Post Reply 
PYTG...
Author Message
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Exclamation PYTG...
Okej okej.

Więc troszkę nie rozumiem czy http://pytg.pl to skok na kasę, naprawdę jakiś pomysł na intergrację czy odpał Stu Burtona.
O co chodzi? Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego nagle ta strochte voxelfagowa cześć jutjuba robi "Meet up" w krakowie? 10zł za wejście?
Koncerty? DJ? Scena?
Nie rozumiem celu tego czegoś oraz dlaczego cała gimfanbaza nagle leci na "imprezkę" organizowaną przez bezżyciowych ludzi stawiających klocki. Podobno się gdzieś chwalili, że ponad 1000 biletów już sprzedane. Ktoś? Coś?

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
12-08-2013 19:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: PYTG...
Jest popyt, jest i podaż. Tyle w temacie.

[Image: 88440151.gif]
13-08-2013 00:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: PYTG...
Ciekawe, jak będą wyglądać zdjęcia - wielka sala a w niej pełno młodzieży. Szczególnie bawi mnie zachęcanie osób +18, by zostały na afterze. Czyżby nawet organizatorzy przewidzieli, że zdecydowana (a może nawet miażdżąca) większość przybyłych będzie młodsza?
13-08-2013 01:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: PYTG...
Nie zapominajmy, że połowa słaf, która to organizuje, jeszcze 18 lat nie ma.
13-08-2013 03:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: PYTG...
Ja miałem zamiar się w końcu wybrać spotkać z jutubkami, ale to nie żaden youtube meetup tylko minecraft meetup:/ Tyle w temacie.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
13-08-2013 06:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: PYTG...
Same koszty wynajęcia sali, oświetlenia, ochrony i tak dalej wyniosły Pingwina ponad 20~ tysięcy nie wliczając w to podatku.
Nie mówię już o tym, że Stu praktycznie od miesiąca siedzi i zajmuje się cały czas tym eventem, czasem nawet pracował nad tym po 48h non-stop, zatem mimo, że to forum to loża szyderców, to tutaj nie ma się czego doszukiwać. Pingwin po prostu chce zorganizować event dla widzów i tyle, znam go prywatnie i on z wszystkich minefagów najbardziej pragnie kontaktu z widzami etc. Typowy showman.

apparatus też usunął ci sygnaturę
13-08-2013 14:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: PYTG...
Dobra, spotkanie z widzami - okej. Tarczownicy też kiedyś taki mieli,
Ale żeby brać za to kasę?! I po co młodzieży DJ i Scena? Nie rozumiem do czego to zmierza bo z jednej strony można się spotykać z widzami w hali i jest ok, ale, żeby się przekrzykiwać w jakiejś stodole z DJem to nie rozumiem... Ktoś robił biznes plan i rozpoznanie zapotrzebowania targetu?

Przy okazji czy wiesz jaki jest podział % sprzedaży biletów? Która grupa wiekowa ile?

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
13-08-2013 16:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: PYTG...
Gdyby nie to, że to tak daleko, to aż z ciekawości bym się wybrał by narobić zdjęć. A tak obejrzę live'a.

Ten fragment mnie rozwalił:
"Spotkanie dla starszych widzów, którzy ukończyli 14 lat. Można przyjść samemu, z opiekunem, a nawet z kolegami!" - serio mnie zastanawia, ile ludzi na to przyjdzie.
13-08-2013 16:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: PYTG...
Quote: Pingwin po prostu chce zorganizować event dla widzów i tyle, znam go prywatnie i on z wszystkich minefagów najbardziej pragnie kontaktu z widzami etc. Typowy showman.
Ależ ja nie mam nic przeciwko spotkaniom z widzami, zwłaszcza że to jest faktyczna zorganizowana impreza, a nie rzucenie w filmie, że spotkanie tam i tam, na które przychodzi 2000 osób.
Po prostu pompa jest śmieszna - Oficjalne spotkanie polskiego YouTuba, ekskluzywne koszulki, wejściówki VIP etc.

Szejker dobrze to w sumie ujął, wydaje mi się, że część pieniędzy po prostu została utopiona w coś, co nie wydaje się potrzebne.
(This post was last modified: 13-08-2013 18:02 by appareil.)
13-08-2013 17:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ciastkoffy Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #10
RE: PYTG...
Może do rozliczeń przejdziemy po całej imprezie, zobaczymy jak ona wypadnie na live. Najważniejsze by była miła atmosfera i nie było zbyt pompatycznie. Plus dla Pingwina za organizacje bo nie jest to zwykłe "wpadnijmy pod złote tarasy cykniemy parę fot i zlot udany". Znalazłem coś takiego:



Fakt zlot jutuberów to to nie jest, tylko minefagów. Z tych wszystkich obecnych przemawiają do mnie jedynie materiały Reziego, miło się oglądało jego Skyrima.
13-08-2013 18:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5