DanzisPL Offline
*

Posts: 18
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #6
RE: Fotel Akracing
Zastanawiałem się nad fotelami też od Dxracer, ale bardziej mi się podobają od Akracing. Chodzi mi o fotel, na którym będę mógł wygodnie siedzieć przed kompem lub oglądać film. Widziałem, że akracing ma oparcie na część lędźwiową i na szyję.
11-08-2013 19:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Fotel Akracing
To to dxracer i akracing to nie jest jeden i ten sam producent?;o

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
13-08-2013 09:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
noman Offline
*

Posts: 1
Joined: Oct 2013 {socialsites}


Post: #8
RE: Fotel Akracing
chętnie się wypowiem w tej kwestii, ponieważ niedawno dokonałem zakupu modelu AKRACING ML-1164 zupełnie w ciemno, tzn bez wcześniejszego przetestowania. zaryzykowałem i nie żałuję, wręcz przeciwnie - jestem bardziej niż zadowolony

brałem pod uwage dxracera i wlasnie akracing, w marcu na zawodach w Pradze uzywalismy wszyscy foteli dxracer i byly wygodne, jednak design akracing bardziej mi przypadl do gustu. parametry są podobne, bo przecież nie jest to rakieta kosmiczna a fotel, który ma być wygodny i funkcjonalny.

po 2 miesiacach uzytkowania naprawde z czystym sumieniem moge polecic dedykowany fotel dla graczy, czy tez innych osob, które spedzaja sporo czasu przy komputerze

zrobilem nawet szybki unboxing na youtube jesli ktos jest zainteresowany

Nie, nie jesteśmy zainteresowani. Znaczy ja jestem, bo zajmuje się tu sprzątaniem takich rzeczy. Powiem, że film jest na tyle interesujący, że zasługuje aż na 20%. A także w prezencie, dodatkowe 10% za ortografię w poście - a

malo nie kosztuje, ale zdecydowanie jest warty swojej ceny

jak macie jakies pytania to piszcie na pm lub tutaj
(This post was last modified: 08-10-2013 23:10 by appareil.)
08-10-2013 20:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: Fotel Akracing
Pierwsza i podstawowa zasada kupowania sprzętu "dla graczy" - nie kupuje się go.

Poza myszkami, względnie klawiaturami (szczególnie ostatnio, gdy na rynek weszły mechaniczne - choć mechaniczne dla graczy są najdalej od wygody jakie taki typ klawiatur prezentuje) wszystko inne jest absolutnie nigdy, przenigdy nie warte swojej ceny. Dlaczego? Ano dlatego, że gracze:
  • to nisza, która wydaje dużo - gracze, którzy decydują się na tego typu sprzęt mają za dużo pieniędzy w portfelu i przeznaczają go na ciągłe upgrade'y, najwyższe modele etc.
  • Są przekonani o swoim uprzywilejowaniu - że spędzają przed komputerem dużo czasu, że potrzebują specjalnych funkcji
  • Kupują sprzęt detalicznie - nie ma tu presji, jak przy wyborze sprzętu dla np. całego biura
  • Prosto nimi manipulować, bo lubią się elitaryzować - "patrz, mam taki monitor jak na IEM-ie komentatorzy!"

Praktycznie cały sprzęt "dla graczy" jest kiepskiej jakości - słuchawki zamiast dobrze grać świecą i rzygają tęczą, mikrofony pierdzą, ale są na headsecie i wiele innych.

Marketing dla graczy, choć skuteczny jak diabli, jest drogi - umowy z organizatorami turniejów na pokazanie ładnie ich produktów podczas transmisji, sponsoringi, filmy sponsorowane na tubach. Taki sprzęt nie ma prawa być warty swej ceny, bo cała para z gwizdka idzie w marketing.

Więc zamiast szukać wypasionego fotela jak na ESL-u czy MLG, kup sobie po prostu dobry, biurowy fotel. Też będzie wygodny, a być może nawet bardziej - bo ludzie siedzą osiem godzin przed Excelem bardziej przejmują się swoim zdrowiem, a tu nie trzeba iść na kompromis, by fotel wyglądał równie cool jak z wyścigówki Ferrari.
(This post was last modified: 08-10-2013 23:17 by appareil.)
08-10-2013 23:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Fotel Akracing
Heh, teraz zauważyłem, że temat jest z sierpnia. Urok używania na codzień amerykańskiego formatu daty. Do kosza.
10-10-2013 13:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5