Post Reply 
Najazd tatarski
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #1
Najazd tatarski
Czyli zbiór co fajniejszych linków nt. afery sokołowsko-kochamgotowskiej i okołoblogowych przy okazji.

W medialnym skrócie, Piotr Ogiński vel Paei100 vel Kocham Gotować został pozwany przez Sokołów (trochę późno w sumie, bo o tym filmie parę miesięcy temu słyszałem).

Mirrory testu tatara, o który cała draka

Ciekawa i rzeczowa, choć im dalej w las tym bardziej wulgarna, analiza testu Tatara

Przegląd okołoaferowego kółka masturbacji vlogerskiej przez dziennikarza z lisplatform

Co nieco o blogerskiej wiarygodności, genialne podsumowanie wszystkiego
(This post was last modified: 28-08-2013 02:11 by appareil.)
27-08-2013 23:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WereWolf Offline
*

Posts: 11
Joined: Aug 2013 {socialsites}


Post: #2
RE: Najazd tatarski
Też mnie to denerwuje. Ktoś chyba dostał cynk, że dzięki tatarowi można zarobić sporo na odsłonach. Tatar na kwejkach, tatar na yt, zaraz będzie tatar w lodówce za sałatą.

Btw. Znalazłem coś takiego i związku z tematem posta chce się podzielić tym:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/6731...144fb7.jpg

Btw, jest to podlinkowane, nawet dwa razy było przez przypadek. Tym samym udowadniasz, że wypowiadasz się bez przejrzenia tematu, nagrodą jest 20%
(This post was last modified: 28-08-2013 02:14 by appareil.)
28-08-2013 00:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Najazd tatarski
(27-08-2013 23:36 )appareil Wrote:  Ciekawa i rzeczowa, choć im dalej w las tym bardziej wulgarna, analiza testu Tatara

Przegląd okołoaferowego kółka masturbacji vlogerskiej przez dziennikarza z lisplatform

Dwa te same linki.
Dzisiejsza blogosfera to dno i dwa metry mułu. Gdzie się podziała Emo-martynka kiedy jest potrzebna?

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
(This post was last modified: 28-08-2013 02:35 by Lugia007.)
28-08-2013 02:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Najazd tatarski
Fixd
28-08-2013 02:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Najazd tatarski
O aferce od mediafuna. I choć Sokołów ma rację w sporze, to słusznie zauważył, że firma dała dupy jeśli chodzi o rozwiązanie sprawy.

Czym jest właściwie ta cała "chemia" w tatarze.

Internetowa krucjata na fp Sokołowa, bo Internety nam cenzurujo

Kolejne 3 grosze od mediafuna. Nie czytałem jeszcze, nie wiem czy coś nowego tam jest.

Poza tematem tatara, ale w odniesieniu do wpisu Ewy Lalik (o wiarygodności blogerów): tu i tu.

Screw you guys, I'm goin' home!
(This post was last modified: 28-08-2013 08:07 by gremlin.)
28-08-2013 08:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aquila Offline
*

Posts: 52
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Najazd tatarski
Podsumowanie tej afery :


28-08-2013 08:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Najazd tatarski
gremlin Wrote:Kolejne 3 grosze od mediafuna. Nie czytałem jeszcze, nie wiem czy coś nowego tam jest.
Jet zwykle to, co u mediafuna- pieprzenie o niczym. Tekst ma tytuł '6 rzeczy które pominęliście w sprawie Sokołów kontra Kocham Gotować', a autor pomstuje w nim na internetowe ludy, jakie to złe i niedobre, wydziwiają na ludzi z blogosfery, ochach! Czuć jego ból dupy, wannabe dziennikarza internetowego z odpustu. Serio, jego wpisy są tak tendencyjne i oderwane od tematu, że linkowanie nimi wywołuje u mnie atak śmiechu.

http://sadpanda.us/images/1820243-ZJF974N.png

Chwała bozi, że jeszcze nie widać tam pochwalnego trąbienia a la kominek.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 28-08-2013 10:16 by Lavos.)
28-08-2013 10:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ciastkoffy Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #8
RE: Najazd tatarski
Jak on to robi, że w połowie zatraca się w tym co pisze i kompletnie gubi wątek ?
28-08-2013 12:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Najazd tatarski
Szczerze to jestem po stronie Sokołowa jeśli chodzi o ich pretensje, że ktoś nazwał ich produkty chemicznym gównem. Koleś robi testy parówek/zupek chińskich, a pluje się o "wspomagany" tatar:D. Jednak nie rozumiem tego pozwu. Co oni by niby stracili? Góra 100 gimbów zapatrzonych w swoich idoli zacznie wpieprzać do kompa parówki Berlinki zamiast Sokołowa. Mogę się założyć, że spokojnie 90% widowni "Kocham Gotować" nigdy nic nie ugotowała z jego przepisów.

A co do mediafuna to kolesia zupełnie nie rozumiem, te jego robienie się na najpoważniejszego polskiego dziennikarza od internetu jest całkiem zabawne

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
28-08-2013 15:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wolf Offline
*

Posts: 45
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Najazd tatarski
Wpis ewy laik zasługuje na oddzielny temat bo porusza bardzo ważny problem w blogosferze i na yt. Twórcy mówią nie można się sprzedać, otóż można. Gdy promuje się produkty, których samemu by się nie kupiło albo których się nie zna, Gdy robi się dużo materiałów o niskiej jakości merytorycznej byle tylko żeby nabić wyświetlenia. Wybaczcie, ale uważam, że jeśli ktoś zarabia poważne pieniądze na tym co robi, to powinien się do tego przykładać. Poziom powinien stale rosnąć albo utrzymywać się na wysokim pułapie.

Blogi i yt to jakaś inna rzeczywistość :) Wiem, że kiedyś te sfery były czysto hobbistyczne i dlatego nic się od nich nie wymagało, ale czasy się zmieniły.

Co do sprawy Sokołowa, jako osoba wysoko ceniąca wolność słowa, jestem po stronie tego vlogera-kucharza. Chociaż oczywiście facet nie jest bez winy.
29-08-2013 15:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5