Post Reply 
Podejście do AdBlocka.
Author Message
Skorsez Offline
*

Posts: 19
Joined: Aug 2013 {socialsites}


Post: #1
Podejście do AdBlocka.
Adblock to jak wiadomo rozszerzenie do przeglądarki które blokuje reklamy na stronach internetowych. I nie wątpliwie jest to przekleństwo dla zagrajmerów których fakt używania go na ich kanale doprowadza do furii a przecież jak mówią ,,ja to robię z pasji, pieniądze są mniej ważne''. http://www.youtube.com/watch?v=-ePNWOao0...AWb_xQz4o. Na tym filmie od 2,45, później też wspomina o tym, można zauważyć jak te koleś wrzuca wszystkich do jednego wora, nazywa ,,skurwysyństwem'' to że ktoś ma adblocka i nie daje mu zarobić. mógł tak nazwać tylko idiotów ale i tak zdecydowanie za o ostro. Adblockerzy dzielą się na dwie grupy: Normalni, i wspomniani wcześniej idioci.

1 ( grupa normalna). Człowiek którego denerwują te same reklamy w każdym filmie i chce je po prostu wyłączyć. Ma gdzieś to czy autor na tym straci czy nie.

2. (Idioci). Mam Adblocka śmieciu, ty mendo ty nic nie zarobisz, pocałuj mnie w dupę haha, poco masz na mnie zarabiać. Czyli zazdrosne mendy.

J osobiście nie zaglądam do portfela niech zarabiają ile chcą, jeśli komuś sprawia przyjemność oglądanie np Rocka czy Roja to niech ogląda, a nie trapi go myśl że daje mu zarobić kasę, widzowie im nie płacą, niech zarabiają 10 tysięcy miesięcznie nie interesuje mnie to. Tylko bawi mnie to że oni mówią że to ich nie interesuje. Taki Tivolt, dla przykładu, wielokrotnie mówił że youtube to jedyne źródło jego utrzymania, ale czy to powód opowiadać takie rzeczy przed kamerą?, nie słyszałem żeby taki Rock czy Rojo tak powiedzieli, oni nie muszą oni poza youtubem mają dobrze płatną pracę i są zabezpieczeni, pozatym grami interesują się od dziecka. Jaki jest wasz stosunek do Adblocka, czy gdyby mieliście potężny kanał na YT przeszkadzało by wam że ktoś go używa?, jak ocenianie mentalność polskich yutuberów, i czy przeszkadza wam to że na was zarabiają.
12-08-2013 14:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Podejście do AdBlocka.
Skorsez Wrote:jak te koleś wrzuca wszystkich do jednego wora, nazywa ,,skurwysyństwem''

Wartości się nie zgadzają... :)

Co do samego Tiwura - koleś to typowy biedak który pierwszy raz w życiu poczuł większy hajs, także jeżeli ktoś będzie mu ograniczać przypływ sałaty na konto - dla niego zawsze będzie skurwysynem, to jest cholernie zabawne, jak patrzy się przez pryzmat filmów jakie tworzy, odtwórcze lecpleje z jego darciem mordy na pierwszym tle i grą jako trzeci plan, dla drugiego planu, czyli jego biednego, wybujałego jak na kuca z polibudy ego.

Zabawna jest także riposta większości jutubowych szmat na argument "sprzedałeś się", mówie tu o utrzymankach pana Łukasza Zięby (PORTMMO) jak i innych homoseksualnych danonkach które sprzedały się za promowanie sklepów internetowych czy serwerów do Metina, zmieniając swój - jak na polskie warunki - znośny stały grafik na ścierwo które bardziej przypomina vlogowisko przepłatane pasmem reklam, aniżeli kogoś kto na prawdę robił by coś z pasji.

[Image: GKNuxV7.png]
12-08-2013 15:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Podejście do AdBlocka.
Muszę używać AdBlocka w trosce o swoje zdrowie psychiczne bo nie zniósłbym tego, że ten przebrzydły brodacz miętosiłby w swoich tłustych nieskalanych uczciwą pracą łapskach moje pieniądze.

[Image: 2isxd9y.jpg]
12-08-2013 15:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Skorsez Offline
*

Posts: 19
Joined: Aug 2013 {socialsites}


Post: #4
RE: Podejście do AdBlocka.
(12-08-2013 15:13 )Innominatus Wrote:  jak patrzy się przez pryzmat filmów jakie tworzy, odtwórcze lecpleje z jego darciem mordy na pierwszym tle i grą jako trzeci plan, dla drugiego planu, czyli jego biednego, wybujałego jak na kuca z polibudy ego.

Inaczej sukcesu nie osiągniesz, największy sukces odnoszą ci zagrajmerzy którzy otwierają się przed kamerą, ukazują swoje poczucie humoru i stawiają na charyzmę. A gra schodzi na dalszy plan, mimo że się przy niej bawią to ważniejsza jest własna osobowość, nie znam nikogo innego kto opowiadając o grach byłby sławny, może Krzysztof Gonciarz za czasów TVGRY, ludzie lecą na osobowości bo wtedy zagrajmy jest ciekawsze, niestety nie każdy się do tego nadaje, wśród sławnych osób także.


(12-08-2013 15:16 )MZLJ Wrote:  Muszę używać AdBlocka w trosce o swoje zdrowie psychiczne bo nie zniósłbym tego, że ten przebrzydły brodacz miętosiłby w swoich tłustych nieskalanych uczciwą pracą łapskach moje pieniądze.

Twoje pieniądze?, dorośnij. To pewnie trolling, ale są tacy którzy naprawdę tak myślą.
(This post was last modified: 12-08-2013 15:26 by Skorsez.)
12-08-2013 15:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Podejście do AdBlocka.
(12-08-2013 15:24 )Skorsez Wrote:  Inaczej sukcesu nie osiągniesz, największy sukces odnoszą ci zagrajmerzy którzy otwierają się przed kamerą,

Najczęściej to właśnie w nich jest najmniej tego zagrajmy


(12-08-2013 15:24 )Skorsez Wrote:  ukazują swoje poczucie humoru i stawiają na charyzmę.

No tak, zapomniałem, że rzucanie kurwami i nieśmiesznymi żartami o penisach to w dzisiejszych czasach humor i charyzma

(12-08-2013 15:24 )Skorsez Wrote:  nie znam nikogo innego kto opowiadając o grach byłby sławny

Pierwsze co by mi przyszło do głowy to bungo, wirgiliusz i wczesny ragnarok
12-08-2013 17:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Podejście do AdBlocka.
@up Jeszcze CZW i (przynajmniej w niektórych kręgach) LavosCore
12-08-2013 17:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Podejście do AdBlocka.
Dołączam się do powyższej wypowiedzi MrChmielOO, kompletnie nie rozumiem fenomenu Rocków, Tivoltów i Rojów i innych tego typu. Ich komentarze nie wnoszą wiele do treści, w większości to tylko próba wylansowania się, patrzcie jaki jestem zabawny, a poziom gry nie odbiega od poziomu przeciętnego gracza. Czy nie lepiej byłoby przez czas spędzony na oglądanie takich panów spędzić na przejście danej gry samemu?

Adblocka nie używam, choć mógłbym. Mam kilku ulubionych streamerów i YTberów których oglądam i skoro mogę wyrazić moją wdzięczność poprzez poświęcenie paru sekund na jakąś głupią reklamę to jak najchętniej zrobię to. A co do tej całej masy reszty to po prostu nie uruchamiam ich filmów.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 12-08-2013 18:03 by punio7.)
12-08-2013 18:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
zebeskull Offline
*

Posts: 22
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Podejście do AdBlocka.
Ehh. Z jakiegoś powodu niektórzy mają problem z youtuberami, którzy zarabiają na reklamach pod filmikami, nie zdając sobie sprawy z tego, że nie raz te filmy wymagają od twórców poświęcenia na nie trochę czasu. Jak dla mnie naturalna jest chęć zarobku na tych materiałach chociażby z tego powodu. Reklamy reklamami, ale do bezpośredniego promowania produktów/usług/pierdołów mam już inne podejście.
12-08-2013 18:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ciastkoffy Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #9
RE: Podejście do AdBlocka.
Może i rzucać kurwami, może mieć coś na czole, może drzeć ryja ale skoro jesteś widzem jego materiałów to uszanuj czas, który dla nich poświęcił. Parę sekund widoku murzyna na koniu nie zaszkodzi. Cała filozofia.
12-08-2013 19:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Podejście do AdBlocka.
Quote:Twoje pieniądze?, dorośnij. To pewnie trolling, ale są tacy którzy naprawdę tak myślą.
Czas to pieniądz.

Quote:ludzie lecą na osobowości bo wtedy zagrajmy jest ciekawsze
Nie, wtedy to nie jest zagrajmy.
(This post was last modified: 12-08-2013 19:10 by appareil.)
12-08-2013 19:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5