Post Reply 
Koniec Bezkarności "hejterów"
Author Message
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Koniec Bezkarności "hejterów"
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/koniec-be...erow/2k9h3

Sam nie wiem co o tym sądzić... Trochę przesada.

Co wy o tym sądzicie?

Quote:Beznadziejny filmik ~mrvoxelfun12094
[Image: comment_y8FfITj1znz5DCBG7PiWsHBqxNU1mEpt.jpg]

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
25-08-2013 20:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
WereWolf Offline
*

Posts: 11
Joined: Aug 2013 {socialsites}


Post: #2
RE: Koniec Bezkarności "hejterów"
Internet zostanie teraz poważnym biznesem i już koniec z sielanką. Zasmuciło mnie to.
25-08-2013 20:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Koniec Bezkarności "hejterów"
Zawsze twierdziłem, że słowo 'hejter' nie odnosi się do niczego konkretnego, a jest bardziej skrótem myślowym, dzięki któremu gładko można filtrować wszelkie niepochlebne opinie. Ta cudowna latka jest panaceum na zmartwienia wszystkich ludzi, którym obca jest definicja odmiennej opinii. A to ściganie 'hejterów'...ha, ha, dobre sobie. Jeśli teraz komuś się wydaje, że za komentarz przykładowego xbartkaxxPL o treści 'jezdes gupi jak ten filmikk' będzie mozna zgłosić do sądu, to jest sporym naiwniakiem. To wszystko ma służyć po to by nie można było krytykować polityków. Jak pisałem wcześniej, 'hejter' to łatka, a cóż może być lepszego niż przyklejenie jej komuś krytykującego pana X czy Y? Nie trzeba wszak sprawdzać, czy treść jego wypowiedzi była flejmem czy porządną krytyką, wszystko idzie pod blok i już. Zazwyczaj omijam politykę, bo cały ten temat przestał mnie interesować jakieś trzy, cztery lata temu, ale powiem jedno - kurwa, zajmijcie się, panowie politycy, sędziowie , czy ktokolwiek kto sobie uroił taki pomysł, czymś pożytecznym. Polska jako kraj ma spore problemy, ale jak zazwyczaj, zajmuje się tymi najbardziej palącymi- nienawiścią w Sieci. Co to w ogóle jest? Ktoś z nich wlazł na karachana nocną porą? Jego synalek prowadził bloga o tematyce yaoi, który został zjechany? Czysty idiotyzm, policja dopiero kilka lat temu odkryła internety, teraz sądy będą się brać za ich reformowanie. Póki nie usłyszę sensownego wyjaśnienia co do tego akty, definicji 'hejtera', która jest niczym więcej niż sitem krytyki, powiem tylko jedno - w łeb się walnijcie, śmiało i solidnie. A wtedy rozlegnie się dźwięk dzwonu. Bardzo głośny dźwięk.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
26-08-2013 10:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Skorsez Offline
*

Posts: 19
Joined: Aug 2013 {socialsites}


Post: #4
RE: Koniec Bezkarności "hejterów"
(26-08-2013 10:13 )Lavos Wrote:  Zawsze twierdziłem, że słowo 'hejter' nie odnosi się do niczego konkretnego, a jest bardziej skrótem myślowym, dzięki któremu gładko można filtrować wszelkie niepochlebne opinie. Ta cudowna latka jest panaceum na zmartwienia wszystkich ludzi, którym obca jest definicja odmiennej opinii.

Tu nie się zgodzę. Słowo faktycznie jest często używane wtedy kiedy nie powinno być używane, czyli wtedy kiedy ktoś po prostu napisze że coś mu się nie podoba, i wtedy zaczyna się wyzywanie takiego kogoś od hejterów. Ale w praktyce powinno być stosowane kiedy ktoś ci napisze że to jest chujowy filmik i żebyś spierdalał z takim gównem, najgorzej jak pisze ci to cały czas albo w aktywności na YT widać że pisze takie komentarze we wszystkim na co wejdzie. Wtedy to słowo jest bardziej na miejscu, co nie zmienia faktu że są inne określenia i nie ma potrzeby wymyślać nowych.
26-08-2013 12:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Koniec Bezkarności "hejterów"
(26-08-2013 12:47 )Skorsez Wrote:  Wtedy to słowo jest bardziej na miejscu, co nie zmienia faktu że są inne określenia i nie ma potrzeby wymyślać nowych.

Np. kretyn. Tyle, że kretynów się zwyczajnie olewa, a w praktyce wychodzi tak iż kretyni i osoby z negatywną krytyką są wrzucani do jednego wora pt. "spalić na stosie". Podkreślam w praktyce, gdyż teoretycznie masz rację, jednak YT to nie miejsce gdzie ludzie przemyślają swoje zachowania.

[Image: 88440151.gif]
26-08-2013 13:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ciastkoffy Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #6
RE: Koniec Bezkarności "hejterów"
Wprowadzone dla wygody tych popularniejszych osób publicznych, które i tak już na swych profilach/stronach cenzurują mniej przychylne wypowiedzi. Nie mówiąc już o uogólnianiu pojęcia i przyklejaniu mu coraz nowszych łatek.
26-08-2013 13:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WereWolf Offline
*

Posts: 11
Joined: Aug 2013 {socialsites}


Post: #7
RE: Koniec Bezkarności "hejterów"
Zobaczycie, wszyscy będziemy siedzieć za hejty. [SadFace]
26-08-2013 21:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Koniec Bezkarności "hejterów"
(26-08-2013 12:47 )Skorsez Wrote:  Tu nie się zgodzę. Słowo faktycznie jest często używane wtedy kiedy nie powinno być używane(... )Ale w praktyce powinno być stosowane kiedy ktoś ci napisze że to jest chujowy filmik i żebyś spierdalał z takim gównem(...)
Jak sam zauważyłeś, to słowo jest tak wyrwane z kontekstu, że nie ma sensu go stosować poprawnie. Zresztą sama norma tej poprawności jest niespójna. Słowa określają rzeczy, kogo określa 'hejter'? Człowieka, który flejmuje komuś na internetowym podwórku? Bo czegoś nie lubił, opisując to w dość chamski sposób? To mnie najbardziej dziwi. Z jednej strony taki osobnik może komuś rzucać kurwami na kanale, w tym samym czasie chwaląc coś innego. Zupełnie nie popieram poziomu takich ludzi, jednak to ma związek z kulturą niską. Warto to zrozumieć, naprawiać (jeśli się da) oraz ignorować w skrajnościach. Po co ten dramatyzm?

Samo pochodzenie tego określenia jest mocno naiwne, bo chyba nie założymy, że ten mityczny hejter będzie dyżurować kilka godzin w internetach, by pisać niewybredne rzeczy. Wracamy znów do tego - to skrót myślowy. Tak rozpowszechniony, że krzywdzący dla obu stron. Naprawdę nie ma sensu bawić się w takie nazewnictwo, skoro widać, jakie skutki odnosi.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
26-08-2013 21:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WereWolf Offline
*

Posts: 11
Joined: Aug 2013 {socialsites}


Post: #9
RE: Koniec Bezkarności "hejterów"
Nie zdziwiłby mnie fakt, gdyby większość zatrzymanych za hejt było w wieku gimnazjalnym.

Co złego, to zawsze gry i internet są winne. Brakuje jeszcze mi psychologów, którzy mają dowody, że Hitler przed napisaniem swego "dzieła" miał dostęp do internetu i pykał sobie w Postala 2.
26-08-2013 22:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aquila Offline
*

Posts: 52
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Koniec Bezkarności "hejterów"
Media naprawdę nie mają o czym gadać, przecież dawno można było zgłosić, że ktoś go tam nie kocha w internecie.

(26-08-2013 22:04 )WereWolf Wrote:  Brakuje jeszcze mi psychologów, którzy mają dowody, że Hitler przed napisaniem swego "dzieła" miał dostęp do internetu i pykał sobie w Postala 2.
No wiesz "są rzeczy na niebie i na ziemi, o których się filozofom nie śniło."
27-08-2013 04:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.551 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 211.534 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER Eden 16 4.938 25-08-2012 15:12
Last Post: appareil
  Quasand- Koniec działalności Starygnom 133 50.056 03-11-2011 07:56
Last Post: Rapiozo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5