Post Reply 
Google Plus
Author Message
McSayerPL Offline
*

Posts: 49
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #1
Google Plus
Całkiem niedawno połączyłem moje konto google plus z kontem Youtube, jakieś tam pierdoły, uważanie, by przypadkiem nie nazwać swojego kanału w stylu "Remigiusz Maciaszek" tylko McSayerPL. Wszystko wporzo, tylko po co to? Google chce zrobić sobie drugiego facebooka i każdy o tym wie. Nie spotkałem się jeszcze z osobą, która używałaby google plus tak, jak w przypadku facebooka. To jak, łączycie te konta, czy nie? Korzystacie z google plus - jeśli tak - to jakich opcji używacie i jak często? Jak widzicie przyszłość tego portalu?
(czytałem, że g+ jest popularniejszy od twittera, ciężko mi w to uwierzyć, ale być może jest częściej używany poza Polską, albo o czymś nie wiem).
24-09-2013 22:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tectologic Offline
*

Posts: 87
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Google Plus
Nie mam zamiaru z tego korzystać. Facebooka też nie mam. Nie kręci Mnie to. Może kiedyś założę kanałowy.
Ogólnie strasznie wpieniające są komunikaty od G+. Co jakiś czas dostaję wiadomość typu "Czy chcę połączyć kanał z G+". Odrzucam to, a i tak za jakiś czas znów mi tym spamują. Raz do tego dołączyłem i oprócz mniejszej wygody korzystania z youtube, nieczego innego nie zaobserwowałem.

Skype dla widzów: Tectologic
24-09-2013 22:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
milq123 Offline

Posts: 39
Joined: Jul 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Google Plus
24-09-2013 23:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Google Plus
No i doszło do tego.
Google postawiło mi ultimatum dzisiaj z łączeniem konta. Motyw jest taki, że albo połączy mi konto z obecnym g+, które kiedyż założyłam i na pewno dostanę te same spierdolone opcje youtubowe jakie dostają świeżaki teraz, albo zostanę przy nazwie konta i... google zrobi mi nowe konto g+ do połączenia :|
Czy ktoś już próbował po połączeniu usunąć konto g+? Usuwa wtedy samo g+, czy razem z kontem YT?

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
26-09-2013 19:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Google Plus
Na górze jest krzyżyk do wyłączenia tego. Przynajmniej jeszcze wczoraj był, ale wczoraj wprowadzili parę godzin później komentarze na yt sprzężone z g+, więc mogło się to zmienić.
27-09-2013 11:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5